Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kuba: JAV prieangyje trypčioja nekviesti svečiai (1)

Komentarai:

ve, 2008 09 28 03:25
na is dalies teisinga, bet neatsimenu kuriame portale rase (gazeta.ru inosmi.ru ar smth jei inomsmi.ru,- tai kas ten konkreciau is pasaulio), bet esme jei kubieciai noretu tai verstu savo valdzia, bet jiems ir taip patogu ... kaip dabar yra: taip jie uzdirba gal ten 17$ i menesi, bet jie dirba is kaires, bei desines: kontrabanda, prostitucija, vagimas is darbovieciu, (prisminkite CCCP "auksinius metus",- visi voge - viska ir tai buvo normos riba), ir muchachos kubieciai prisimena kapitalistinius laikus, tada buvo galima dirbti ir net uzdirbti, bet reikejo rimtai dirbti (+60-tieji metai ko gero buvo ne saldainiai, lotyno amerikai),- cia esme kas norejo dirbti: imigravo i USA, tiems kurie liko ir taip neblogai, ypac elitui, o ir apacios neturi noro keistis, gali butu sistema sugrius, jei Kuba pasuks labiau link kapitalismo, na isikurs kooperatyvai, padides disbalansai, tarp "lygiu" ir "lygesniu", businio zmones nores daugia teisiu (ex,( tuo metu ko gero esamas) organizuotas nusikalstamumas, kriminalas, kontrabadinkai, zmones su rysiais (saugumas, imoniu vadovai, funkcionieriai)), prades griuti esami rysiai, bei esama ekonomika:
a la TSRS "perestroika" kelias, bet cia ne iskart, nes nera noro nei is virsaus (jei bijo kad juos prie sienos, uz zygdarbius, pastatys, neskaitant kad pozicijas esamas, siltas - saugias praras), nei apacios, nes liaudis dar turi prisiminimu apie praeiti kuri irgi buvo nesaldi, kapitalistiniais laikais, o ir dabar galima nors nedaug uzdirbti,- bet ir dirbti daug nereikia, cia jums ne lietuva kur 1 derlius nuimamas i metus, ir kur reikia labai rupintis syldymu


 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1251)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (300)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (650)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras