Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Katynė stabdo Rusijos ir Lenkijos santykius (8)

Komentarai:

vitalijus, 2010 04 21 18:52
stalinas jau 1940 turejio plana del lenkijos todel jam ir nereikalingi tapo lenku karinkai. o vokečiu jis jau nesitikejio pamatit smolenske todel ir degint nereikejio

Aldona, 2010 04 12 07:39
Lenkija nesupranta savo pozicijos Didžiajame Tėvynės Kare. Jie nepripažįsta, kad vykdė grobikišką karą prieš svetimas tautas. Kartais lenkai taikiu būdu siekia paveržti svetimą valdžią. Ypač pavojinga Lietuvai. Lenkai yra ponai, o mes, lietuviai, - darbo žmonės.

martelis, 2010 04 10 20:57
Koks košmaras. Prieš tris metus rašėte "Lenkijos prezidentas Lechas Kaczynskis su žmona Maria ir 150 žmonių delegacija, kurioje buvo nužudytų karininkų artimųjų, savaitės pradžioje aplankė Katynės memorialinį kompleksą Vakarų Rusijoje, netoli Smolensko". O šiandiena Jo Ekselencija L.Kačinskis Katynės nebepasiekė. :(

Eugeniju, 2009 06 10 23:35
Ne vokiečiai žudė, o NKDV.

Eugenijus, 2009 06 05 00:00
Ne NKDV nužudė, o vokiečiai.

Dija, 2008 11 15 12:08
Mačiau filmą "Katynė", galiu pasakyti, kad jis mane labai paveikė, naktį sapnavau paskutinę sceną.

Įspūdis, 2008 11 11 13:02
Pažiūrėjau filmą"Katynė",ir kraupus realybės perdavimas
paskatino daugiau sužinoti apie įvykius,kurie man nebuvo žinomi ankščiau.
Siaubo filmai nublanksta stebint kraupias lenkų karininkų sušaudymo scenas.
Manau,kad tie budeliai atlikę tokius nusikaltimus tikrai daugelį milijonų gyvenimų neišvengs Dievo bausmės


np, 2008 07 26 18:36
visai teisingai, tiek Stalinas tiek Berija kaip daugybė kitų "sadistų" buta ne rusų , o komunistais besivadinusių išgamų. Jau nuo pat prdžios "komunistais" besivadinusiųjų gaujos pasižymejo savo žvėriškumai jų siautejimai tiesiog pranoko bet kokias baisiausias fantazijas , kai iškildavo grėsmė , kad jie neteks užimamu pozicijų. Susidorojimas su caro Nikolojaus šeima, siautėjimas išniekinant generolo Kornilovo palakus visai atitinka Katynės , Rainių ir daugelio kitų masinių susidorojimų scenarijus.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1205)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (267)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (322)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (597)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (154)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras