Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Saugumo klausimai Lotynų Amerikoje (8)

Komentarai:

Jonas, 2008 01 17 07:56
Nenusimink, Autoriau. Ir atleisk, kad smarkiai pakritikavau. Kituose portaluose tos kritikos (ir šlykščios...) gautum daug daugiau... Laukiu kitų tavo straipsnių.

autoriui, 2008 01 16 15:37
viskas, gerai:)) labai idomu buvo skaityti si straipsni, juk ne kiekvienas gali dalyvauti tokiose paskaitose, todel tikrai smagu, kad si puiki medziaga tapo ,,prieinama" visuomenei. aciu. lauksiu kitu straipsniu.

autorius to jonas, 2008 01 16 13:55
As tai niekaip nesuprantum kuo as cia prasikaltau :). Specialiai nuejau i paskaita, padariau konspekta (beje - pats apibendrinau info ir nieko neverciau pazodziui). Norejau zmonems gera padaryt. Net neslepiau to. Ir staiga patapau beviltisku palgiatoriumi ir susigadinau savo ivaizdi :). Zmones, jus mane stebinat :). O jonui thanks uz savotiska pagyrima. Net stebiuosi, kad tenka teisintis :).

Jonas, 2008 01 16 09:08
Kartais savo imidžą susigadini dėl vienos minties ar straipsnelio, o jį reikia atkurti ilgai. Taip, atrodo, atsitiko ir Vadimui su šiuo vertalu. Bet tikiu, kad pas jį parako yra...

kiek zinau, 2008 01 15 20:48
na, kiek teko susidurti, kai kuriuose vakaru europos universitetuose, net TOKS saltinio nurodymas butu pripazintas plagiatu, viska reikia perfrazuoti, galimos isimtinai kelios citatos ,," bet siaip straipsnis idomus, dar daugiau, jei ne autorius, turbut net nebutume suzinoje, kokia yra siuolaikine akademine mintis apie lotynu amerika. anyway, buvo idomu.

autorius, 2008 01 15 20:33
as visai nenoriu slept, kad cia pagrinde ne mano mintys ir kad nesu Lotynu Amerikos zinovas. Todel apacioje ir nurodziau saltini. Tiesiog man pasirode, kad apskritai butu naudinga supazindint skaitytoja su tolima ir mazai zinoma problematika. Tai tiek.

to tango, 2008 01 15 18:15
as pritariu jusu nuomonei, si straipsnis, tiesiog ,,sukonspektuota" paskaita, straipsnio autoriaus, kuris,pasirodo, dar ir doktorantas originaliu minciu vargu ar yra, tiesiog cia toks mokslininku lygis ir darbo metodas Lietuvoje: isversk uzsieniecio mokslininko veikala i lietuviu kalba....zema,jei taip darytu bakalauro studentai, turbut visi sie pizonai mokslininkai apkaltintu juos plagiatu, o patys tik tokiu budu savo mokslinius laipsnius ir gauna..

Tango, 2008 01 15 14:40
O jis ne išverstas pažodžiui?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras