Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kam nepatogi tiesa apie globalinį atšilimą (5)

Komentarai:

andrius, 2011 01 12 00:16
Atsilimas ir atsalimas tarsi laikrodis, besisukantis visatos, sudetinguju mechanizmu procesas, kuriam itakos mes neturim...

asia, 2010 04 26 09:18
Tik faktai:
1. Pasaulinis vandenynas nepakilo nei per viena mm
2. Antarktidos ledo storis per paskutinius 10 m padidejo, 3500mm
3. Jeigu kam nors patogi pozicija gasdinti visus ateinancia apokalipse, ir uzdirbti sitoj vietoj pinigu?? As uz tai nemokesiu!!!
4. Visu zaliuju organizaciju 60% biudzeto yra isleidziama pinigu rinkimui. Ka tai reiskia? Tai reiskia, kad visi sumokam uz ju patogu gyvenima , kuri jos susikuria mus GASDINDAMOS!!
Summa sumarum, as nesakau , kad reikia siukslinti, vartoti daugiau ir neatsakingai. Mane uzknisa, pozicija kad dabar blogai, o ateiti bus dar blogiau. Jeigu norite , kad apskritai isgyventumete turite susimoketi..

egle, 2008 03 02 23:07
Geriausia, ką gali padaryti eilinis lietuvis - nesvarbu, kad mes galbūt ir neprisidedam taip baisiai prie globalinio atšilimo - tai pradėt pokyčius nuo savęs. Nustokit pirkt maximos ir norfos plastikinius maišelius, pasisiūkit, nusipirkit medžiaginį: ir pigiau, ir patvariau, ir ekologiškiau. Taip pat po truputį laikas atprast nuo celofaninių maišelių - kam reikia vieną bananą dėti į maišelį??? Kas jiems nutiks???
Ir dar - rūšiuokit, Žmonės, šiukšles. Nėra taip sunku - popierius, bonkelė, plastikas.


voron, 2008 01 30 23:47
Labai ačiū už puikų straipsnį. Nors tikrai nepriklausau ir niekada nepriklausiau jokiai "žaliųjų" organizacijai, pritariu tam, jog didžiulė tarša ir kenkimas žemei prasideda nuo kiekvieno iš mūsų blogų poelgių ir įpročių. Niekada nekreipiau per daug dėmesio į "global warming" padarinius, tačiau tai, ką perskaitau pastaruoju metu, kaskart priverčia susimąstyt vis labiau.

jasjan, 2008 01 30 10:36
Ar yra kur nors duomenys, kiek žemės kiniečiai šiuo metu jau supirkę svečiose šalyse? Kokiu tempu šiuo metu vyksta šis procesas?
Kiek šiuo metu žmogiškasis intelektas yra prekė, kokia jo kuriamoji galia,ką ir kaip jis griauna?
Gal šiandieninių ryšio ir kt. technologijų galimybės, naudojantis pasaulio problematikos priedanga, sudaro galimybę kurti neovergovę?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1254)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (302)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (342)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (653)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (170)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras