Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Čečėnija – Rusijos informacinės blokados gniaužtuose (8)

Komentarai:

Vytautas, 2008 06 03 18:19
pritariu kolegoms. aš žiūriu, kad pasidarė populiaru užstoti tuos, kurie mus skriaudžia. gal čia dėl to, kad marijos žemė esame. gyvename pagal pažodžiui suprasta biblijos mokymą - sudavė į skruosta, atsuk antrą...
taip, verta pastebėti, kad Lietuva keičiasi. vieną iš pomėgių garsiai eskaluoti savo problemas, jas parodant kaip didžiausias pasaulyje (o tas ne visada blogai) keičia atviras flagelantizmas..
nesmagu net klausyti. patriotizmas tirpsta. sveikas nacionalizmas niekinamas ir smerkiamas.. faktas, kad tai prie gero neprives..
tuo labiau, kad ir didžioji kaimynė negeru keliu eina. negeru mums, negeru dar nesugadintiems rusijos piliečiams.

Anonimas, 2008 06 03 15:41
Andriau, Rusijos politikos kritika nera antirusikas veiksmas. Kaip ir Buso politikos kritika nerodo, jog esi anti-amerikietis. Pasikaityk Anos Politkovskajos knyga apie Cecenijos kara. Ji beje buvo ruse ir jos tikiuosi, nors ir jauti didele meile dabartiniams Rusijos politikams, neapkaltinsi antirusikumu. Yra ir kita Rusija, ne vien TA , kuria Tu gini. As remiu TA demokratine Rusija, kuri turi ne mazesnes tradicijas kaip rusikas autoritarizmas.Beje, pritarti nusikaltimams, taip pat yra nusikaltimas.Bent jau intelektualinis tai tikrai.

xtc, 2008 06 03 12:30
Andriau, Andriau, kokius čia šizofreniškus kliedesius meluoji apie Dudajevą ir sausio 13???? Iš wikipedios: "Dzhokhar Musayevich Dudayev, Soviet Air Force general ...He rose steadily in the Air Force, assuming command of the air base of the Soviet Strategic Air Force at Tartu, Estonia, in 1987 with the rank of Major-General. Dudayev learned Estonian and showed great tolerance for Estonian nationalism when he ignored the orders to shut down the Estonian television and parliament; instead he sent a mobile military kitchen." Jeigu nemoki angliškai, išversiu: jis vadovavo karinei oro bazei Tartu, Estijoje ir ignoravo įsakymus užimti Estijos televiziją ir parlamentą. Jis nusiuntė tik mobilią karo lauko virtuvę (pamaitinti estų mitinguotojus matomai).

interneto saltiniams, 2008 06 02 23:56
dabar internete galima rasti, ko tik pats tiki, ir kad juoda yra balta, o balta yra juoda, o Popiezius marsietis, tik paieskot reikia ...

2 Andrej, 2008 06 02 23:26
šiek tiek apie Beslaną http://grani.ru/Politics/Russia/Cabinet/m.137390.html

Andrius, 2008 06 02 22:42
Valentinas Mitė ir toliau sėkmingai rašo antirusišką propogandą. Tai čėčėnai geručiai? O kas ligonines užgrobdinėjo ir žmones šaudė? Kas mokykloj vaikus šaudė? Tu gal norėtum, kad kažkoki juodžiai tavo vaikus šaudytų? Jie juk patys karą pradėjo. (Beje Dudajevas juk atsakingas ir už žuvusius Lietuvius Sausio 13-ąją, nes jis vadovavo SSRS daliniams lietuvoje}Dabar čėčėnijoje nebėra jokio organizuoto pasipriešinimo, nes juk turi būti karo vadai ir pan. Dabar ten yra tik banditų gaujos, kurios tik pradėjusios veikti yra sunaikinamos rusijos Specnazo. O rusai visiškai kontruoliuoja čėčėniją, dėl to nėra abejonių, o dėl to, kad čėčėnai šaudo čėčėnus rusams tik geriau.

Aleksas 2 kaip visada, 2008 06 02 19:34
http://ej.ru/?a=note&id=7572 ( ježdnevnyj žurnal ). Tai vyksta ir dabar.

kap visada, 2008 06 02 16:26
Autorius grizo prie sau iprastos praktikos, prasymo to, ka jis mano ir nori matyti. Tame, ka jis raso, be abejo, yra tiesos, bet straipsnis yra labiau vienpusis nei objektyvus: tik bloga rusija bei putinas ir vargsai cecenai. Tiems kas valde cecenija tarpukariu (tarp i ir ii karu) tai buvo nenusispjaut i zmogaus teises, kai nafta voge, ikaitus grobe (ir grobia) ir zmones gatvese saude. Nenori ginti nusikalteliskos Rusijos kariuomenes veiklos Cecenijoje, bet nereikia viska vertinti krastutinai.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (38)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (108)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras