Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Tavo valanda išmušė, Dmitrijau Anatoljevičiau… (4)

Komentarai:

Anonimas, 2008 12 09 02:11
Nemcai(vokeciai) atrodo pasikeite, nors nelabai is draugijos su smirdincia rasija. taciau tie ruskiai, tiksliaui tas kremlius, ir poto visa rasija(rasijos zmones jau varo ant ES) visiskai nepasikeite. Tas ozys putinas kazka bando is sudo padaryt vaska. manau jam , kaip bukagalviui KGBistui ir sudas gausis. Pasaulio policininkas JAV uzdarydamas volstryto banka padare teisinga ejima. Pofik kad skursta pasaulio ekonomika. taciau tai niekis su 3-ciuoju pasauliniu, kuri ruskiai galejo padaryt naftos pagalba. Tad siandien ruskis vel (kaip ir visada) laizo, ir laizys Jankiem subines.

Tegul tie ruskiai dziaugiasi kad JAV turi nenumatytu priesu kaip afganistanas ir irakas. Noreciau kad rusija butu 3-cia JAV kolonija!
Tada nors paprasti rusu zmones pajustu ka reiskia gyventi, HotDoga suvalgyti, o ne baltu mesku ismatas esti.

Enciklopedijoj parasyta -
Rusija - Tai afrika, tik ten viskas balta ir ziauriai shalta.

Koment, 2008 11 19 23:11
Vienas is dziudo principu - panaudok priesininko jega pries ji pati. Dar vienas - smok per silpniausia vieta. EU- stipri ekonomiskai - tai jos jega, bet ir priklausoma nuo jos, kaip narkomanas nuo narkotiku, o tai silpnybe. Butent tai ir isnaudoja Putinas, nebutu dziudo meistras. Beje, jis yra kinieciu traktato "Karo menas" ispazintojas, jis apie tai prasitare dar pacioje savo prezidentavimo pradzioje. O traktatas viena is didziausiu demesiu skiria snipams, suskirstytiems i vidinius, isorinius ir mirtininkus. Kelk sumaisti prieso gretose, papirk, ibaugink, jei reikia - pasalink... ir t.t. Zodziu, Putinas, ta prasme, genijus, blogiui tarnaujantis, bet genijus. Juokiausi is apzvalgininku prognoziu, ka tai reiskia, kad jis atiduoda valdzia, kur gi jis pasides, ka veiks...ne sekundei neabejojau, kad tai tik jo zaidimo dalis, jam puikiai sekasi, net geriau nei Hitleriui, niekada jis pats neiseis, tai butu tolygu savizudybei, po to, kai jis tiek "nuveike"

asd, 2008 11 17 21:08
Sunku paskayti ar pratęsimas tam,kad Putinas gryžtų ar tesiog tam,kad prezidentas valdytų savo šalį ilgiau. manau antras variantas tinkamesnis,nes Medvedevas pagal Putino nuomonę (Buvau skaitęs gan įdomu interviu) "susitvarko" ir paklaustas ar grįš sakė,kad neturi priežasčių...

Docentas, 2008 11 17 09:06
Rusijoje bresta rimti dalykai, jei ne revoliucija, tai evoliucijos paumejimas, kitaip sakant, grizta Putinas, bet nuo to Rusijai ne geriau, nes konfliktai su JAV ir ES privesd ja prie regionu savarankiskumo.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras