Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Ar išsaugosime savo tapatybę? (11)

Komentarai:

asd, 2008 11 02 19:24
Taip Rusija yra labai giliai įsipainiojusi į korupcijos pinkles - neneigiu.Bet ir iki žmonių tai daeina tai rodo augantis GDP/c ir socialinė apklausa.

Alanas, 2008 11 02 01:13
Teisybe, nesa nauda. Tik klausimas kam: ar kapitalistams-oligarchams, ar paprastiems zmonems.

asd, 2008 11 01 14:41
Tai yra suprantama,kad kas ką kritikuojama,bet vis pasikartojantys straipsniai mus įtikina - jei rusų valdžia tokia tai rusas bus toks.Ir tai irgi yra propoganda,ne ka geresnė už musiškę.O kalbant apie Kremliaus administraciją - galima pasakyti,kad jie žiaurūs ir negailestingi (Čėčėnija, chadarkovskis, daugelis disidentų),bet yra vienas pliusas,kad tas žiaurumas atsiperka. Putinas jau numanė naftos deficitą - perėmė Yukos,jis taip pat suprato,kad norint tyliai ir patogiai valdyti šalį reikia visiškos TV ir spaudos kontroliavimo (Chadarkovskis) jis taip pat suprato,kad jeigu čėčėnija atsiskirs - atsiskirs ir kiti. Įdomu ir tai,kad jis numanė ir pasaulinę krizę ( atsiminkite,kad jis kaupė pinigų rezervą ). Taigi galima daryti išvadą,kad "Putinizmas" žiaurus,bet neša naudą.

Giedrius, 2008 11 01 10:45
Evaldc, man uzstrigo tavo zodziai- "Nors neturim daug,kas butu isties lietuviska". nelb skamba patriotiskai kaip manai? Mes turim tiek daug visko kas yra lietuviska,kad kitoms salims tik pavydet reiktu.

Autorius - Asd, 2008 10 31 08:46
Štai dažna komentatorių klaida: mes kritikuojame NE rusus, o Rusijos vadovybę, jos propagandinę mašiną, kuri daro spaudimą Lietuvai, norėdama apginti savo interesus regione. Pasirodo, dauguma - tyčia ar ne - užsimauna ant Maskvos propagandinio kabliuko, neva lietuviai eina prieš rusus... Skirkime Kremlių nuo paprastų rusų daugumos. O to nedarome irgi specialiai? Toks štai propagandinis triukas.

asd, 2008 10 30 20:56
O vat ką rusas pasakytų?- Ogi nieko,tik tiek,kad pagirtina,kad lietuviai ,kaip ir rusai siekia išlaikyti savo tapatybę, gerbiu lietuvių tautą. Ir nereikia manyti,kad rusas - yra didžiausias lietuvio priešas. Geriau reikia ieškoti priešą viduje - rusams besiskerbiančius oligarchus,o lietuviams - "maksimos" šalies privatizavimą.

Alanas, 2008 10 29 14:00
http://www.geopolitika.lt/?artc=2783&c=1

Stai del ko jis dingo :D Pritruko zodziu matyt :D

SSS, 2008 10 29 13:04
Puikus straipsnis.Jis duoda daug peno apmastimams apie Vakarų ir rytų daromą itaką.

Docentas, 2008 10 29 08:19
Pirmiausia - kur dingo Studentas? Kazkaip truksta jo izvalgu...
O is esmes str. - gaivaus oro gurksnis tiek Iskausko, tiek Geopolitikos rasiniuose. Pasirodo, mokama pasamprotauti ir kitomis svariomis temomis. Nors siek tiek kvepia nacionalizmu... Idomu, ka rusai pasakytu...

Evaldc, 2008 10 29 00:16
Per daug nerodant erudicijos, galiu pasakyt, kad straipsnis yr liux! Bukim patriotiski ir vertinkim savo lietuviškai unikalu identitetą. Nors ir neturim daug, kas būtų išties lietuviska:)

Tapatas, 2008 10 28 17:33
Tapatybe - filosofine savoka. Ji susideda is daugelio komponentu. tad ja sieti tik su nacionalumu ir patriotiskumu - per maza. O siaip pamislijimui yra medziagos...Ne siaip sau DELFIS pasiskolino...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1258)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (657)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras