Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Euroatlantinės organizacijos
 
  Ar karas Afganistane lems NATO mirtį? (6)

Komentarai:

kji, 2008 09 26 21:08
o


AbC, 2008 06 25 15:54
Is komentaru matyti, kad lietuviai neigia viska, kas tik egzistuoja. Buvot Sovietu Sajungoj - negerai. tapot laisvi - negerai, istojot i ES, Nato - negerai. Tai kokio velnio jus norit?
del Rusijos. Tikejimas NATO parama Rusijos atzvilgiu netampa atmestina. (to Andrius)
Tik isivaizduokit toki scenariju:
Rusija nusprendzia uzimti Lietuva, ivaziuoja su tankais, o lietuviai savo ruoztu stovi iskele rankas. NESAMONE. Ne smetonos laikai, uz nugaros turim dede Sema. o ir kariuomene moderneja. Siuo scenarijum noreta pasakyti, kad turim pagalba ne delto, kad kazkas uzsimotu ginti Lietuva, o delto, kad kazkas uzsimotu stabdyti Rusijos stiprejima ir agresija. taciau ir Lietuvos ginimas neatmestinas.

taciau, Andriau, jei kalbi apie juodasias Rusijos poltines technologijas (kalbu apie politini kara, ne fizinius karo veiksmus), tai taip, pries jas priesnuodzio nera, juo labiau NATO nepades.

Mano galva, formule paprasta: jei ne uz Lietuva, tai nors pries Rusija.

Del NATO mirimo.
Jau kituose komentaruose esu sakes, kad NATO nemire, taciau poliarizavosi. Tai nera gerai, kai pagrindine vertybe - vienybe.

Del nesugebejimo susidoroti su talibais, tai nereiktu pamirsi, kad tai ne kazkokia konkretaus skaiciaus kariuomene, o bendruomene, chunta (vadink kaip nori), savo mastais neprepiama ir tikslus skaicius niekada nebus zinomas. Tiketina, kad nauji kariai ateina kiekviena diena. Zodziu, kovojimas su talibais truptuti idiliskai panasus i Don Kichoto kovojima su vejo malunais.

virgis, 2008 04 10 19:13
ko cia liudet, tegul zlunga nata arba mato, kaip bushas sake

andrius, 2008 04 10 13:11
lietuvaičia vis dar tiki stebuklingais milžinais, galinčiais apsaugoti nuo rusijos blogiukų...gaila, kad naivus tikėjimas be pagrindo

stebėtojas, 2008 04 10 13:10
Manau, kad autorius galėjo rašyt, kad nato jau mirė kaip vieninga organizacija. Jei esugeba laukinių talibų sudorot, ką jie gali iš viso...

:)), 2008 04 10 12:26
str - superinis lietuvisko riboto mastymo pavyzdys.

as sakyciau nato mirti gali lemti nebent nesugebejimas pasimokyti is klaidu afganistane.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1254)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (302)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (342)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (653)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (168)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras