Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kodėl įžūlėja A. Lukašenkos režimas? (6)

Komentarai:

...be komentarų, 2008 04 02 19:36
svarbiausia, jei lukašenko bus priverstas prikt dujas ir naftą pasaulinėm kainom, lukašenkos režimas žlugs per dvi savaites.

Mikutis, 2008 04 01 07:56
Matot, liaudis verta laisvės tiek, kiek jos nusipelno. Jei ji renka vėl Lukasenka, tai ta tauta jo ir verta.
Belarusams toli iki laisvės poreikio. Bet kas yra laisvė? - štai kur klausimas iš esmės.

Vytenis, 2008 03 31 22:10
Visiškai pritariu Gediminui. Telieka laukti, bei nepamiršti, kad jie irgi verti laisvės. Sėkmės jiems.

GEDIMINAS, 2008 03 28 20:17
Teisingai pažymėtas energijos šaltinių akcentas ,dėl kurio ES nenori aštrinti santykių,dar reikia pastebėti kad reikia įvertinti ir Rusijos sudėjus Baltarusiją karinę galią,nes kai vilkas alkanas jis eina avių pjauti ir su tokio mąstymo diktatoriumi A.Lukašenka rizikuoti negalima.
Reikia pažymėti kad nei vienas neteisus diktatorius nebaigė geruoju,pakankamai neseniai galėjome išgirsti ir pamatyti kaip pakorė S.Huseiną ,galvoju panašus liūdnas likimas ,tai yra teisngas atpildas laukia ir A.Lukašenkos.Sėkmės Baltarusijos žmonėms išsivaduoti iš diktatūros.

stebėtojas, 2008 03 28 12:41
Juokiasi puodas, kad katilas juodas..Gudijoje Lukašenkos, o pas mus krautuvininkų diktatūra ( Maxima ir jos samdinių Co)

Simonas, 2008 03 28 09:26
ES paliko Lietuvą vieną kovoti su režimu, jai nusispjaut į Lukašenka, svarbu gauna iš Rusijos dujas. Mus tiesiog išdūrė...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1205)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (267)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (322)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (597)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (154)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras