Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Interneto komisarai (I) (23)

Komentarai:

Studentas, 2008 08 19 18:45
Na, neslepsiu, kad as priklausau tokiai brigadai, taciau jus paziurekit i JAV, kaip ji elgiasi Irake, zudo saudo. Rusijos vertybes tikrai aukstesne.

Vadimui Joškei, 2008 06 23 22:26
tu pats esi proamerikinė propaganda. Žmonės jau prabunda iš masoniškos hipnozės. Ir nėra ko sekti IP numerių. Mes tuoj tuoj tai išsakysim viešai. Juk nepabūgome nei Rusijos tankų, kai pasirašėme dėl Lietuvos nepriklausomybės nuo žydiškosios Maskvos. Išsilaisvinsime ir nuo žydiškosios europos. Juk tik nacionalizmo pagrindu lietuviams 1988 metais pavyko susivienyti.

Studentui, 2008 06 14 18:22
Studentas, paskaičius jūsų postus, man labai panašu, kad jūs ir būsite vienas dalyvis iš tos brigados, kur stengiasi privaryti Kremliaus dezinformacijos į kitų galvas. Tik tiek, kad savo veiklą vykdote Lietuvoje. Galbūt esate susiijęs su kokiu rusų žvalgybos (KGB ar kitokiu) daliniu ir turbūt gaunate kažkokį honorarą už sugaištą laiką. Nesekmės tau tokiame morališkai nešvariame darbe...

Aleksas 2 studentas, 2008 06 02 19:27
turėtumėte žinoti, kad lietuvis puikiai skiria rusą nuo kremliadės ( komunisto, čekisto ir tt )Tad nac. klausimo čia nekiškite. Iš LT pusės agresijos prieš Rusiją nėra.

Studentas, 2008 06 02 09:27
tarptautiniai santykiai turi savas taisykles. kai kurių sulaužyti negali net patys didžiausi žaidėjai. juk kitaip kaip gyventi?-------- mazosios valstybes nuo didzioju tuo ir skiriasi jog joms negalima sulauzyti taisykliu o didziosioms galima nes jos butent ir kuria taisykles. Leisk priminsiu tarptautine santyke apgailetina pavyzdi Irake. Tai buvo brutalus isprievartavimas valstybes kuri absoliuciai neturejo jokio prisilietimo prie teroristu atakos. Vienintelis motyvas uzvaldyti nafots klodus buvo jog huseinas turi ir gamina cheminius ginklus. Kur jie?? isnyko? Kitas dalykas , Jungtinu Tautu Chepteris sako jog uzpultos valstybes atsakomieji veiksmai turi buti proporcingi uzpuuolusiajai ? plius 4000 amerikeiciu mirtis ir desimtis tukstanciu civiliu zutis yra proporcingi veiksmai ? nepaisant sugrtiautos infrastruktuso keliu vandentiekiu netgi elementariausiu pastogiu. Ir dar tos pacios Jungtines Tautos byloja jog karo metu negalima apsaudyti ir bombardauti ligoniniu ir keliu vedanciu prie ligonines, turbut nereikia sakyti jog pirmosiomis karo dienomis jie tai ir dare. Tai apie koki taisykliu laikymasi cia kalbaame ? Rusija uzsuka ciaupus - maladec, kada reikia, Jei nustate jog Ukraina nusuka arba nemoka uz dujas, labai paprastas vadybinis elementas nutraukti paslaugos tiekima, jei Baltarusija (labai artima Putino totalitaristiniam poziuriui anto sio strapsnio)nemoka uz dujas ar irgi uzsimineja maxinacijomis, uzsuka ir jai ir nepavadinciau cia politiniu manevru nes tiek baltarusija tiek ukraina ir artimos sajuningininkes.


Kestui galiu pasakyti tik viena, tokia demagogija dar nemaciau jog kas nors uzsiminetu. As esu visomis keturiomis uz Lietuva uz jos krasta nes cia gimiau ir uzaugau ir gyvenu cia, taciau jei kapializmo rykstes nudegintos valstybes nori diktuoti savo taisykles Rusijai sioji niekada neatsiduos lengvabudiskam isprievartaimui vidury dienos nes turi savo tikejima savo patriotiskuma vertybes ir morale.

Del okupacijos ---- musu prezidentas yra pasakes mazdaug tokius zodzius jog tauta kuri neisisavina istorines savimones negali vadinti saves tauta. Visiskai pritariu - taciau istorijoje pasitaiko visokiu peripetiju ir tautu kovu, jeigu kiekviena tauta vykdytu priesinga politika tai tautai kuri buvo kazkada okupavusi tai vyktu vien karai ir riauses, kodel del keliu ideologijas iskraipusiuju turi kinteti istisos kartos? buvo karas buvo okupacija taciau tai europaijau praejo. Europa susiduria su naujomis probleimis ir issukiai o tokie nacionalistai nori ugni uzgesinti zibalu. Todel ir sukeliai pasaulio perturbacijas sukilimus neramumus riausias ir panasiai.

Rusijoje yra problemu, taciau ne tiek ir ne tokiu kurios yra afisuojamos vakaru zurnalistikos. O kurios demokratines salys neturi problemu ? Kai Rusijoje yra isvaikomas opozivijos mitingas tai yra grubus teisiu pazeidimas, o kai tas pats padaroma bet kurioje kitoje salyje policija visada yra pasiruosi atremti bet kokios opozicijos galimas raisuias tai nelaikoma teisu pazeimu o viesos tvarkos uztikrinimas. Kai Briuseluyje kruvele streikuotoju tiksliau zalieji kurie pasisake pries klimato atsilima aplinkos tersima ir panasiai kuriems uzdejo atrnakius uz nugaros ir i automobili tai niekas net nekruptelejo jog cia kazkas baisaus, viskas naturalu, tuo tarpu rusijoje sis faktas butu traktuojams siursciu demorkatiujos pazeidimu ir nieko daugiau. Ir dar pabaigai jeigu Rusija kaip minejau turi savo vertybes svo mastyma pasauleziura ir savo taisykles ir jeigu ji niekada neiteisins geju ar lesbieciu pardo ir judejimu jeigu ji niekada neiteisins lyties pakeitimo operaciju jinai niekada netaps tokia demokaitja kurios nori vakarai, tada kyla klausimas ar mes neturime vertybiu ir priimame ta kas mums yra primetama? bijau kad taip, siuo poziuriu man belieka tik zavetis jog Rusija iki paskutinio kraujo laso iki paskutinio atodusi gina ir gins savo vertybes ir savo zmoniu interesus.

liets mani miera, 2008 06 02 00:59
patarle girdėta. berods bus latviška. kaip tokį ir pažįstu. jis kaip ir tu linkes ramiai sėdėti ir nieko nedaryti. labai jau gremėzdiškas ir neišminingas sprendimas, sukursiantis didesnę grėsmę nei tavo įvardintgas nacionalizmas.
labai sunku ginčytis su tokiais, kurie savo tiesa bando ikišti tokiu slidžiu būdu ir kurie neigia logiškus veiksnius. čia jau tas pat kas bendrauti Lietuviui su Latviu. (lyg ir supranta kai kur vienas kita, bet prie esmės sunkiai prieina. kas čia kaltas? hm.. tikriausiai kalba pagal šį pavyzdį. bet manau yra ir gilesniu veiksnių).
tarptautiniai santykiai yra palankūs ir mažoms valstybėms jei mokama jose žaisti.žaisti čia pasakyta neatsitiktinai. tarptautiniai santykiai turi savas taisykles. kai kurių sulaužyti negali net patys didžiausi žaidėjai. juk kitaip kaip gyventi? taigi yra daugybė nišų kur Lietuva gali net diktuoti savas taisykles (tik nereikia sito hiperbolizuoti. manau sita mėgsti) reikia pavyzdžių? galiu pateikti...
na o si rusijos baimė.. na jo. gal ji ir maksimizuota, tačiau nėra tokia žalinga.. juk reikia turėti papildomų užsiėmimų, kurie tokie smagūs ir, sakyčiau, morališkai teisingi..


blaivus protas, 2008 06 02 00:36
na kaip matau gerbiamasis lazeris seka nacionalisto pedomis (o gal tai tas pats asmuo - nenustebciau visai, nes labai jau panasus braizas). na as pasistengsiu i gerbiamo lazerio asmeninius reikalus nesikisti, beje, ne tokia ir sios diskusijos tema. na aveles likimas vilko atzvilgiu bet kuriuo atveju yra negiamas, tad didelio skirtumo vilkui, ar jis sudrasko ramiai pasiduodancia ar truputi besispardancia avele, manau, kad nera. yra geras vienas posakis, kuris sako, kad niekada nesigincyk su kvailiu, nes kiti tada gali nebesuprasti, kuris is musu yra kvailys... tad gerbiamias lazeriau ir gerbiamas Kiesa nacionaliste, dziugu, kad jus kunu ir dvasia uzstojate Lietuvos intertesus (tik nesusipainiokite tarp ju), taciau noriu jums priminti,kad ir gelytes reikia moketi sodinti... ir tik aplinkybes lemia ar jos sodinamos is malonumo, ar is poreikio (o jei manote, kad visas aplinkybes lemiate jus, tad bergzdzias reikalas su jumis diskutuoti)... ir jei manote, kad savo skvarbiu zvilgsniu ir garsiomis ryklemis suverte visas vidines politikos kaltes kitiems (didziaja dalimi rusams), o ne sau, sukursite grazia ir europietiska valstybe, stipriai klystate...

lazeris, 2008 06 02 00:09
uzuojauta dėl tokios seimyninės padeties. pas mane seimoje vyksta viskas svelniau. bandoma žmogiškai susikalbėti.. tačiau netikslinga būtu manyti, kad avis turi taip ir leistis sudraskoma. reikia gera vilna auginti seiminikui, kad jis saugotu, šunų ir aukšta įtmapa per tvorą paleistu. o nacionalizmas, sveikas nacionalizmas tai ne kas kita kaip tvirtos kanopos aptvare įlindusiam kaimyno Gregoro kiemsargiui žandikauli patikrinti.. strategija!!! juk tau šitas žodis kažką sako. reikia kurti ir ne tik bulves auginti.. o gėlyčių patys pailsėjimui pasisodinsim..

blaivus protas, 2008 06 01 23:48
na cia dvieju zmoniu diskusija labai panasi i musu seime vykstancias realijas. moka tik kandziotis, jokio normalaus dialogo nera, drabsto vienas kita purvais (tiksliau pasakius meslu)... reikia suprasti viena dalyka, kad tiek viena sverto puse, tiek kita tampo faktus kaip jiems reikia. pasikartoja paprastoji gyvenimiskoji taisykle - kuom tiki, tai ta ir matai... galima draskytis kiek nori, bet Rusija (su savo valdzia) liko ir liks Lietuvos kaimyne, ir Lietuva liks priklausoma nuo jos gamtiniu istekliu ir politiniu realiju... na kalbeti apie okupacija lyginant su sios dienos tema, nelabai susije dalykai. parodyk, gerbiamasai nacionaliste, tokia imperialistine sali, kuri savo aneksuotose salyse butu gelytes sodinusi... Reikia suprasti, kad viskas yra kaip Krylovo pasakecioje, avis kalta del to, kad vilkas nori esti... ir viskas... ir buk nacionalistas, lisk be muilo i vakarus, tik pries lisdamas apsizvalgyk, ar begdamas nuo vilko neuzsirausi bepadlaiziaudamas ant meskos... gaila, kad kai kurie zmones viska labai siaurai supranta...

Robertas Zaliasis, 2008 06 01 23:11
Idomiai ponas studentas viska chia interpretuoja. Perzvelgus shia idomia diskusija komentaru rashyme ish shalies atrodo viskas kaip ir aishku. Kaip ir budinga rusams i argumenta atsakoma priesisku argumentu, ignruojant pateikta oponento. Isheina, kad diskusija chia beviltishka. Idomus tas rusu mastymas, ne diskusija o akmenuku metymas vienas kitam, tiesa ish rusu puses akmenukas buna nelabai logishkos prigimties. Ponaitis kestas ivardino konkrechius pavyzdzius, o ponaitis studentas juos suignoravo ir toliau veda savo monologa. Gal pastarasis dirbate Rusijos ambasadoje ar kokioje kitoje panashaus pobudzio istaigoje, nes labai jau idomiai interpretuojat faktus. kontrolinis klausimas studentui: okupacijos tikriausiai irgi nebuvo, taip? :)

Nacionalistas Kęstas, 2008 06 01 22:58
nu jo. dabar tikrai kyla tokia mintis, kad tamsta piktai nusiteikes rusas esate. va tokiems ir reikia ivesti persiauklėjimo programa, garbingoje mūsų valstybėje. kaip drįsti net galvoti apie lėkšta Lietuvos prigimtį.čia jau burnojimas.. jei laižai užpakalius rusams taip ir sakyk.. totalus faktu nesuvedimas daro tave tokiu.
ir kaip cia gali neissivystiti ksenofobija kai tokie rusiski gyvuliai, muzikai vaiksto po graziu mergelių žemę - Lietuva.. rusai - alkoholiku, idijotu, nevispročiu, barbaru tauta. viskas kas bloga Lietuvoje kūrė sitie šunsnukiai.. maža juos išnaikint (čia vėl. blogieji rusai. tokie kaip ir tu) recedivistai, dviveidžiai, padugnės.. tie, kurie sugebėjo tapti protingi ir iškilus tokiomis sąlygomis toje prakeiktoje žemėje - tolstojui, mendelejevui, puskinui ir pan reikia statyti paminklus...
taigi. neaušink burnos remdamasis mokslu. jau sakiau, kad rusija ir logika, o kartu ir mokslas nesuderinami dalykai. rusija tai destruktinė, nelogiška, niekinanti ir griaunanti jėga, kuri niekada nesugebės veikti žmogiškai... čia aš vėl. apie rusų valdžia ir jos pakalikus, kaip kolega Studentas

Studentas, 2008 06 01 22:12
"kalba eina apie Lietuvos stabiluma ir net egzistencija. rusija čia pati didžiausia grėsmė." ---- Butent joig kalbama apie egzistenciaj bet ne Rusija cia didziausia gresme o "demokratiskai" isrinktu lietuvos valdinikeliu siauras ismanymas apie valstybe apie jos vizija ir kokiu keliu turi eiti lietuva. Grynai zvelgiant is mokslines puses per nepriklausomybes laikotarpi lietuvoje issikrisalizavo tuzinas problemu ir trukumu. Valstybe nepajegi su jais kovoti del savo lekstos prigimties ir radikaliu manevru.
Baigiant minti noriu prideti jog bet kuriai kitai vasltybei pasaulyje netaikomi tokie dvigybi standartai kaip Rusijai. Zvelgiant i netolima perspektyva ir susiklosciusiom tokiom aplinkybem teks rasyti mokslini straipsni sia tema kuriame galesim ir plaicua padiskutuoti apie rusofobija ksenofibija vakaru demokatiskumo dvasia apskritai apie ideologinius konfliktus pacioje Europoje ir panasiai.

Kęstas Lietuvis, 2008 06 01 18:13
sitokiu požiūriu galima labai daug ką išsukti. tu žiūrėk į realijas, istorija.. neigti tokius faktus yra žiūrėti pro rožinius akinius. žinoma, JAV nėra šventoji karvė. Visos didžiosios valstybės turi imperiniu ambicijų. ir ta pati Lietuva jų turėtų jei tokia būtų išlikusi. tačiau čia yra visai kitas klausimas. kaip jos tų imperinių užmačių turėdamos elgiasi. JAV, kad ir kovoja su tuo terorizmu (nepaneigiu, kad čia yra priedanga) tačiau elgiasi civilizuočiau. įmanoma susikalbėti ir dar gauti savotiškos naudos. na, žinoma, ta nauda mums didesnė. Jav mus gali išdalies užstoti,apginti nuo blogojo dėdės Putino. mus vienija panaši kultūra.. irake siek tiek kitaip, bet čia ir kitas klausimas..
kalba eina apie Lietuvos stabiluma ir net egzistencija. rusija čia pati didžiausia grėsmė. su savo borisovais, paksais, dujom, nafta ir pan.. nemanau ar net verta gincytis
šiuometinė Rusija išsigimusi kaip ir visada. apie tokia sistema, "suverenia demokratija" galima pasakyti tik tiek, kad ji skirta tiems, kurie valdo. žmonės čia nereikšmingi. rusu valdančioji klasė per visus amžius buvo kitoniška.. rusija ir demokratija, rusija ir puikus bendradarbiavimas su kaimynais, rusai ir logika, nesuderinami dalykai..
to kas dedasi ir dėjosi šiandien negalima neigti. gaila, kad didelė dalis rusijos piliečių jau yra pasidarę mankurtais. net lietuvoje. rusiškose mokyklose yra diegiama nestipri antilietuviska propaganda, aneksijos neigimai.
su putinu būti nėra jokios garbės. pažiūrek, kodėl Lukašenkai draudžiama įvažiuoti į ES.. Juk jis toks pat iškrypėlis kaip ir Putinas ir kiti Rusijos oligarchai. atsakymas. lukašenka neturi naftos. labai apmaudu, kad ekonominiai dividendai iškreipia sveiką protą. galima drąsiai teigti - šrioderis ir kiti vakariečiai su putinu bičiuliaujasi ne dėl to, kad jis žavi ir dora asmenybė, o dėl to, kad milžiniškose stepėse milijardai užkasti..
ka dar galiu pasakyti. truputi atsisukęs į neseną istorija, į milijonus aukų, kankinių, tremtinių, tautų žlugdimą, niekinimą, manipuliavimą nelieka nieko tik teigti, kad prakeiktas Kremlius. Sudeginti kartu su pamatais.
Tik dabar nelįsk į akis su JAV. niekados nebuvo jų politikoje tokio įžūlumo ir nežmogiškumo kaip pas rusus.. ir nebus. jų ekspancija nepalyginamai švelnesnė.. rusai išvis ne žmonės (tie sugadintieji), manau, kad ir pat slepi kokį Igorio ar panašiai vardą.

aiwo, 2008 06 01 18:03
Reiketu ir Lietuvoje kazka panasaus padaryti, patikrinti, del viso pikto...
O Putino veiksmai norint ta savo tauta padaryti patriotine, netgi militarizuoti, skamba kaip kosmaras, nes ... kas is tu zmoniu iseis, kas is ju gausis? Nera nieko baisaus, kai valdzia tauta pririsa prie trumpo pavadelio...
Ir as nesutinku su tuo, kad ES padare blogai leisdama savo pilieciams emigruoti i JAV, nes jeigu butu uzdrausta, tai man tai butu zmogaus teisiu suvarzymas - as ,pavyzdziui, visai nenoreciau, kad man kazkas nurodinetu kur man vaziuot ir kur gyventi. Galiausiai, tegul ES tobuleja naudodamasi konkurencija - tai lyg ir turetu pasitaranuti teigimai visiems.

Studentas, 2008 06 01 17:47
Del liberalios ekonomikos turejau omeny jog jinai yra liberali ne del druzbos ne del ciaupo uzsukimo ukrainai baltarusiaji o del to kd jinai yra daugiavektorine. Rusija prekiauja su visomis valstybemis ir i visas puses, tuo tarpu JAV kariauja su tuo su kuo negali prekiauti.
"cenzūra, propaganda, opozicijos triuškinimas, vienpartiškumas, agresyvi užsienio politika, atgyjantis imperializmas, ginklavimasis, informacinės atakos ir etc.. be to pažiūrėk kaip kalba politikai per valstybines televizijas" - Kestai o kas cia? visai pasimetei. Cenzura - pabandyk tu man apie paulauska ka nors patapsnoti is karto leksi pro duris, propoganda - hmm tikrai pvz lietuvoje arba per JAV rinkimus tokius nepastebeta, opozicijos triuskinimas - geriau i vaivorykstine koalicija eiti ir kovoti uz savo islikima nei uz tauta, agresyvi uzsienio politika - uuu JAV cia sventoji, ginklavimasis - kas pirms pradejo ginkluoits ? Cekija , Lenkija? taip ? NE! JAV, jei tau talzo per nosi tai nereiskia jog tu turi stebeti ir laukti jog kas nors uztos, informacines atakos - lbai idomu kas nors dre tyrima ar kokia nors statistika kiek inforamciniu ataku buvo pleista i Rusijos teritorija is vakaru puses ? as stebiuosi kaip po tokiu inforamciniu streliu Rusija laikosi saltais nervais.

"ar tu iš tų, kurie su Putinu sriuba valgo?" - deja ne bet butu didele garbe.

Piktas Kęstas, 2008 06 01 16:09
žiūriu, kad kolega studentas yra gan supainiota asmenybė. totalitarizmą, pirmiausia, mes taip pat galime įvardinti kaip modernėjanti reiškinį. sakykim Kinijos pavyzdys. O rusijoje liberali ekonomika? dieve saugok.. ne. o kas tada Gazpromas? rusijos ekonomikoje jis kaip ir monarchas. juk ten vyksta įmonių suvalstybinimas. uzsienio kapitalo į strategines sritis išvis nenorima įsileisti. rusijos ekonominė politika ir yra viena iš totalitarizmo apraiškų. Pažiūrėk, Družbos avarija (tai politinė ir ne kitokia avarija) Nord streamo projektas - siekis daryti invazija į "pribaltus" lenkus ir pan.. visi alternatyvus dujotekiai ir naftotekiai yra bandomi žlugdyti. puikus pavizdys paleista antis dėl neva rengiamos kaliningrade atominės elektrinės. tai taip pat politika - o ne ekonomika. puikiai yra apskaiciuta, kad Nord stream projektas baltijos jūra kainuos daug daugiau nei, sakykim, antžeminė dujotekio versija einanti ber Lietuvą, Lenkiją... akivaizdu, kad ekonomika siekiama siekti politinių dividendų, daryti ekspancija į prarastus kraštus..
jei to neuštenka tai dar keletas totalitarizmo apraiškų:
cenzūra, propaganda, opozicijos triuškinimas, vienpartiškumas, agresyvi užsienio politika, atgyjantis imperializmas, ginklavimasis, informacinės atakos ir etc.. be to pažiūrėk kaip kalba politikai per valstybines televizijas. Mes jiems priešai. taip pat ir rusijos liaudis. apklausų duomenimis mes priešiškiausi. tai ne kas kita kaip suformuota nuomonė..
ir tai dar neviskas. tereikia logiškai žiūrėti.
o dėl tos nepriklausomybės paskelbimo.. čia jau visiškas istorijos neišmanymas. kodėl rusai pirmieji? be abejo ne iš humanistiniu ar Rouseau ar Montesquieu idėjų apie tautos laisvę rėmimosi šis poelgis. Tai taktinis manevras, siekis neperleisti Lietuvos į Vokietijos įtaka. paskaityk paskutinius tris, įskaitant ir vasario 16 deklaracija, dokumentus 1917 metais. Lietuva bėgo nuo germanų, Rusija tik padėjo jiems pasprukti, kad po kiek laiko patys galėtu pasiglemšti..
juk pripažįsti, kad aneksavo?
ar tu iš tų, kurie su Putinu sriuba valgo?

Studentas, 2008 06 01 14:33
O jei neapykanta vakarams yra loginiu bei empyriniu prielaidu isdava ?

Alanas, 2008 06 01 14:15
Na na. Ziuresim, kas toliau. Is tikruju gali buti, kad yra sukurtos tokios brigados ir t.t. Mes puikiai zinome, kaip lengva manipuliuoti jaunimu ir visuomene. Tokios organizacijos,kaip Nashi ir Mishki tera kas? Kremliaus irankis. Tai yra zmones, kuriems iskiepyta neapykanta vakarams. Na ka gi - saunuolis Putinas - padare savo. Tikekimes, kad Medvedevas netes Putino totalitarizmo.

Studentas, 2008 06 01 14:03
Labai idomi versija, taciau mielas biciuli, atrodo jog Rusija yra bloga is esmes, bet jus nepateikete ne vieno argumento irodancio tai. Uztat visa gerkle prarekete jog Rusija taps autoritrine. Tam kad jinai tokia taptu Lietuvos net nereikia, bet cia jau kita tema.
Liberali Rusijos ekonomika neatrodo jog pastebeta kokiu nors autoritarizmo bruozu, bet tek to noreciau uzduoti retorini klausima kokia valstybe primoji pripazino Lietuva kaip valstybe ? ir ka tuo metu dare vakaru demokratijos? gere arbatele ir ziurejo gera nuotykiu filma ir nieko daugiau.
Isplaukia isvada, jog blogi berniukai is tikruju yra ne tie kurie yra laikomi tokiais o tie kurie apsimeta geraisiais.

Didysis Kieša, 2008 06 01 13:41
rusija blogis. sakyk ką nori. taip pradėjus gilintis vistiek viskas sueina (arba pradeda sueiti) į vieną tašką - Putina ir co. galiausiai viskas ir sueis. pripazink faktą, kad Rusija greit taps tipinė autoritarinė šalis. gaila, kad tai matys tik tokio tipo valstybės kaip Lietuva.. ir čia nėra vien emocijos ar konservatyvi Lansbergio propaguojama nuomonė.. faktai liudija savo. tik va.. gaila, kad apsimetėlės vakarų demokratijos už trisdešimt auksniu barelių gali ne pabučiuoti, o padaryti Lietuva.. tad tokio pono žodžiai: "daugiau jokių Jaltų.." tampa mažų mažiausiai nepatikimi.


Studentas, 2008 06 01 12:22
Sakyciau jog Rusija nuo tokiu muskuluotu skustagalviu vykdo vizu politika, ne taip kaip kai kurios Europos salys, lieka isprevartautos ir apsiemta jog nieko neivyko ir parduoda savo tauta uz bevizi rezima i USA dream, geda.

Didysis Kieša, 2008 06 01 12:15
Na jo. Kolega teisybe sako. Ksenofobija ir pas mus nemaža, tačiau, esu įsitikinęs, kad gerokai mažesnė nei Rusijoje. Tiek pati vyriausybė ją kelia, tiek pati situacija. bene ji ir bus pagrindinis veiksnys. Pamąstykite - Rusijoje gyventojų kas met sumažėja beveik milijonu (išmiršta nuo alkoholizmo, ligų, emigruoja), o į jų vietą veržiasi kinai ir kito plauko ir spalvos naujakūriai.. baisu pagalvojus, bet jiems.. o mes galim viltis, kad po gero dvidešimtmečio nebeliks tokios problemos kaip išpindėjusi kaimynė.. istorija juk kartojasi. dar pabels koks muskuluotas skustagalvis su palyda iš Lietuvos į Kremliaus vartus.. seilė tįsta taip fantazuojant

Studentas, 2008 06 01 11:40
Tai gal pirmiausia reiketu padaryti tyrima vakaru pasaulio forumuose ir paziureti kokios nuuotaikos vyriaua rusu atzvilgiu ? Tada ilgai netrunka paaisketi jog meile yra vienodai abipusiskai surakinta plieninemis grandinemis.

Jeigu Putino politika palaiko 70 procentu Rusijos gyventoju tai naturalu jog ir internetiniuose puslapiuose atsiras ji palaikiusiuju. O samoningas visuomenes skaidymas i "brigadas" ikaitina kunkuliuojanti vandeni dar labiau.

Reiketu padaryti valstybiu kuriose dar nesuspejo isitvirtinti kapitalizmo smekla analize tyrima apkalusa ka tik norite. Tada paziuretume ar Rusijos ir tu valstybiu (as cia kalbu apie vidurio ir rytu europa, is dalies vokietija) nuomone apie kitataucius labai skirtusi. Kaip gali nekilti ksenofobija arabams, juodaodziams vakaru emigrantams kurie labaiausiai ir reprezentuoja transeksualizma, lesbiieciu ir geju paradus? Visa tai ir yra kapitalizmo pasekme nes dvitaskis pirma geju judejimo indeksas didesnis labiau kapitalizmo nuniokotuose valstybese ir antra yra tiesioginis rysys tarp kapitalizmo ir zmogaus issilaisvinimo ir daryti ka jis nori. (pamastymui ir kitam darzelinukiskam straipsniui geopolitikai.lt siulau pamastyti kodel gyvunauose neegzistuoja jokie transeksualizmai bei kitos perturbacijos o zmogaus pasaulyje tai vos ne aksdienybe? atsakyma surasit labaiau pasidomeje tikraja "kapitalizmo dvasia"

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (965)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (138)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (232)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (381)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (88)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras