Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  Vladimiras Vodo (Vilnius), Sergejus Strokanis. Dėl atsarginio PRGS dislokavimo varianto (5)

Komentarai:

>>pilieciu pasivadinusiam, 2008 07 08 17:03
Jusu poziuris yra, bet man (beje irgi pilieciui) toks poziuris nepriimtinas.

Jusu palyginimas turi "racijos", bet TIK, jei Jus tai svarstote pavirsutiniskai ARBA esate uzsiangazaves, nes yra NEKOREKTISKAS (ne kazkokio mandagumo, bet formalaus palyginimo logikos prasme).
Abiem atvejais daugeliui (teme tarpe ir Jums - jei Jus tik persakote "ismokta" teksta - o tai jau butu treciasis Jusu poziurio kontekstas) tai tik vejas pagal kuri JIE pasisuks

p.s. esu beveik tikras, kad Jus mano KITOKIA nuomone laikysite arba pavirsutiniska, arba naivia, arba uzangazuota.

Rusijos piliečiui, 2008 07 04 13:07
IVAN, DOMOJ! Tavo putininė propaganda čia nereikalinga.

Piliečio požiūris, 2008 07 02 17:01
Varytų amerikiečiai velniop už Atlanto su savo skydais ir raketom. Užkūrė jie naujas ginklavimosi varžybas, privalės dabar prisiimti pilną atsakomybę už būsimas pasekmes. Kažin ką Amerika pasakytų, jei rusai į Meksiką atvežtų raketas Topol-M ir nukreiptų į JAV. Klyktų tuomet visa gerkle. Vieniems viskas galima, kiti turi būti užspiesti į kampą, pasaulio gestapas.

RW, 2008 06 29 16:18
Jeigu Rusijai „kelia susirūpinimą“ grynai gynybinės bazės dislokavimas, tai tuo pačiu patvirtina, kad laukia patogios progos, kai vėl galės okupuoti Lietuvą. Ir ne tik Lietuvą... O tai reiškia, kad tokia bazė mums yra gyvybiškai būtina. Plateliuose, Kazlų Rūdos miškuose ar Pabradėje - tai jau antraeilis klausimas. Bet svarbu neprarasti progos, nes ji gali negrįžti.

Voda, 2008 06 28 13:42
Pažįstasme mes šitą Vodo ir jo poziciją lietuviškumo požiūriu. Iš jo nieko gero laukti negalima... Dėl bazės prie Platelių - marazmas, ten likę tik griūvėsiai...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (921)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (297)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras