Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Naujasis Rusijos prezidentas perims nepavydėtiną užsienio politikos palikimą (8)

Komentarai:

donce, 2008 02 09 15:11
labai jau tendencingas sis straipsnis

kombinator, 2008 02 05 23:05
to Cezaris,
pasidomėk abchazų istorija ir galbūt ir tu pripažinsi, kad jie nepriklausomybės nusipelnė

Cezaris, 2008 02 05 21:16
To kombinator,

KAip tu taikai dvigubus standartus ir savaip interpretuoji faktus žinau geriau nei kiti čia, taigi geriau jau nešnekėtum "pievų".

To organic, NA iš pradžių ir apie Putiną manė, kad jis bus marionetė, bet gavosi kitaip. Nors Putians nėra mEdvedas ir neaišku ar tas pats variantas nutiks.

organic, 2008 02 05 13:15
tai vat, nemanau,kad putinas realiai paleis valdzia is savo ranku ir man rodos apskritai yra absurdiska kalbeti apie medvedeva kaip apie asmenybe, galincia lemti kazkokius svarbius dalykus

organic, 2008 02 05 13:13
Putinas vs Hitleris: nekalti sutapimai ar šiurpinančios tendencijos? - siulau pasiskaityti verslosavaite.lt, tikrai idomios izvalgos, jei kas dar nematete

perspejimas, 2008 02 05 00:29
Apie galimybe, kad Rusijos ambicijo gali neatitikti Rusijos galimybiu reikia kalbeti, bet ruostis reikia tam, kad gali atitikti, ir tai ne sizofrenija - nesiruosti, arba "nekreipti demesio", kaip siulo autorius, stai sizofrenija.

kombinator, 2008 02 04 23:25
Gruzijos separatistai ir puikieji, laisvės nusipelnę Serbijos albanai... ne dvigubus standartus naudojate, ponas autoriau?

Vytenis, 2008 02 04 19:53
telieka tikėtis, kad ateinantis Meškutauskas bus kiek mielaširdingesnis ir realistiškesnis..

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (38)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (108)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras