Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Vidurio ir Rytų Europa: stulbinamas ekonomikos augimas jau praeitis (5)

Komentarai:

BIS, 2009 01 11 23:06
Citata: "O juk buvo kliedesiu, kad pavysim ir pralenksmi Amerika (((:
---------------------------------------------------
man regis, Amerika mus pavijo ir pralenke". Labai teisingai pastebėta- JAV JŪS-TAI YRA RUSIJĄ,- paliko toli giliame UŽPAKALYJE. Joks lietuvis niekad panašiai nenusikalbėjo. Haliucinacijos ir kliedesiai apie "didybę" ir pažadai parodyti "kuskina mat"-tai vis jūsų-rusų,- prerogatyva

Studentas, 2009 01 11 19:21
kartais jauciuosi jog mane supa vien darzoves. Cia buvo metafora, metafora!

VISTA, 2009 01 11 19:05
Tai SSSR- Rusija , o ne Lietuva žadėjo pralenkti Ameriką. Labai teisingai pastebėjai, kad Amerikos "jūs"-tai yra Rosėja,- nepasivijot ir galutinai pasilikot Amerikos uodegoje.

Studentas, 2009 01 10 10:27
O siaip tai, ceku minstras visiskai teisus jokios ekonominės krizės nėra, tiesiog baigėsi itin sėkmingi laikai ir prasideda normalus ekonomikos laikas.
--------------------------------------------------------

masinis zmoniu atleidinejimas, nedarbo augimas, veluojantys atlyginimai, BVP mazejimas, nauju mokesciu ivedimas ne pagal ideja o is reikalo - visa tai tu supranti kaip normalu ekonomikos laika? Gal pravesti keleta akademiniu paskaiteliu apie normalu ekonomikos laika?

O juk buvo kliedesiu, kad pavysim ir pralenksmi Amerika (((:
---------------------------------------------------
man regis, Amerika mus pavijo ir pralenke.

Dziugas, 2009 01 07 17:15
Panasiai ir Pabaltyjije - latviai bankrutuoja, estai atvirksciai, siulo paskola latviams, o lietuviai panikuoja. O siaip tai, ceku minstras visiskai teisus jokios ekonominės krizės nėra, tiesiog baigėsi itin sėkmingi laikai ir prasideda normalus ekonomikos laikas. Kaip sakanat kas nespejo, tas pavelavo. O juk buvo kliedesiu, kad pavysim ir pralenksmi Amerika (((:

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1255)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (654)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras