Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Ateityje Vakarų laukia privatizacijos banga (12)

Komentarai:

Alkibadas, 2008 11 01 13:02
Kokia privatizacijos banga laukia? Ar ten dar yra kas nors neprivatizuota?

asd, 2008 10 08 15:22
?? truputi nesupratau prie o čia...

Alanas, 2008 10 08 00:34
6 metai au visas ALANAS!!!

:D :D :D

asd, 2008 10 07 20:58
MaikUniversum ,na vistiek žmogui nemalonu kai ji pavadina "psichiniu ligniumi",bet nesvarbu šią temą jau baigėm.

Studentas, 2008 10 07 19:39
Nuosirdziai atsiprasau musu Alaniuko, taciau tai buvo gili provokacija.

MaikUniversum, 2008 10 07 19:00
Ko čia įsižeist ? Nesureikšminkit savo "internetinės asmenybės" ir tiek.

..., 2008 10 07 18:57
Studentai visad tavę gerbiu už protingą ir dvipusišką pusių analizavimą,bet gal nereikia kitų vadinti psichiniais ligoniais...Visdelto žmogų įžeidžia

Studentas, 2008 10 07 06:44
nu zinai biciuli, kai uzsiciklines kartoji nesamnones nesamones uzuot parases trumpa savo nuomones revew, susidaro toks ispudis. Na bet nieko as tave jau po truputi vedu i doros kelia kaip matyti ;)

Alanas, 2008 10 07 00:09
Ka? As sutinku su tavo nuomone, o tu mane psichiniu ligoniu vadini? Ot komunistai siais laikais!! Visai gedos neturi!!

Studentas, 2008 10 06 22:07
Alanai sakyciau tu psichinis ligonis, bent jau toks ispudis susidaro.

Alanas, 2008 10 06 19:37
Tu matai, kokios nesamones, a? :S

Studentas, 2008 10 06 17:06
cha giliminis priestaravimas slypi tarp teksto pavadinimo ir teksto turinio. Arba tarp autoriaus smegenu kamieniniu lasteliu atsirado juodoji skyle kuri pliaciasi ir tampa didesne nei pati kaukoles erdve.

Neva autorius teigia jog vakaru (Europos ir JAV) laukia privatizacija, bet kokia gali buti privatizacija jeigu vakaruose vis dazniau (kaip parode Voltrstrito pavyzdys) valstybe kisasi i "privataus sektoriaus egzistencija" ??

Kitaip tariant kokia gali buti privatizacija jeigu ,tebunie, JAV yra pasaulio finansu lydere o tuos finansus galiausiai kontroliuoja pati valstybe?


Smitas karste apsiverstu jeigu pamatytu kas liko is jo sukurtos ir taip puoseletos liberalizmo idejos. Tikras liberalas niekada neleistu privacios nuosavybes gelbeti kitu milijonu zmoniu nuosavybe, siuo atveju mokesciais. Koks gali buti privatizavimas jeigu privatus sektorius arba kitaip sakant grynakraujai kapitalistai niekada nesiims gelbeti pasaulio ir kitu rinku, tam yra sukurtas specialus saugiklis - valstybe!

straipsnyje net nera jokios prielaidos kuria galima butu atsispirti. ypac mane suzavejo paskutinis sakinys, super!!

taigi remiantis straipsnyje isdestytomis prielaidomis daugiu daugiausia ka autorius galejo pasakyti tai jog vakaru liberalizmo - kapitalizmo lopsio ateityje laukia nacionalizacija ir virtimas i gryna salta solcializmo valstybe. Kaip matome viskas yra priesingai. Na dziugu bent jau tuo jog valinsko reitingai didesni nei autoriaus iliuzijos.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1250)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (649)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras