Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Abchazija ir Pietų Osetija: stebuklo belaukiant (3)

Komentarai:

arvydas damijonaitis, 2011 06 02 23:37
KODĖL tik žudikų serbų generolai perduoti Hagos tribunolui? Žudiko PUTINO generolai sulygino su žemės paviršiumi 400 tūkstantinę čečėnų sostinę GROZNIJ,nužudė apie 150 tūkstančių beginklių čečėnų kalnėnų.Okupavo dalį Gruzijos teritorijos.Tai kas vyksta europiečių galvose? Ginkluotų rusų zombių nori sulaukti Europa?Valstybinio terorizmo citadelę Kremlių būtina perduoti HAGOS tribunolui. Arvydas Damijonaitisnesupratau, 2008 03 27 20:51
Kuo tai susija su Abchazija ir Pietų Osetija?

GEDIMINAS apie G.Steponavičiaus pijarą, 2008 03 27 17:28
Šiandien savo pašto dėžutėje radau Steponavičiaus propogandinį pijarinį lapuką ,kuriame rašoma 'Lazdynų rinkimų apygardos Seimo narys informuoja: Nuo balandžio mėn. 7 d. UAB ' Vilniaus Vandenys' nuotekų valykloje pradės veikti į aplinką sklindančių dumblo kvapų slopinimo sistema' Kaip visada nuopelnus jis sau užsirašo darydamas sau politinę reklamą,nes rinkimai artėja. Tik kur buvote seimo narys G.Steponavičiau kai aš prašiau pagalvoti apie Lazdynų rajono saugumo pagerinimą ,išsiunčiau ir savo projektą arba kai vaikų darželio 'Riešutėlis' kieme duobės ??? Dvi Steponavičiaus kadensijos Seime ,o ką jis padarė rimto lazdyniečiams,mačiau tik gausų jo pijarą ir reklamavimosi programą ,tiesa prieš pat mano išėjimą iš partijos girdėjau kad 'Minties' gimnazija gavo 500.000 paramą ir tai galvoju jo dėka ,tačiau 'Ąžuolyno' ir 'Lazdynų' mokyklų būklė tokia pat prasta ,o žinote kodėl 'Minties' gimnazija,todėl kad jis ten daro pijarą pastoviai ir yra palaikomas ten vyksta intelektualios viktorina ir pan. ir dar priedo išnaudoja tos gimnazijos mokinius savo pijarams,tą aš gerai žinau ,nes pats vieną sykį su jais dirbau kai ruošėme 'Pasakų parko' šventę,kuri irgi būdavo Steponavičiaus pijaras,Zuokas teisus kai apipasakojo apie tą politiką ,tai politikas ,kuris bet kokia kaina siekia išlikti savo vietoje.Tiek Lazdynams tiek visoms Lietuvos apygardoms reikia naujų rimtų žmonių ,kurie atstovautų juos seime,o ne tokių ,kurie tik reklamuojasi ir savo tarnybos dėka išsismuša kažkokią paramą ,paskui trimituoja kiek jis gero padarė savo rinkėjams.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1253)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (301)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (652)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras