Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Lietuva
 
  Europos Parlamento nario Vytauto Landsbergio pareiškimas (20)

Komentarai:

Andriui, 2008 04 05 16:24
Ar europarlamentaro darbas irodymus rinkti?
tai vsd darbas.

jasjan, 2008 03 23 13:52
Yra toks žodis ŽMOGIŠKUMAS!

aiwo, 2008 03 22 12:35
Skinai - didziausi LT patriotai ir tai - FAKTAS! Ir visitai zino. Beda tame, kad musdami kitus zmones jie JUODINA LIETUVA. Jei skinus gali papirkti Rusija, tai tuomet mano galva tikru ir kartsu patriotu paprastu zmoniu tarpe NEBELIKO!
Taciau taip pat niekaip nerandu rysio tarp ptriotizmo Lietuvai ir Hitlerizmo...

Simona, 2008 03 21 12:59
o... tada susitinkam penktą prie pašto kampo, įkalsim šampo ir galėsim šaut peklon. :)
Iš tiesų, karys teisingai sako, kad žvirbliai mums smūgiais sugrįžta. Bet sugrįžta dėl to, kad lietuviai kaži kodėl drebina kojytes, ir bijo Rusijai nors žodelį ištart. Štai jie kažkodėl turi teisę interpretuot viską kaip tik jiems atrodo. Jeigu pamenat dar neseną istoriją apie Lietuvos teritorijon atskridusį rusų lėktuvėlį. Bijau ir pagalvot, kas būtų buvę, jei tai lietuvių lėktuvėlis taip būtų ten atskridęs. O čia - nieko, net Kirkilas pas piloto žmoną su gvazdikais nuskuodė. Štai čia tikrai yra Rusijos nebaimė. Čia stačiai MEILĖ Rusijai.

dragas, 2008 03 21 12:54
profesorius teisus. Šie naciai yra Lietuvos priešai.

Varna, 2008 03 21 12:06
Nemanau, kad čia baisus įvykis. Jaunimo išraiška ir tiek. Kad įvykį pasigavo ir išpopuliarino žiniasklaida, tai jau čia kita medalio pusė. Kad "tame reikale" politikai ir Europarlamentarai įžvelgė grėsmę mūsų įvaizdžiui ir "išsipopuliarino" - daugiau žiniasklaidos nuopelnas. Mūsų visuomenėje "priskaldomas malkų vežimas" neprognozuotinas. Gali būti, kad ant "keleto linksmų ir jaunų žmonių eitynių į konsertą" bus pakabinta ne viena rinkiminė kampanija, ne viena televizijos laida ir sukurta begalės etatų panašiam nusikalstamumui mažinti. Vėjo malūnų šturmas. Taip vadindavo tokius reiškinius Servantesas. Tikrai, nesutinku su Petkevičium, bet kartais ima atrodyti, kad visa tai "Durnių laivas".

Karys, 2008 03 21 10:19
"Trumpaplaukiams" noreciau priminti, kad buti savo valstybes patriotais yra labai gerai. Vis delto nereiketu perzengti ribos - izeidinedami kitu tautybiu zmones ar viesai demonstruodami agresija sau tikrai nepadesit. Veikiau priesingai. O ir valstybe musu tiesiogiai diskredituosit ir duosit peno visokiems nevisprociams, nezinantiems ka kalba. Todel, jei tikrai musu valstybe gerbiat (ir, zinoma, sau pakenkt nenorit), geriau paslifuokit savo lozungus ir sumazinkit agresijos doze bent jau viesu renginiu metu.
Visiems likusiems, tame tarpe ir muzikos (ne politikos!!!!) profesoriui, savo neretai nepasvertu viesu pareiskimu pagrindu ir toliau sekmingai kenkenciam musu valstybes strateginiams interesams, noretusi palinketi kruopstumo ir atidumo interpretuojant faktus. Kaip rodo aukstuju politikos esalonu praktika - zodis zvirbliu isskrenda, ekonominiais, socialiniais ir politiniais smugiais musu valstybei grizta.

mužiks, 2008 03 21 02:46
Berazumis.

v, 2008 03 20 22:01
landsbergiui nuo paranojos reik gidytis..Patriotiskai nusiteike vaikinai prazygiavo ir tiek..O kas liecia "rasistinius" sukius,tai tas skaiciuotes kaip"lipo zydas kopeciom........" dar vaiku darzelyje ismokau,tuo metu buvo gilus sovietmetis...Taip iseina zodzio laisve tuomet buvo kur kas didesne nei dabar,kai uz tai visokie idiotai,paranojikai,tolerastai,liberastai gali 3metu vaika apsaukt rasistu..vat kur didziule beda matau...

minardis, 2008 03 20 20:08
Čia jau ir susipažinkim tapo...

Simonai, 2008 03 20 08:10
Su Tavim nors 5 peklą. Tai kada tariamės ir kur? Atitinkamai nusiprausk...

minardis, 2008 03 19 21:33
Mane prajuokino..Nes gana gerai pažįstu Lietovos skinhedų judėjimą.Ir kad juos papirktų rusai...Nu baikit žmonės juokus...

donatas, 2008 03 19 21:17
tetusiui visai sriubeliai atsisuko...

Andrius, 2008 03 19 18:51
Jei rusai ir organizavo, tai tegu įrodymus parodo, tegu kanors įrodo, o ne pasakoja pasakų, kažkas girdėjo, kažkas sakė ir pan.

Simona, 2008 03 19 16:28
Tai kad jau čia toks geras pavyzdys, tai gal einam visi ką nors parėkausim? Parodysim savo smagų žodyną ir nesenatvinius marazmus... O gal dar taip ir Lietuvos patriotais pabūsim su buteliuku rankoj? Tai kelintą tariamės?

Mikas, 2008 03 19 13:34
O kas jei ne ruseliai organizuoja provokacijas? Gal žydai ar lenkai? Įžvalgus Landsbergis

Stebėtojas2, 2008 03 19 08:23
Landsbergiui senatviškas marazmas, tas jau tikrai akivaizdu Net skinų eitynės jam Rusijos organizuotos...O vyrukai išgerė ir nusprendė pasitootsinti, štai ir visaSS skandalaSS...

Simonai - stebėtojas, 2008 03 19 08:21
"išgamos turi teisę tyčiotis iš mūsų valstybės" - liberalių vertybių propagandistė atsirado, o žodynas blogesnis nei tų išgamų...

Simona, 2008 03 18 21:53
Na, kam senatvė, o kam ne, šitą palikim ne mums spręst. Tokiems žmonėms, kaip tamsta komentatorius Andrius, ir dėl prisvilusių blynų Landsbergis kaltas. Tema neverta diskursų. BET. Rusija ne Rusija, Lenkija, ar dar ko kie velniai, tačiau ar kokie nors išgamos turi teisę tyčiotis iš mūsų valstybės? Iš bet kokios valstybės?

Andrius, 2008 03 18 20:53
Tam Landsbergiui tai rusofobija stabiliai. Jis gal neturi ką daryt, tai visur mato, tik tai, kaip rusija nori mus "užpult", na ką darysi, senatvė daro savo...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (196)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (47)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (145)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (5)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras