Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Sugrįžimas į senąją vagą (6)

Komentarai:

amerikonas, 2008 12 16 00:55
gyvenu amerikoje ir galiu pasakyti cia viskas taip pat... "Demokratine Diktatura"

gadis, 2008 12 15 23:25
Kiekviena tauta savaip supranta laisve ir demokratija,o jankiai supranta taip;ar yra pas jus demokratija?ne? tai mes atskrendam.

A/S, 2008 11 30 23:46
Autoriui: (Jis paskambino Lenkijos prezidentui Lechui Kaczynskiui ir pranešė, kad – nors ir su išlygomis – pritaria Amerikos priešraketinės gynybos (PRG) sistemos dalių dislokavimui Lenkijos teritorijoje.) c. su kokiomis dar islygomis, cia taip arba ne trecio varianto nera ar nemanot kad priestaraujat pats sau.

JO - tu gal visai kvankstelejai atsiprasant Rusija su Hitlerio Vokietija lyginti, ka rusai puola? Normali reakcija i NATO pletra. O neduok dieve mes skokinedami ir megdziodami rusija sunervinsim tai ir daugumos lietuviu numyleti "Statai" nepades nes vlniop ten del kazkokio tasko zemelapyje pradeti WW III. Taip kad didziaja dalimi musu kaip ir kitu mazu valstybeliu padetis yra oi kokia kebli.

P.S. ir buk mandagus kas cia per putinoidai, as gi nesakau kad musu senuka 1 per metus pamatai per telika tik su kaledom ir gali pasveikint skaitant is lapelio. Ar Arunas V. pradejas nauja laida - "Pazvenkim seime" ar geriau "Kas nori legalizuoti 1000000?". Taip galima betkurios valstybes auksta pareiguna izeisti.

JO, 2008 11 28 17:45
Rusija kaip kokia Hitlerinė Vokietija stengiasi šantažu ir pigiomis provokacijomis nugalėti Vakarus. Nėra abejonių, kad rusų ištiks Hitlerio likimas. (iki tam tikro laiko Hitleris irgi tikėjosi, kad savo šantažu įveiks "kapituliantiškus" Vakarus,- jis nesitikėjo, kad gaus atkirtį iš Vakarų, bet gavo. Rusai irgi nesitiki atsako iš Vakarų ir visaip provokuoja ir šantažuoja Vakarus,-bet atsakomas smūgis rosėjai bus tragiškas) Kaip savo laiku Hitleris labai sėkmingai nusileido į bunkerį kancelerijos sode,-taip ir putinoidai leisis į savo bunkerį po Kremlium,-iš kurio išeis Hitlerio pramintu takeliu.

Vitas, 2008 11 28 02:12
Viska reikia skaityti atvirksciai.Amerika santazuoja Rusija,Lenkija ir Cechija tam santazui groja ir soka.Niekas spakainiai negali gyventi jei meskos uz snukio nepatampytu.Geriau reikia skaityti istorija.Bet kokius tinklus NATO ir JAV nesupintu del Rusijos patys i juos ir pateks

Dziugas, 2008 11 27 22:22
Atvira konfrontacija su Vakarais, bent jau atmerks akis daugumai Vakaru Europos lyderiu, o Rusijos, zinoma, gaila, bet panasu, kad si valstybe jau prarado savo sansa tapti normalia ir laisva salimi.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (921)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (297)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras