Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  Palestinos valstybės sukūrimas galimas dar šiais metais (9)

Komentarai:

to Anyway, 2008 01 21 14:54
Rašai: ,,kas" siame antrasteje NETINKA ir jis yra kalbos kulturos klaida." Kiek kalbos (ne kalbos kultūros) klaidų padarei, pats skaičiuok. O lietuviškas raidynas yra?


anyway, 2008 01 18 14:10
,,kas" siame antrasteje NETINKA ir jis yra kalbos kulturos klaida.

Apsidžiaugusiai, 2008 01 18 13:12
"zodis ,,kas" VISADA zymi klausiamaji sakini"... Ne, ponia. Štai paprastas sakinys: kas kaip nori, tas taip vertina... (čia apie komentatorių vertinimus). Taigi...

apsidziaugusi, 2008 01 17 16:47
gerbiamieji, stai ji - klaida: sutartis gali būti pasirašyta dar šiais metais, KAS sudarytų sąlygas
zodis ,,kas" VISADA zymi klausiamaji sakini, todel sakinyje (antrasteje), jei jau parasytas zodis ,,kas", turetu buti rasomas ne taskas, o klaustukas (zinoma, sakinys tada igauna kita prasme. vadinasi reikia rasyti ,,tas", ,,tai". tokios lietuviu kalbos taisykles...

to Mikui, 2008 01 17 16:34
Niekaip nerandu, o jei ir yra, tai ne kalbos klaida ir ne grubi. "Učisj, student".

mikui, 2008 01 17 15:26
dar yra grubi kalbos kulturos klaida sio straipsnio antrasteje...kas pirmas suras, tam prizas:))

Mikas, 2008 01 17 15:13
Aha: vietoj "pačio" - "paties", rašoma "Abasas", bet - "Bushas", ne "Vakarų pakrantėje", bet "Vakarų krante (teisingiau "Vakarų Jordano upės krante" ir t.t.
Bet juk tai - vertimas. Pažiūrėkit, kaip rašo autoriai originaliuose straipsniuose...

irmantui, 2008 01 17 14:39
o daugiau kalbos kulturos klaidu nepastebejai?...as pastebejau...

Irmantas, 2008 01 17 10:58
"metų laikotarpyje" yra blogas pasakymas. Reik sakyti " per metus"

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (196)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (47)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (145)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (5)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras