Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  Žurnalistas M. Leontjevas paragino užkariauti Baltijos šalis (25)

Komentarai:

Algis to Andriui, 2009 01 20 21:03
Tavo sakinys "Rusija, kaip tik visą istoriją gynėsi nuo kitų, na o dabar atėjo laikas pult" rodo -esi rusų nacistas. Jūs vadinatės skinais, našistais, kovotojais su negalia migracija, antifašistais - visa tai rasizmo priedanga. Baltijos šalims klijuotate nacizmą, bet niekur Europoje, išskyrus Rusiją, dešimtimis kasmet nežudomi niekuo nekalti, nieko blogo nepadarę žmonės, dažniausiai bendrapiliečiai pagal rasinius požymius. Jūsų tariamas kerštas nieko jums blogo nepadariusiusioms tautoms, kurių gamtos turtais jūs amžiais naudojotės ir naudojatės tolygus vokiškajam fašizmui. Jūs stumiate savo šalį hilerinės Vokietijos keliu. Jūs- patys aršiausi Rusijos priešai.


VooDoo, 2009 01 20 15:49
Berija - gruzinas :DDD :LOL: 5 kolona jau siauteja ir Lietuvos internete

Andrius, 2009 01 19 22:49
Jonai, istorikai nieko neįrodė, nes Sovietų sąjungoj visiems žudymams tiesiogiai vadovavo du Gruzinai(ne rusai) - Berija ir Stalinas ir Sovietų sąjungoj niekas nebuvo žudomas rasiniu principu, tai yra savo tauta nebuvo iškelta aukščiau kitų, o jei savo tauta būtų iškelta aukščiau kitų, tada būtų nacizmas. Valua matau labai gerai žinai Rusijos istoriją, tai, kaip suprantu tu teigi, kad nuo pat pradžių Rusija buvo agresyvi? Na tikrai negaliu sutikti, juk ne Rusai puldinėjo LDK, o LDK ir vėliau ATR puldinėjo Rusiją, tik skirtumas tas, kad Rusija atsilaikė prieš visus išbandymas, o mes ne, tai kažką pasako apie tautą. Rusija, kaip tik visą istoriją gynėsi nuo kitų, na o dabar atėjo laikas pult.

Valua, 2009 01 17 22:36
Rusiją kaip paauglis su nepilnavertiškumo kompleksu... Piktas, gerai nuaugęs paauglis, kurį vaikystėje kažkas nuolat skriaudė, šaipėsi, žemino... Bet greičiausiai, žinant Rusijos istorija, gimė tas paauglis su psichine anomalija.

Jonas, 2009 01 15 21:54
Istoriku irodyta, kad sovietai buvo tokie pat naciai kaip ir Vokietijos fasistai, "prijaute" fasistams ir patys zmones zude. niekas nesako kad dabar visi rusai tokie, yra rusu ir puikiu zmoniu.bet kad turi salis didybes manija tai irgi ne paslaptis

Patriotas, 2009 01 14 12:18
Lietuvai kaip maža šalys. Turi turėti garantijų, neramumo metais. Todėl mes esam Nato. Rusai gal ir svajoja "susigrąžinti" Visas Baltijos šalys, bet konkrečiu veiksmu nesiims. Kol kas. Nors savo jėga pademonstravo ir pareiškė kad su ja negalima juokauti. Gruzinai tai savo kailiu pajuto.
Bet tokie pasisakymai kad rusu tankai stovės Rygoje yra paprasčiausias blefas, arba kaip antrame pasauliniame kare buvo vadinama propaganda.


Andrius, 2009 01 12 18:25
Algi, tai visi rusai naciai ar tu čia apie skinus? Žinai skinų Lietuvoj nemažiau, nei Rusijoj, čia net yra legali nacizmą propaguojanti partija. Tai gal patylėk apie tuos nacius, juk SSRS kovėsi su naciais, o mes visam pasaulį pagarsėję, kaip baltaraiščių tauta, nes niekas pasaulį taip nepadėjo Vokiečiams žudyt žydų, kaip Lietuviai.

Algis, 2009 01 11 17:33
Su nacistais tikrai neimanoma normaliai kalbėti. Jie dešimtmis žudo kitataučius Rusijos miestuose. Vienas iš jų ideologų ir yra Leontjevas.

Stasys Girinis, 2009 01 10 17:24
Žurnalistas Leonljevas yra ne šiaip psichas. bet labai įtakingas Rusijos valdžios ruporas. Lietuvos URM privalėjo reaguoti į tokius pareiškimus.

Apatiniam, 2009 01 09 18:41
Nešnekėk nesąmonių, rusai jau patys maistą eksportuoja, jei nežinai, gyveni 10 metų prisiminimais, Rusija moderni valstybė, besivystanti dideliais tempais. O jei apie karybą nieko nežinai, tai gal geriau patylėk?
Pritariu Džiugui, kad mes pasaulyje iš kitų tautų niekuo neišsiskiriam, viską kopijuojam, savo nieko neturim. Ir jo pasisakyme nieko blogo nematau, nes Lietuviai turi tokią savybę girtis, kad mes Atseit labai žymūs. Tai pasakykit man nors vieną pasaulinio lygio Lietuvį rašytoją, kompozitorių ar šeip kokį menininką ar mokslininką.

ruskių cirkas stebina, 2009 01 09 13:06
Akivaizdu, kad ruskelių laukia putinovski valymai ir badas. Ruskiai net neturi už ką pirkti maistą, galės naftą geri ir dujomis užkasti.Kas jau tokiomis sąlygomis atveš ruskių tankus iki Lietuvos sienos, kurie iki šiol rudija prie Gruzijos sienų? Gal ruskiai iš kaliningrado ant arklių atjos "vaduoti" NATO šalies Lietuvos?

Dziugas, 2009 01 09 10:33
Siek tiek savikritikos dar niekm nepakenke. Uzteks pustis kaip burbului, o tai sprogsime.Tas "abar nesiseka musu saliai susitvarkyti" tesiasi jau 19 metu, jau visa karta uzaugo sitame chaose!!!!

R, 2009 01 09 01:34
Kaip baisu, kad zmones nezino, kuo garsi musu salis pasaulyje. Neissilavinimas..
O jei dabar nesiseka musu saliai susitvarkyti, tai nereiskia kad galime atsisakyti savo Tevynes emigracijom ir tokiais pasisakymais kaip Dziugo. GANA drabstyti purvais savo zeme

Dziugas, 2009 01 08 23:14
Na ko taip piktai. As paprasciausia klausima uzdaviau, ar apart gynybos visais frontais, ka nors doro kuriame? Kokia ta musu lietuviska kultura, koks tas musu identitetas kurimas siandien?
Va ir pats vietoj idejos, vietoj kurybinio zodzio, tesi geriausias musu elito tradicijas - izeidimai ir drabstymasis purvais.
Nors sia tema geriau baigiam. Cia ne vieta.

to dziugai, 2009 01 08 19:41
Ką gaideli, vietoj studento "apmastymus" skleidi? Čekistai vis dar moka?

Dziugas, 2009 01 08 19:13
Na baimintis, bet kuriuo atveju, nera ko. Jei okupuos, isgyvensime, ne pirma karta juk, o jei ne tai po truputi su kitu pagalba pasiturincia valstybe tapsime, o gal istirpsime ES kaip viena is kulturiniu provinciju su keista kalba, ir nieko cia baisaus, ne tokios tautos prazuvo, butu gerai, kad tik bent ka nors gero po saves paliktume, o tai kazkaip be Ciurlionio nieko doro as nematau. Juk, is tiesu, broliai lietuviai, kuo gi mes dar vertingi siame pasaulyje? Gal savo nesibaigianciom rietenom ir paranojom? O gal prasigerusiu kaimu, ar nupuseliais pagoniais, o gal musu muzika teikia kam nors dziaugsmo?
Na va uzivedziau ((:

aiwo, 2009 01 08 15:20
kol NATO salys susirinktu i skubu posedi ir kazka nusprestu, tai mes jau turetumem rusijos marionetes seime ir putino - gelbetojo portretus Gedimino prospekte.

to Dziugas
Na, gal tu ir teisingai sakai: turbut mums reiketu raguoti i kiekviena grasinima, sklindanti is rusijos fashistu puses, taip, kaip tu nori. O jeigu ivyktu kazkas netiketo, tai turbut tektu visa kalte suversti NATO, kad mus isdave...

:-D

to apatiniam, 2009 01 07 23:15
Ir iš kur girusai puls Lietuvą? Ar iš kaliningrado? O gal iš BĖLARUSIJOS teritorijos Lukašenjka leis ruskių tankams atakuoti NATO šalį,-Lietuvą? Kvailelį, ruskiai negali užputi Lietuvos, nebent pradės nuo Estijos ir važiuos per Latviją iki Lietuvos. O šitokia avantiūra ruskiams tiek kainuos, kad putinas savo snukio daugiau negalės iškišti iš bunkerio

To Lietuva, 2009 01 07 18:42
"Kol jie sugebėtų davažiuot iki Lietuvos pasienio jau būtų išžudyti" - gaila man tokių tavo sanprotavimų. Gruzija turėjo savo puolamąją aviaciją daugiau nei šimtą tankų,artileriją, priešlėktuvinę gynybą ir dar nežinia kiek ginkluotės. O Lietuva neturi nieko, tai jei rusai per penkias dienas sutriuškino Gruzinus, tai Lietuvius nugalėt prireiktų pusdienio.

Lietuva, 2009 01 07 18:10
Kol jie sugebėtų davažiuot iki Lietuvos pasienio jau būtų išžudyti.Ir dar..
Andriau,reta tokių rusiškų homosexualu pas mus Lietuvoj,varyk į Rusiją jai taip tau ten patinka.

Alanas, 2009 01 07 01:08
Dziugai, nesitikek, kad mes isnaudotume sia galimybe... juk tu kalbi apie MUSU valdzia, o ji tokias galimybes dazniausiai pramiega...

Dziugas, 2009 01 06 21:55
O tu tai tkrai kliedi. Rusiski tankai iki Vilniaus nedavaziuotu. Subyretu pakeliui, o girti kareiviai pasiklystu ((:

Andrius, 2009 01 06 18:41
Na ir, kas, kad jis taip pasakė, juk kiekvienas žmogus turi teisę į savo nuomonę ir Rusija čia nieko negali padaryt, nes tai būtų žmogaus teisių pažeidimas. Jei taip putinas išsireikštų, tai būtų kitas reikalas. Na ir be to Leontjevas labai gerai pasakė. Greičiau rusų tankai užsuka į Vilnių Urrrrraaaaa!!!!!

Dziugas, 2009 01 06 18:20
Jega! Leontjevai varyk! Jei musus politikai nesnaus, tai sio durniaus pasisakyma galima isnaudoti kaip Rusijos gresmes ir antidemokratiniu jegu joje eskalavimui. Tokius kvailius rikia tempti uz liezuvio ir jos provokuoti, kad sneketu daugiau.

.., 2009 01 06 14:30
zurnalistas sokineja kaip gaidys pries kirvi..

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1201)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (265)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (320)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (594)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (152)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras