Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Euroatlantinės organizacijos
 
  Ukrainos narystės NATO perspektyvos po Aljanso šalių vadovų susitikimo Briuselyje (6)

Komentarai:

to Xena, 2009 01 03 16:00
tarp lietuvių ir rusų daug daug didesnė praraja negu ukrainiečių ir rusų, ir nors politikai svaidosi grasinimais - šios dvi slavų tautios stengiasi išlikti išvien ir NATO priešininkų kas dien daugėja, ir didžioji dauguma yra prieš. Tai apie kokią demokratija Juščenka kalba,kai neklauso tautos?

Studentas, 2009 01 02 10:39
As kaip studentas, tada dar moksleivis, prisipirkau 12 kg milteliu ir sokoladuku ir alaus bonkiu po viena centa :D Visgi pravercia ukyje ;)
Bet sia tema turiu savo teorija. Noriu pabrezti, jog kaip moderniai parinkti produktai - alus, skalbimo milteliai, sokoladas. Alus - studentai, daugiausia vyrai, megstantys isgerti kaimuose bet negalintys laisvai isigyti ir pan; skalbimo milteliai - namu seimininkems, zmonems kurie sunkiai gali ipirkti paprasta diena brangius namu apyvokos daiktus, nors ir labai reikalingus; sokoladukai - socialinis sluoksnis moterys! nors tinka ir vaikams, bet jie neturi rinkimu teises :))
Galima sakyti, jog LEO LT yra saldus dividendas VP market uz ivykusi ir laimeta referenduma del narystes Europos Sajungoje, ar ne taip? Tai paaiskina viska ir patvirtina gelezines oligarchijos desni! VP market padeda Vyriausybei tada, Vyriausybe padeda dabar. Ir valdanciosios partijos buvo tos pacios..

Xena, 2009 01 02 00:35
Ir lietuvių daugiau pusės nenorėjo nei į NATo, nei į Europą. O valdžia (už pinigus) labai norėjo. Praplovė "liaudžiai" smegenis skalbimo milteliais ir alumi už 1 centą, pamanipuliavo užstrigusiais kompiuteriais - ir še - dabar visi patenkinti, ir nafta pigo o benzinas bei šildymas dar pabrango, ir atlyginimai nedidėja (kai kam mažėja - dėkui dar kad neatleidžia iš darbo)
Vergiškai-bomžiška mąstysena, jiems neįmanoma jau padėti.

DIma, 2009 01 01 17:06
atlanticreview.org/archives/1215-Why-Ukrainians-dont-want-NATO.html ir t.t.

DIma, 2009 01 01 17:00
straipsnyje naglai yra meluojama del ukrainos giventoju, palaikanciu naryste NATO, skaiciaus... ne trecdalis, o 55-70% !!! Skirtuma jauti, straipsnioautoriau. Statiniu apkalusurezultatai yra 5-10% ribuose, bet ne 20-30%, kaip jus cia rasote,(kazkodel 20-30 procentu balsu nurashete nuo pasisakanciu PRIES ir uos prirasete pasisakantiem NEUTRALIAI... o gi google galinga paieskos sistema, ...) ir tai yra pagrindine priezastis, kodel Ukrainai NATO ne vieta... !
ocia jum vienas pavyzdinis faktas(trecia pastraipa nuo apacios.. galoiu ir zymiai daugiau pateikti, bet patys pasieskokite)
globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=10959

Vienas pazistamas, 2008 12 30 10:20
Manau reikia pradeti nuo vieno paprasto dalyko - suzinoti, ar patys Ukrainos zmones nori i NATO ar ne? Kolkas tai akivaizdu, kad 60% pilieciu NENORI ten istoti. Todel priverstinis tempimas uz ausu parodo, kam is tikruju to reikia ir koks yra tikslas.
Taip pat siulau pagalvoti gerbiamiem lopatologam, ar nori NATO tureti 45milijonu zmoniu turinti nari, kur daugiau nei puse pries sita organizacija. Tokia situacija tiesiog susprogdins NATO is vidaus.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1188)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (257)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (316)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (583)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (148)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras