Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  V. Novodvorskaja: „Rusijoje nepavyko nieko padaryti“. (5)

Komentarai:

Anonimas, 2008 08 16 16:49
Saunuole...retas pragmatisko zmogaus pavyzdys,dziaugiuos uz Rusija,kad ta didinga valstybe,dar "neisvare"visu intelektualiu asmenybiu...respect-Novadvorskajai.

Dziugas, 2008 05 13 14:29
Siai moteriai ne apdovanojimus, o Lietuvos pilietybe suteikti reikia, kol dar jos neistiko Politkovskojos likimas.

pastaba, 2008 05 10 16:11
Novadvorskojos galima nekesti uz jos paziuras, ir manyti, kad jos idejos visiskai rusijai netinka ir net yra kenksmingos. Bet ji niekada siu ideju nekeite (kaip ir landsbergis - sneka ta pati, bet PASTOVIAI sneka ta pati). O kiti "demokratai" koloboruoja su Kremliumi ir daro gera mina. Koks ciubajsas dirba puikiausiai su putinu ir dar cia aiskina apie demokratijas.

Gerasimas, 2008 05 09 18:15
Susidaro įspūdis, jog Rusijos net masiniai sušaudymai neišgelbės, tokia jau Rusija nedemokratiška, bejėgė, o valdžioje vien idiotai despotai. Šališka nuomonė, idomu kaip ji dar netapo persona non grata Rusijoje. Galima ją rusišku Landsbergiu.

GEDIMINAS, 2008 05 09 13:39
Stebėjau per TV Pergalės dienos proga karinį paradą Raudonojoje aikštėje, geras originalus reginys. Sveikinu Rusiją,Europą ir Lietuvos visus karo veteranus su Pergalės diena ir Pagarba ir Padėka jiems visiems ,gyvenančius ir Lietuvoje, kuriems teko sunkus išbandymas išgyventi antrąjį pasaulinį karą .Galėjo viskas blogiau baigtis Hitleriui nukariaujant Europą ir NEPAMIRŠKIME kad jie atidavė gyvybes ir sveikatą ,kad gyventumėme Pasaulyje ,kuriame gyvename turime būti jiems DĖKINGI,o ne niekinti ,kaip kai kurie kvailiai daro ,o tie kurie teigia,kad 'reikėjo vokiečiams pasiduoti ar vokiečiai yra geriau nei rusai' tai tesiog rodo savo kvailumą ,nes siūlau pasidomėti kokius šlykščius ekspermentus,jie vykdė su žmonėmis ir gal lietuviai būtų buvę panaudoti šizofreniko Hitlerio vaizduotei patenkinti kaip bandomieji triušiai.
Neabejoju,kad Pergalė prieš fašizmą buvo gėris ir teisingumo pergalė ,tačiau Jėga be Išminties pradeda daryti tą patį ko ir nekentė(turiu omenyje SSRS paskui pati elgėsi kaip okupantas Hitlerio Vokietija pasinaudojusi Jėgos persvara užgrobė tiek mūsų tautą ,tiek kitas tautas),neabejotinai tiek fašizmas tiek komunizmas ,kad ir gražiai buvo deklaruojamas yra nusikalstamos ideologijos Žmonijai.
Rusija parodė savo karinę jėgą, o kas jos neparodytų ,kad ir Lietuva jei ją turėtų?
Atkreipiau dėmes,į kad šiandieniniame smurto pasaulyje esame kaip valstybė beveik neįgalūs neturėdami rimtos profesionalios armijos ,remtis NATO yra neprotinga,jeigu nėra tai galima sukurti ,Rusija jau užsiima karine kosmine jėga ,o mes ką darome?. Izraelio pavyzdys parodė, kad turint rimtą armiją galima išsilaikyti net tarp priešiškų valstybių ,kaip jie gyvena.
Tačiau aš skatinčiau su Rusija išmintingą dialogą ir su kaimynais gyventi geruoju ir ne tik todėl ,kad paskui pirksime iš jų dujas ar naftą ,ar kad mūsų neatakuotų ,tiesiog išmintinga parnerystė naudinga abiejoms šalims ir esant taikos situacijoje galima gerinti žmonių gyvenimo kokybę. Jėga turėtų būti vartojama su Išmintimi ir apginti save.


 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (965)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (138)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (232)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (381)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (88)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras