Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Rusijos kova su krize: norėta kaip geriau, gali būti kaip visada (11)

Komentarai:

Andrius, 2009 01 12 21:01
Latviją nori Abramovičiui parduot.:)))

Vienas pazistamas, 2008 12 30 10:37
Rasykit jau konkreciai - Vakarai NORI kad ekonominis nestabilumas sujudintu politini gyvenima Rusijoje, nes dabartine valdzia nepatigi butent Vakarams. Ir ka palaikysit - Kasparova su Limonovu? Novodvorskaja?
Kas liecia ekonomines situacijos - atkrepkit demesi, kad RF bando iveikti PASAULINE (o ne tik Rusijos) krize savo jegomis. Gerai ar blogai - paziuresim, bet TVF pagalbos kolkas nepraso. Tai jau gerbtina. O Lietuvia, kurios verslininkai turi daug galimybiu realizuoti savo produkcija Rusijos rinkoje reikia padeti, o ne kritikuoti.
Uzvakar radau internete straipsni, kad vienas latvis paskelbe, kad parduoda visa Latvija geram seimininkui. Kaip privalumus jisai norode darbsti tauta, gera zeme, pajuri. :) Cia jau antras bandymas tokiu budu atkreipti demesi i finansines Latvijos problemas - pirmas buvo pries pora savaiciu, kai kitas latvis siule paskelbti Svedijai kara ir iskart pasiduoti, kad Svedija okupuotu Latvija. :) Iki tokio lygio rusai dar nenurito.

vp, 2008 12 29 12:14
Ziriu krize naudiojasi kas netingi, net ir toje pacioje Lietuvoje

Pikuolis, 2008 12 29 11:55
cha-cha-cha :) Pagaliau ir ten prasidėjo... Pažiūrėsim kiek tuose rusuose putinizmo-patrijotizmo kai nėr už ką paskolą mokėti ir nėr ko valgyti :)))

ttc, 2008 12 28 04:03
"Linkiu, nenutolti nuo savo prigimties ir kad ir kur ar kada bebutume visada sugriztume ten, kur musu saknys"

Tai jei jau taip linki sugrįžt prie šaknų, tai pamiršo studentas prirašyti, kad mums lietuviams Kūčios ir Kalėdos tai joks ne Jėzaus gimatadienis o Žiemos Saulėgrįžos šventė, kada Elnias Devyniaragis atneša tarp savo ragų saulę ir prasideda naujas metų ciklas.

gl, 2008 12 27 16:34
Na tikiu, kad Rusija nesugebės susitvarkyti su šiandieniniais iššūkiais. Šią šalį valdo kėgėbė hunta ir ji visiškai yra impotentiška tokioms krizėms. Netikiu, kad atlėpausis kremlinas aplamai ką nos suvokia apie ekonomikos dėsnius. Pakolkas šios valstybės tikslas - imperijos sukūrimas, noras visur dominuoti , visiems įsakinėti, niekinti mažesnius ir silpnesnius. Todėl kaip tik išmušė valanda kai šią iškrypėlišką huntą galima nuversti. Kitaip Rusija taps neprognozuojama ir kels pavojų visam pasauliui.

Dziugas, 2008 12 26 11:22
Linksmu svenciu! Linkiu tolerancijos ir mandagaus bendravimo.

Šarūnas, 2008 12 25 21:17
Dėkoju Studentui už išties gražų ir prasmingą pasveikinimą, taip pat visiems šio puslapio lankytojams linkiu nepaskęsti krizėje ir kitose mūsų dienų negandose, o mąstyti pozityviai ir suprasti, jog turime suprasti ir atstovautume būtent savo interesus. Sveikinu!

JO, 2008 12 25 12:55
Tu , studente,dar į TV ar YOU TUBE įlysk ir iš ten "sveikink tautą" irgi prezidentas atsirado

Light, 2008 12 24 18:13
su sventem visus

Studentas, 2008 12 24 16:54
Mieli kolegos, biciuliai, draugai, autoriai, redakcija, oponentai, brangi Lietuva, noriu pasveikinti su silciausia metu svente - Kuciomis ir Kaledomis. Nors uz lango ir dvelkia niurus saltukas, nors ledine krize alsuoja mums i randuotas nugaras, nors skirtumai tarp musu paziuru skaldo musu vieninga fronta, nors pasaulis yra piktas ir netikras, as linkiu silto ir ramaus Kuciu vakaro ir linksmu Sv. Kaledu. Linkiu pradeti mastyti pozityviai, nors ir gyvenimo negandos slegia musu istorijos isvagotus pecius. Linkiu, nenutolti nuo savo prigimties ir kad ir kur ar kada bebutume visada sugriztume ten, kur musu saknys. Su sventem, mielieji!

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1255)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (654)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras