Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Rusija skandina Baltarusijos ekonomiką (4)

Komentarai:

gytis, 2008 07 08 21:11
Baltarusiai nusipelne ka turi ir tegul murdosi savo traktoriu mesle. O lietuviai (su savo politrukais) irgi daznai jiems nenusileidzia. Sekmes nauju politruku rimkimuose spali.

Edgaras, 2008 07 06 23:29
Lukasenka tiek isiskolins kad uz tas skolas atiduos baltarusija :)

GEDIMINAS, 2008 07 06 14:33
Pažiūrėjus kai kurių partijų tinklalapius - valdančios LSDP partijos lsdp.lt, Liberalų Centro Sąjungos lics.lt, partijos 'Tvarka ir Teisingumas' tvarka.lt ir R.Pakso, P.Auštrevičiaus ir G.Steponavičiaus tinklalapius matosi, kad nėra sveikinimų šios dienos proga, jiems panašu nerūpi Lietuvos šaknys, jie gali būti tik remiasi valstybiniais pagrindais kai jiems reikia gauti jūsų balsus, neabejoju prieš rinkimus jie versis per galvas, kad tik jus apkvailinti ir kad atneštumėte savo balsus. O aš raginu netikėti LSDP, LiCS, partija 'Tvarka ir Teisingumas' P.Auštrevičiaus ir G.Steponavičiaus demagogija ir propoganda, nes matosi tiek jiems ir terūpi mūsų valstybės istorija ir pagrindai ir nebalsuoti už šias partijas per Seimo rinkimus 2008 m. spalio 12 d.išrinkime tik tuos žmones, kurie gerbia Lietuvos valstybę, jos pamatus, istoriją, tik tokie yra verti ją valdyti.


GEDIMINAS, 2008 07 06 13:49
Su Valstybės(Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Linkėdamas visiems lietuviams Sėkmės ir išmintingo patriotizmo Gediminas Gemskis

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1252)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (300)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (652)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras