Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Euroatlantinės organizacijos
 
  ES: apribota vizija (1)

Komentarai:

MartynasSG, 2008 08 11 12:08
Hmmm.. nepasitikiu straipsniais kurie siekia sukelti emocijas..ypač gailesčio. Jei Airija nepasirase reiškia nemokėjo pakankamai gerai praplauti airiu smegenis. Kodėl tie Briuselio biurokratai nepasidomi vis tik ..kodėl Airija pasake ne.. gal tie teiginiai ne is pirsto lauzti. Briuseliui lengva kalbeti..tai geros vertybes, gera ideja... daznai zmogus nemato ir nenori matyti tu dalyku kurie griauna ju susikurtus idealus ir darbo vaisius... kas noretu, kad statant nama jis butu nugriautas.
Nemokamas patarimas.. tegul tie Briuselio kostiumai ir kostiumeliai nuvaziuoja i Airijos miestus, atsistoja aikstese ir klausia Airijos pilieciu kodel jie nepasirase..tegul jie pasistengia paaiškinti ir argumentuotai paaiskinti kas ir kaip.. kada paskutini karta ES biurokratas asmeniškai klause europiecio ko jis nori...

As nesigailiu, kad esu ES pilietis, bet zinau viena tikrai...manes niekas neklause ar as noriu tos ,,konstitucijos' ir niekas nepaaiskino kuom ji naudinga ir kuo kenksminga. Va ir spraga..Airiams kažkas mokėjo kitaip paaiškinti kas tai yra...

Itartina, kad toki svarbu dalyka stengiamasi ,,ale prakisti' greitai.
Nesenai buvau Rumunijoje.. nesuprantu kaip juos galejo priimti i ES. Salis dar labai toli atsilikusi, nors potencialas milziniskas...
Girdejau is Graiku, kad Rumunijos ir Bulgarijos ES reikejo, kad per Albanijos uostus Jav galetu gabenti kakokius ginklus...tarsi per Europa, bet per jos galines duris, kad niekas nepastebetu...

Aisku gandai yra gandai ir mano nuomone yra tik mano nuomone. Kalbekime, ieskokime, diskutuokime.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (236)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (48)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (150)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (10)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (13)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras