Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Padėtis Šiaurės Kaukaze negerėja (7)

Komentarai:

asasd, 2009 07 04 19:26
Man irgi tokie straipsniai patinka,juolab ,kad ne tiek ir daug info apie dabartine padeti cecenijoje.
"v9, 2008 12 31 01:41
Nezinau kaip kitiems, bet man tai uzteko pamatyti filmuotus vaizdus kaip cecenai gyviems rusams galvas pjauna, kaip kokioms avims... aisku abi puses perlenkia lazda bet smurto tai jau per daug."
O as tai netgi dalinai pateisinu.Rusija 1940 isnaikino geriausius cecenu tautos kulturos paminklus.Taippat bande sunaikint ir tauta.Sitas ju fanatizmas kilo ne is niekur,o is meiles saliai ir laisves troskimo.Rusija jiems nieko nedave,patys matom ka mum dave 50 okupacijos,todel nereikia stebetis,kaip jauciasi tie zmones ,kurie dar liko miskuose ir kovoja nelygioje kovoje.

v9, 2008 12 31 01:41
Nezinau kaip kitiems, bet man tai uzteko pamatyti filmuotus vaizdus kaip cecenai gyviems rusams galvas pjauna, kaip kokioms avims... aisku abi puses perlenkia lazda bet smurto tai jau per daug.

nervina bambantys lietuviai, 2008 12 23 17:52
O man straipsnis patiko. As esu jaunesnes kartos atstove ir jau nebepamenu visokiu Cecenijos karu ir pan. Taip kad nors ir gerai zinant isotrija ir gaudantis posovietinej erdvej visai gerai toki straipsni paskaityt.

To ??? Jei viskas butu rasoma po viena karta, tai ar nemanai, kad dabar istisi laikrasciu puslapiai ir interneto portalai butu tusti.
Jei sugebat, tai parasykit geresniu straipsniu, gal zinot, kokiu pvz niekur niekur niekada nerasytu faktu ar istorijos kampu apie Cecenija..

Big, 2008 12 22 17:14
Straipsnis eilinis S-U-D-A-S

mandriems >>>, 2008 12 22 15:57
tai rasykit straispnisu gejai jus patys, tokie proto bokstai

???, 2008 12 22 12:17
Ar jums neatsibodo tapati per tapati rasyti,visi sita jau zino

cecenas, 2008 12 22 11:19
cia Kaukazo problemos prasidejo su Rusijos atejimu. ir nevienalytis regionas, nereiskia, kad tai blogai ar jis suskaldytas. Istoriskai pavyko sukurte veiksmingas valstybes, Shamilio Imamatas, Kalnu respublika. susipazink su istorija, kai rasai apie kazka ko nezinai. O del nukentejimo nuo pasaulines krizes, galiu pasakyti, kad ten VISADA KRIZE, nukenteti labiau tiesiog neimanoma. tai, kad nenukentes.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1012)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (154)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (427)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras