Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Venesuela ginkluojasi rusiškais ginklais: kokių tai gali sukelti pasekmių regionui? (11)

Komentarai:

X, 2009 11 01 16:57
Ahah, be kitu autoriaus @perlu ypac savo ribotumu prajuokino sis:
"Palyginkime vien skaičius: Venesuelos kariuomenėje tarnauja apie 34 tūkst., Argentinos – 41 tūkst., Brazilijos – 200 tūkst. karių."
Lyginti akivaizdzias regiono lyderes Brazilija ir Argentina su vidutine valstybe didelio proto nereikia, gal vis delto butu prasminga itraukti kitas regiono valstybes?

IKSA, 2008 08 21 20:28
Jei JAV uzsienio politikoje vadovautusi tarptautine teise,sito nebutu.Kai ismirs saltojo karo amziminkai,gal kas nors ir pasikeis

nekombinatorius, 2008 04 23 17:04
Nesinori tiket, kad jau labai ypatingai gerbiamos teises Venesueloje. Bet melo ir purvasklaidinės propagandos - tikrai mažiau.

Ouranus, 2008 02 16 23:26
Uzmetitu amerika ta venesuela bombomis ir karas baigtusi :)

kombinator, 2008 01 24 17:01
vat ir pasireiškė demokratijos gynėjai... už kitokią nuomonę ir į kalėjimus galėtų sodint... o Venesueloje žmonių pažiūros yra gerbiamos, tai įrodo ir paskutinis referendumas dėl Hugo prezidentavimo pratęsimo. ir referendumas praėjo beveik be pažeidimų,ir rezultatas netikėtas. kokios dar pretenzijos yra, didieji demokratai?

ROBISZ007, 2008 01 23 10:04
TAIP TECHNIKA PIRMAJAME IRAKO KARE TIKRAI BUVO PASENUS IRAKAS TUREJO KELIS T72 O VISI KITI BUVO 50uju 60uju metu gamybos,o RUSIJA NET IR GERIAUSIEMS "PIRKEJAMS" PARDUODA TIK EKSPORTUISKIRTUS VARIANTUS SU PRASTESNEM CHARAKTERISTIKOM.O DEL TECHNIKOS LYGIO MANAU GINCYTIS NEVERTA.

Cezaris, 2008 01 22 21:18
Per daug nereguokit į kombinator pareiškimus. Tik perskaitęs straipsnį jau žinau ką jis komentuos. Propoguoja labai ašikiai vieną nuomonę. Nors vieną kartą buvo nustebinęs.

Anonimas, 2008 01 22 18:26
Na toks Rusiškos technikos palyginimas nieko vertas. Visų pirma technika Irake buvo pasenusi ir tai visai nereiškia, kad rusiška technika blogesnė, nei Amerikietiška.O antro karo irake metu JAV tankus ir sraigtasparnius Rusiški granatsvaidžiai paversdavo metalo krūva. Galų gale Amerikos "karinė galia" yra gerokai išpūsta, ir Venesuelos džiunglės JAV būtų antras Vietnamas. Manau, kad straipsnis niekam tikęs ir šališkas... Prieš rašant reikia pasidomėti tuo ką rašai...

to Kombinator, 2008 01 22 08:11
Tavo, kombinatoriau, virusas jau persimetė ir į švarią Geopolitiką (iš Delfio). Reikia tame spaminti, nes užterši visas diskusijas.

kombinator, 2008 01 22 00:40
autoriui vertėtų susimastyt apie savo pašaukimą... gal gali įvardinti kokie yra tie nedemokratiško valdymo požymiai Venesueloje? ar autorius išvis žino kas yra demokratija?

Gerasimas, 2008 01 22 00:12
O ko būtų verta 20-30 metų senumo amerikiečių karinė technika kovoje prieš šiuolaikinę Kinijos ar Indijos (ką jau kalbėt apie Rusijos) karinę techniką?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (113)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (47)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (140)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (5)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras