Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Sevastopolis: Rusijos laivynas turės išsinešdinti (14)

Komentarai:

To Cezaris, 2008 09 07 21:15
Buvo visa armija, bet ar realiai jie kariavo prieš raudonąją armiją? - ne nesudalivavo neiviename rimtame mūšyje ir jie kariavo ne prieš rusų tautą, o prieš Stalino rėžimą.
"Tai kažin kaip 22 % procentai sugebėjo išrinkti provokarietišką prezidentą". Tai anksčiau yra anksčiau ir bušą anksčiau gyrė, o dabar vadina blogiausiu Amerikos prezidentu per visą jos istoriją. Juščenkos nebepalaiko, nes šalies ekonominė padėtis prasta ir paskutiniu metu ukrainiečių nepasitenkinimą sukėlė, tai, kad jis parėmė gruziją, rusijos priešę, tai rodo, kad Ukrainiečiai palaiko rusiją.

Cezaris, 2008 09 07 18:34
To Andrius,

Viena tautas? Gražiai spangsti. Tai kažin kaip 22 % procentai sugebėjo išrinkti provokarietišką prezidentą kuris jau prieš rinkimus sakė, kad jo tikslas Ukraina NAto ir ES gretose, o išrinkę dar už jį ir piketo ir streikavo? O antrame pasauliniame kare buvo ir divizija rusų kurie kovojo prieš komunistinę Rusiją vermachto sudėtyje ir ukrainiečių.

To gadis,

Tokiems kaip tu dar linksmiau, kad Rusija dusina ir dusins Lietuvą, o apie tave viską pasako tavo paštas. one.lt

gadis, 2008 09 06 23:22
Kiekviena valstybe turi ginti savo interesus ir labai gerai kad Rusija dusina Gruzus ir spaudzia haholus.O del priemoniu,tai kaip sakydavo jėzuitai tikslas pateisina priemones.

aiwo to Andrius, 2008 09 06 22:26
tu tai pabandyk pasakyti ukrainieciu nacionalistams, gyvenantiems Ukrainos vakaruose...

Andrius, 2008 09 05 22:31
Ukraina neįstos į NATO, arba kils pilietinis karas, kurio laimėtjai savaime aiškūs 22 procentai prieš 78 plius rusija. Truputis istorijos: Švedai šiaurės karo metu veržėsi į ukrainą manydami, kad ukrainiečiai sukils prieš rusus, hitleris taip pat manė, kad ukrainiečiai stos į jo pusę, bet nestojo ir nekariavo prieš rusus. Ukrainiečių tauta niekada nekariaus ir nebus rusų priešais, nes įstoti į NATO reikštų tapti rusijos priešais. Tik laiko klausimas, kada ukraina vėl suartės su rusija, o gal net susijungs, nes tai praktiškai viena tauta.

Kombinatorius, 2008 09 05 14:26
Ai, atsiprašau, net 22 procentai Ukrainos gyventojų palaiko stojimą į Nato. Kaltas...

Cezaris, 2008 09 05 07:13
To Andrius,
Jei reiktu tai ir pas mus atsirastu, kas eitu paskanduoti. Va Kombinatorių galėtu paaimti(ane, Kombinatoriau?) :)
Žinoma su Ukraina yra problemos dėl rusakalbių, bet tikrai daugiau nei 20 % nori NATO. Nebent apklausa kokiam Kryme daryta.
O su tais savo "tendencingais" straipsniais kurie yra ne prorusiški, tai labai juokingai atrodot. Jūsų komentarai ne tendencingi? ;)

Alanas, 2008 09 04 23:09
Kaip as esu uz Gruzija, taip ir uz Ukraina. Ukraina, laikykis.

Andrius, 2008 09 04 20:54
Ukrainiečių tauta niekada nestos prieš rusiją, nesvarbu ko nori Juščenka. Sevastopolio gyventojai savęs net nelaiko ukrainiečiais, o rusais, su rusijos vėliavom laivus sutinka ir skanduoja "rasija, rasija" nemanau, kad tai reikštų, kad jie nori būti Nato dalimi.

GEDIMINAS, 2008 09 04 20:26
Kad Rusijos ar prorusiškos veikia net komentaruose tai akivaizdu, o dėl Juščenka 'politinis lavonas' tai mano nuomone tendencinga ir niekinė komentatorių nuomonė, Kremlius nesugebėjo jo tiesiogiai nužudyti, tikiuosi per savo klapčiukus kaip Janukovičių ir jau galimai Tymošenka tikiuosi jo nesugebės įveikti ir tikiu kad Lietuvos gera draugė Ukraina pasieks tai kur esame mes - NATO , o Rusija liks be nieko.

aiwo, 2008 09 04 20:16
Daug dar laiko iki 2017, o Rusijos veiksmai gana greitai vis labiau agresyveja... Ir as dar nenustebciau, jeigu ta sutartis butu pratesta, po to, kai Juscenka, del mazo populiarumo (bloga ekonomine padetis Ukrainoje), iskris is valdzios...

Kombinatoriui, 2008 09 04 15:29
Kai kas net "politiniu lavonu" nesugeba likti, nekalbant apie padoru politikavima ar bent straipsniu rasyma...O tu , matyt, kombinuoji, kad Ukraina ir toliau liktu Rusijos vasale? Kaip Latviu g. uzvalde visus portalus, stebetis reikia ...

Kombinatorius, 2008 09 04 13:47
Tai jo, Česka labai jau skuba Ukraina Vakarams atiduoti, ypač tuomet, kai net 20 procentų Ukrainos gyventojų remia narystę NATO... O kad Juščenka politinis lavonas, tai jau niekam klausimų nebekyla...

per anksti, 2008 09 04 10:48
Pirmiausiai, zodis "issinesdinti" atspindi straipsnio tendencinguma. Antra, iki 2017 m. dar labai daug laiko. Iki tol Juscenkos net atminties gali nebelikti. Jis jau dabar politinis lavonas, o po to kai pralaimes rinkimus, apie ji ir jo isakus visi pamirs. Tad dar per velu daryti tokias prognozes. Neaisku kaip su visa Ukraina bus, ka jau kalbeti apie laivyna.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1252)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (301)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (652)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras