Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  Rinkimai Rusijoje - miražas? (5)

Komentarai:

jonas, 2012 03 11 07:33
Putinas jega!!!

raudonieji naciai(KGB), 2011 12 17 01:23
Putiną lyginti su šunim negalima,tai būtų pernelyg žiauru šių gyvūnų atžvilgiu.Raudonųjų nacių(KGB)karininkas Putinas pasiuntė milijoninę rusų zombių armiją žudyti mažytę tautelę ČEČĖNUS.Putinas yra dar nenuteistas karinis nusikaltėlis,jo vieta ne šunidėje,o teisiamųjų suole..


kremliaus chalujams, 2011 12 05 13:32
Po rusų okupacijos Lietuva užtvindyta rusiškais zombiais.Okupantas nužudė apie milijoną lietuvių trėmimų priedangoje..Čečėnų žudynės - KGB vampyrų putinų darbai..Holodomor metu badu numarinta 11 milijonų ukrainiečių..NKVD-KGB( raudonieji naciai) darbai..Rusiją vėl valdo KGB,toks zombių likimas..Rinkimų farsas- rinkimai Rusijoje yra neįmanomi,kol rusams neatsivers akys į jų žudikišką praeitį...Rusai nežino kokius nusikaltimus yra padarę KGB,raudonieji naciai putinai..Gėda..

Dvorniaškoms, 2011 12 05 09:14
Čečėnų genocidas neturi senaties termino.Teisme kremliaus chalujai,putinų dvorniaškos, gins karinį nusikaltėlį Putiną?Zombiai ruseliai greit pamatys,ką reiškia pasitikėti buvusiais KGB,raudonais naciais,žmogžudžiais putinais


esmė, 2011 12 04 23:41
Informacija: Zombių valstybes valdo putinai..Sios valstybės yra naujadaras - "totalinės demokratijos" valstybės.Kaip taisyklė,valdžia tokiose keistose valstybėse yra ne renkama,o pastoviai "patvirtinama"..Kruvi nos,valstybinio terorizmo Rusijos imperijos zombynas trokšta "tvirtos rankos",jie nesuvokia kaip atrodo tikri civilizuotų valstybių rinkimai..Melas - totalus Rusijos imperijos atributas,Putino Rusija- velniškai pavojingas pasauliui darinys..Tą greit pradės suvokti patys rusų zombiai..Praregės..


 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1250)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (649)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras