Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Rusija grįžta į supervalstybių gretas? Svajonėse! (39)

Komentarai:

To V.Mitė, 2008 03 02 21:51
To straipsnio tikslumas man kelia labai daug abejonių.
1. Iš kur jie gavo tokius tikslius duomenis apie Rusijos branduolinį arsenalą? gal dar žino ir dislokavimo vietas? juk rusijoje tokius dalykus slepia, o čia visi duomenys.
2. Parašyta, kad T-90 pradėtas gaminti dar SSRS, na čia irgi netiesa. T-90 serijom pradėjo gaminti, tik 1999 metais atėjus į valdžią putinui, todėl tankas ir pakrikštytas "vladimir".
3. Neminima, kad vietoi sudužusio TU-160 pastatė 2 tokius pat. Beto modernizavo ir dar dabar tebetesia modernizaciją bombonešių Tu-95 ir Tu-160.
4. Rusija negamina senos technikos, o bando naują ir seną pakeisdinės nauja.
tai manęs šitas straipsnis ir neįtikino, kad rusijos karinė technika pasenusi.

linas, 2008 03 01 18:26
Gerbiamas V.Mite nepergyvenkite del komentatoriu lygio,jie ir nebus kitokie nes raso juos patikimi asmenys, kadriniai KGB karininkai(nerasasau buve nesPutinas sako kad tokiu nebuna)prisipazine ir neprisipazine agentai,naujai uzverbuoti FST, penktoji kolona, Lietuvos policininkai baige Baltijos Universiteta ,Lietuvos kariuomenes karininksi gryze is Rusijos, komunistiniai kolloborantai, Seimo nariai: skiliai, orechovai,rozovos ir kittokie NEPATENKINTI rasantys i s v o KKKK ta. Uztat ir DP ir TT surenka ju balsus.Milziniski Rusijos pinigai daro savo. Sunys loja o karavanas eina. Po desimties dienu minesime jau 18 -ias NEPRIKLAUSOMYBES METINES su kuo ir SVEIKINUir LINKIU daug geru straipsniu. O isvardintiems komentatoriams paskaityti Mitrochino Archyvus

Valentinas Mitė, 2008 02 28 22:34
Jeigu norite rimčiau pasidometi Rusijos kariuomenės būkle siūlau perskaityti straipsni, kurį surasite šiuo adresu:

http://www.vremya.ru/print/197449.html

Tai rusiškas leidinys, kurį bus nelengva apkaltinti rusofobija.

To nemo, 2008 02 28 18:42
Persijos karas čia ne prieko. Nelygyk Rusų naujos technikos su pasenusia SSRS, ir pačių rusų karių profesionalumo ir irakiečių "Profų". Beto Rusijos radarai stebintys kosmosą yra tikslesni, nei Amerikiečių. Rusija neseniai pastatė palydovų stebėjimo stotį, kuri neturi analogų pasaulyje. Tai, kad Rusija visai neatsilieka. Autoriau, kiek rusijoje tokių kurie nepatenkinti Putino valdymu? 10-15 procentų? toki skaičiai nieko nereiškia. Putinas gal ir už Adamkų būtų populiaresnis, nes jis tikras prezidentas - kietas, bet teisingas.

nemo, 2008 02 28 17:46
nato ypac jav kuria jau net karinius robotus nukalineja palidovus tiesa tapati padare ir kinija bet nors rusija turi daug tanku bet jie pasene teknika daug ka lemia prisiminkite persijos ilankos kara

Valentinas Mite, 2008 02 28 15:35
Dekoju visiems uz komentarus. Jie yra įdomūs daugeliu atžvilgiu. Mane nustebino ne kritika, bet kokiu tonu TA kritika yra sakoma. Žvelgiant i komentarus (dažniausiai anoniminius) susdaro įspūdis, jog Rusijos valdžios kritika Lietuvoje yra uždraustas objektas. Norėtųsi , jog komentarų rašytojai skirtų Rusijos valdžios kritiką nuo Rusijos ar rusų kritikos. Putino valdžia dažnai pačioje Rusijoje (kol tai dar leidžiama) kritikuojama labiau nei Lietuvoje. Ir turbūt niekas Rusijos autorių rusų nekaltins rusofobija. Norėtųsi, jog šios anoniminės kritikos autoriai būtų tiek pat aistringi gindami Lietuvos interesus. Tačiau nesinorėtų, jog Lietuvos intresai būtų ginami tokiu tonu, nes tai jau būtų valstybės žeminimas. Bendrai labai norėtųsi, jog nepritarimas nuomonei būtų argumentuotas, o ne isteriškas. Beje, gal kas nors galėtų paaiškinti įdomu fenomeną, kodėl Lietuvoje prakeiksmų susilaukia tik tų straipsnių, kurie kritikuoja Rusijos politiką autoriai. Tiek Delfyje, tiek Geopolitikoje.lt. Keista, o gal būt visai normalu? Įdomu būtų Lietuvoje įvykdyti sociologinę apklausą apie Putino populiarumą. Nejaugi lenktų Adamkų? Iš daugelio komentuotojų nuostatų toks įspūdis susidaro. Beje, daugelio komentarų tikslas yra aiškus - įžeisti ir pažeminti. Turiu jus nuvilti - tai nėra taip lengva.

Anonimas, 2008 02 26 13:04
autorius pernelyg šališkas ir labai jau linksta link vakarų,tačiau rašant tokio tipo straipsnius reikėtų daugiau objektyvumo, o ne savos nuomones,kuria labai lengvai galima ipirsti nieko apie tokius reikalus nenusimananciam zmogeliui

Vytenis, 2008 02 25 18:13
man darosi panašu, kad gėda šiam tinklapiui pradeda daryt ne Mitės straipsniai, o kai kurių jūsų komentarai.. nusiritot iki delfio lygio.. o maniau, kad čia publika tikrai kitokia

Studentas1, 2008 02 24 20:56
Perskaites straipsni nesupratau ar autorius intelektualiai suluosintas gyvenimo ar pernokes fantastiniu Kingo sapaliojimu...

Andrius, 2008 02 23 20:00
Na nepasenusi. Nemo pateik pavyzdžių, faktų.

nemo, 2008 02 23 17:38
tikrieji rusijos ginklai tai dujos ir nafta ir jai kiltu karas tarp nato ir rusijos tai rusu ginkluote tesiog yra pasenusi bet rusu generolai megsta karingai kalbeti beja as turiu omenyje nebranduolini kara ir nevarykite ant manes bet man pikta kai pradeda slovinti rusija nes turime dziaugtis kad sausio 13 viskas praejo gan gerai nors musu valdzia nekokia bet cia jau kita kalbame

Aaaa, 2008 02 23 12:48
Mitės straipsniai - portalo gėda.

kaimietis, 2008 02 23 08:21
*"JAV savo priešraketinės gynybos sistemas tikrai kuria kovai su Iranu, bet ne su Rusija. Rusija tokios karinės grėsmės Vakarams kaip Iranas nekelia. Ji yra per silpna"*
Na tikrai nesitikėjau kad V.Mitė toks "Gudrutis", ir bendrai straipsnis paremtas tikra Brežnevine propaganga, skirta tikram zombiui, negi tas sušik....as amerikopalaikis taip nuvertina Lietuvos žmones? Negi jis skaito visus absoliučiais debilais. Oi kaip toli ponui Mitei iki putino, na nebent gali lygintis su savo patronu Bušu, kuris ne tokių kliauzų yra prikalbėjęs. Pirmyn demagoge MeteJanki.

to nemo, 2008 02 21 21:46
Na gal truputį kultūros, kaimieti. Eik į Delfi ir rašyk tokius nesamoningus komentarus, čia rimtas puslapis.

to zzzzzzzz, 2008 02 21 21:42
Nenusišnekėk, ta žvaigždžių karų programa ant popieriaus taip ir liko. O dabar, kai tokia ekonominė krizė gresia JAV, tai apie tokią programą, net nėra ką kalbėti. Rusai ir dabar yra žymiai toliau pažengę, nei JAV šioje srityje, nes JAV turi tik kelis vienetus tokių sistemų, o rusiškų S-300 ir S-400 yra labai daug. Tokios sistemos, beje, dabar yra dislokuotos Baltarusijoje, taigi jos galėtų sunaikinti tas raketas, kurios turėtų numušti Balistinę raketą. O rusiškos balistinės raketos Topol-M šiom Amerikietiškoms raketoms neįmanoma numušti, net kilimo fazėje.

autoriui, 2008 02 21 20:07
Na iki siol si portala vienu rimtesniu laikiau, bet sis straipsnis kiek skystokas, jam kokiam delpi vieta, o ne cia. geras abiturientas panasu straipsni daug aukstesniam lygi parasytu.

zzzzzzzzzzzz, 2008 02 21 19:44
iskur info kad rusai buvo lb pazenge juk zvaigzdziu karu programa kuri visiskai ruski priverte zlukti

nemo, 2008 02 21 19:42
atsiranda debilu kurie nuori kad cia seimininkautu rusau jus arba debilai arba cia uzsakyti komentarai nes tokius kaip jie reikai tik kulkos i galva isdavikai ir aplamai varykite pas meskas ir bukite laimingi

dar karta apie tu-95, 2008 02 21 14:00
American Navy vessels tracked the Bears as they went, and then let slip the jet-fueled hounds:
As the bombers got about 500 miles out from the U.S. ships, four F/A-18 fighters were launched from the Nimitz, the official said. The fighters intercepted the Russian bombers about 50 miles south of the Nimitz.
At least two U.S. F/A-18 Hornets trailed the bomber as it came in low over the Nimitz twice, while one or two of the other U.S. fighters followed the second bomber as it circled.
Saltinis new york times, kad nesakytum, kad pas kokius rusus radau. Taip jie pereme, t.y. palydejo, o ne numuse. Tad nebuk protingesnis uz kitus.

to realistui, 2008 02 21 02:30
ir kur pasitikslinai specialiai?Gal pas bombonesiu lakunus?kartoju, toks bombonesis nebutu prileistas per toki atstuma nes yra vertinamas kaip gresme. Kokio velnio tada tavo manymu lektuvnesis pakele naikintuvus ji perimti?Objektas neperimamas VIRS lektuvnesio, ypac pastebetas is didelio atstumo. Kaip jau minejo, jis gali teoriskai leisti sparnuotasias raketas is daug didesnio atstumo.

realistui, 2008 02 20 23:02
specialiai dar patiklslinau del tu-95/ AMERIKIECIU pranesimu jie praskrido virs lektuvnesio 610 metru aukstumu

Andrius, 2008 02 20 21:26
Koks skirtumas ar praskrido ar ne, nes jo sparnuotos raketos gali numušt "Nimitzą", kai bonbonešis būna už 3000 kilometrų.

Vytenis, 2008 02 20 20:23
dėl bombonešio, tai visur buvo eskaluota, kad praskrido virš. tad manau masinės žiniasklaidos informacija autorius ir pasinaudojo, o kaip buvo iš tiesų, tai nežinia.
realistas, tiesiai ir taikliai.

tru, 2008 02 20 19:37
kyso nekompetencijos ausys. Tu-95 virs lektuvnesio nepraskrido ir negalejo praskristi, nebent jo nuolauzos blogiausiu atveju. Autorius arba blogai interpretavo/isverte, arba prikure arba geltonosios spaudos prisiskaite. Meska buvo perimta uz 35km nuo Nimitzo ir palydeta lauk is uz lektuvnesio grupes saugumo zonos. Arciau prisiartines, ar net be jokio leidimo, zinojimo prisiartines aparatas rizikuoja buti numustas. Apie S-300 ir S-400 sistemas autorius akivaizdziia nera girdejes..

realistas, 2008 02 20 15:18
oi oi oi, kiek putino ir jo supuvusios sistemos gyneju atsirado tarp komentatoriu. speju, kad visi tie rusijos politikos gynejai, kurie cia straipsnio autoriu deda i suns dienas, sovietu laikais budavo vieni is pirmuju kurie gaudovo deficitiniu prekiu, kurie "prasuko" giminems kelis butus pagal paskyra ir t.t. jeigu jus vargsai zmogeliai nesugebat prisitaikyti prie siuolaikinio gyvenimo, tai jusu beda. suprantu, kad esat priprate prie tokiu graziu kalbu, kaip putinas dabar kalba, bet man jusu labai gaila...

Vytenis, 2008 02 19 21:35
rusofobai rusofobai.. o iš kur čia tiek rusofilų priviso???

ROBISZ007, o tai iš kur tu taip gerai žinai, jei tai viena didžiausių paslapčių?


minardis, 2008 02 19 21:25
nusibodo rusofobija ir proamerikietiski bei provakarietiski straipsniai

Skaitytojas1, 2008 02 19 21:14
Rusofobija Lietuvoje išsikėrojo tiek, kad jau rimtuose tinklapiuose tokie nesamoningi atraipsniai pradeda rodytis. Prieš rašant, tai geriau paskaityk kanors, o nerašyk kas papuola. Ta preišraketinė ginyba, tik pretekstas paerzinti rusiją, o ištikrūjų tai ta priešraketinė ginyba nenumuštų neivienos Rusijos raketos. Greičiau rusai vėl pradėtų tvarką daryt, nes nesamonės dedasi šitoi Lietuvoj be jų.

turgenev, 2008 02 19 17:11
Protingų minčių yra,bet pats straipsnis tai tyliu...

Edgaras, 2008 02 19 16:08
silpnaprocio autoriaus apgailetinos mintys. geda kad tokie zmones gyvena ant Lietuvos zemes...

stebėtojas, 2008 02 19 14:47
Vėl rusofobija.Nieko daugiau,,,Bet rusofobija visgi yra politinis principas, taigi, autorius daugiau politikuoja, tik, manau, gana prastai...nors Gėbelso propagandos lygį jau pasiekė..

ROBISZ007, 2008 02 19 14:10
Gerb skaitytojai del siu pries raketiniu sistemu noriu pasakyti,kad USSR ja isrado 60aisiais,na tiksliau sugebejo raketa numusti kita raketa,JAV tai pavyko padaryti daug veliau tik po 40 metuku,atsilikimas ryskus,na JAV savo sistema pradejo statyti aplink viena is branduoliniu baziu,o ussr aplink maskva jav greitai uzbaige projekta nes niekaip nesugebejo pataikyt y taikiny,o rusija sekmingai pletoja sia sistema ir tai laikoma viena is didziausio saltojo karo paslapciu,raketa peremeja ir pati sistema.va taip.

Vytenis, 2008 02 19 12:41
gal ir per daug kryptingai, bet iš tiesų teisingai parašyta. Rusija ne SSRS, nepamirškit.

kombinator, 2008 02 18 23:50
"Tačiau incidentas įvyko didėjant įtampai tarp Rusijos ir JAV. Kremlius dėl to kaltina JAV planus statyti priešraketinės gynybos radarų sistemas Čekijoje ir Lenkijoje. Tai neįtikina. JAV savo priešraketinės gynybos sistemas tikrai kuria kovai su Iranu, bet ne su Rusija. Rusija tokios karinės grėsmės Vakarams kaip Iranas nekelia. Ji yra per silpna."

ar rimtas autorius gali rašyti tokias nesąmones?
jeigu jau prieš Iraną, tai gal vertėtų su Turkija susitart? Nes Čekija ir Lenkija tai kaip tik nuo Rusijos apsigint ir tinka idealiai

patenkintas, 2008 02 18 23:29
teisingai zmogus raso - tiesia yra tokia kokia yra ir nereikia to slepti.

Nepatenkintas, 2008 02 18 20:19
Šitą puslapį aš laikau gana rimtu, bet šitas autorius portalui daro gėdą.
1. Rusija jau seniai turi priešraketinę ginybą.
2. Nežinau, iš kur ištraukei, kad rusijos ginkluotė paseno ir buvo išvokta.
3. Rusija tikrai nėra silpnesnė, nei Iranas.
Mano nuomone, tai straipsnis turi būti objektyvus. Toks straipsnis penktoko lygio.

skaitytojas, 2008 02 18 19:16
Šio autoriaus straipsniai- silpniausia puslapio grandis

nusibodo!!!, 2008 02 18 16:07
autoriaus vienasaliski ir nepagristi straipsniai jau nusibodo

donatas, 2008 02 18 14:10
galejo autorius ir be savo komentaru apseiti!

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (38)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (109)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras