









|
|
|
|
Naftalino kvapas ore (5)
Komentarai:
autorius, 2007 09 23 18:37 Del wikipedijos - as, rasydamas straipsni, ziurejau ir kitus tinklapius apie tuos bombonesius. Daug kur info skiriasi, bet esminiu skirtumu nera. Wikipedijoje yra panasu ir plius yra dar nuorodu idomiu. Todel nurodziau wikipedia. Jeigu yra pkalausa - bus straipsniu karine tematika :)
Shvitripopiergaila, 2007 09 23 18:01 Pageidauja pageidauja! :) Ypac kai ir skyrelyje "Gresmes" jau senokai bepasirode kazkas naujo.
Neseniai ir pats toj pacioj wikipedijoj domejausi JAV ir Rusijos bombonesiais, taciau nesu tikras, ar gerai joje pateikiama info, kuri bet kuria valanda/diena gali paskeisti, skelbti kaip patikima ir is jos spresti apie vienu ar kitu bombonesiu pranasuma.
autorius, 2007 09 22 18:11 Autorius atsipraso savo ir kitu tikrintoju vardu uz ziopluma su Iranu. Gavosi provokacija :). TU-160 is tikruju yra labai geras bombonesis, bet Rusija ju turi mazai. TU-95 tikrai gali nest daug ginkluotes, bet yra blogesnis uz B-52 paskutines modifikacija ir lengviau gali buti numustas naikintuvu nei TU-160. Jeigu skaitytojai pageidauja, straipsniai karine tematika bus rasomi ir toliau.
Mikas, 2007 09 20 00:41 "pademonstravo JAV karinės operacijos Jugoslavijoje, Afganistane ir Irane."
... Man rods karas Irane dar tik planuojamas, tiksliau jo esamus ar nesamus planavimus lb zurnalistai eskaluoja. Bet kaip nebutu jis tikrai dar neivykes :D
robisz007, 2007 09 19 20:43 straipsnis ydomus,bet ne visiskai teisingas:TU95 turi auksciausias "lubas"ir gali nest tikrai daug sunkios ginkluotes.TU160 nenusileidzia ir vakaru analogams,manau kad tarp siu lektuveliu jegos yra lygios.
|
|
|
|
|
Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus. |
|
|
|
|


Iššūkių aplinkai geopolitika (1328) 2017 03 08

Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.
Vokietijos biudžeto perteklius rekordinėse aukštumose (335) 2017 03 01

Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.
Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (363) 2017 02 22

Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.
Kinijai reikalinga nauja strategija (760) 2017 02 15

Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje.
Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (194) 2017 02 08

Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas. |
|