Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Euroatlantinės organizacijos
 
  Viduržemio jūros sąjunga – alternatyva Rusijai? (9)

Komentarai:

Andrius, 2008 03 20 20:04
Ne nu zapai tu tai pavarai "Juoda-Balta blokas".:)LDK atkurimas, tai gal su rusais kariaut pradėsim? Pamiršk tu tas fantazijas.

zapui nuo stebėtojaus, 2008 03 20 15:39
na jei ironijos nesupratai, tai liūdna, bet geopolitinių blokų formavimosi neatmetu. Bet LDK, mr. Zapai, tokių nesąmonių nereikia skleisti...Lietuvos likimas aiškus - darbo jėgos tiekimas vakarų ekonomikai. LT nyksta jau dabar,tad mūsų likimas po 50 m. - provincija kokiam nors geopolitiniame bloka, dar net neaišku kuriame..Ir tai yra pats geriausias scenarijus.

stebėtojui, 2008 03 20 15:27
na, matai, ir tu nusikliedinai po pietų... gal susdaužiam, prieteliau?
Viskas bus taip kaip sakiau, tik gal kitais pavadinimais: rusai su slavais sudarys Eurazijos aljansą su kinais (Aukso orda), nuo Skandinavijos eis sąjunga link Juodosios jūro (Juoda - Balta blokas), Vakarų šalys liks prie ekonomines sajungos (Eur. ek. bendrija), Amerika liks viena, dar išliks VJS su galingomis Art. Rytų ir Š.Afrikos narėmis... Va ir viuskas. Įrodyk, kad taip nebus?

stebėtojas Zapui, 2008 03 20 14:19
"nematai Lietuvos ateities, LDK renovacijos, naujų struktūrų po kokių 50 metų" - manau bus tokios struktūros: Rytuose Aukso Orda, Čingischano imperija ir dar koks Arabų kalifatas. Centre - galinga LDK, valdoma dk Zapo Narkomano, liaudyje vadinamo Niuchu, Vakaruose Romos imperija ir Viduržemio Jūros Sąjunga, su kuria kovos įnirtingai LDK. LDK renovacija,,,,na ir kliedesiai....

stebėtojui, 2008 03 20 13:07
Nusibodai tu man su savo priklausomybėm... Beje, mes visi narkotizuojamės - kasdien, rytą vakare, tik skirtingai veikia. Pats esi apsinarkotinęs antipatriotas, žiūrinti per Kremliaus iškirstą vienutės langą. Tu nematai Lietuvos ateities, LDK renovacijos, naujų struktūrų po kokių 50 metų. Bėk, nusipirk "šlapiankos", gal šiandieną dar išgyvensi...

stebėtojas zapui, 2008 03 20 12:45
Tik alkoholio paveiktas "prognozuotojas" gali kliedėti apie LDK ir VJS susidūrimą...Tai gal Romos imperija, arba Hunų karalystė, Kijevo Rusia, Chazarų kaganatas, Aukso orda susidurs su ES, JAV????? Čia ir globalinė perpsektyva, tolima, nukreipta į ateitį..Bėda ne provincializme, bėda tame, kad provicialai alko- arba narkofantazijas pateikia kaip novatoriškiausią įžvalgą...ir laiko tai originaliu atradimu...

stebėtojui Zapas, 2008 03 20 10:45
prognozuoti reikia, nes mūsų autoriai to nemėgsta daryti. Skaitykit pasaulio ekspertu prognozes: jose yra tolimų globalinių perspektyvų, o kai mūsų rašytojai pamėgina mesti žvilgsni toliau, jie apkaltinami alkoholizmu... Nebūkim provincialai.

stebėtojas zapui, 2008 03 20 09:56
Ateis laikas, kad LDK susidurs su VJS ir kils nauji konfliktai - patariu mažiau vartoti alkoholio...


Zapas, 2008 03 20 09:18
VJS nukonkuruos ES, nes ji turės daugiau naftos ir dujų, tai yra diktuos salygas visai Europai. Sarkozy tokiu manevru tikisi tapti pagrindine Europos valstybe ir priminti pasauliui, kad buvo pagrindinė kolonizatorė.
O formulė "nuo jūros iki jūros" - tai LDK atkūrimo versija, kuri irgi įtikinama. Ateis laikas, kad LDK susidurs su VJS ir kils nauji konfliktai.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1188)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (257)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (316)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (583)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (148)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras