Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Energetika
 
  Šalti Rusijos ir Ukrainos santykiai (13)

Komentarai:

To ttc, 2009 01 18 11:09
Tu čia apie gruziją? įrodyk, kad buvo etninis valymas. Kur vyko genocidas? Okupacija? argumentuok ką kalbi, o ne pilstyk iš tuščio į kiaurą.

Studentas, 2009 01 18 09:01
Tai jau tikrai, tikras siaubas, jei Rusijos galvažudžiai negalėtų lengvai įsiveržti ir vėl pavaryt etninio valymo ten kur jiem reikia. Tikrai siaubingi planai, kaip galim neleisti Rusijos imperialistams vėl vykdyti okupacijų ir genocidų.
----------------------------------------------
panasu, jog taip ir atsitiks del gilios jav provokacijos ir savo "planu" unifikuoti visa zmonija is vidaus!

ttc, 2009 01 18 08:01
"NATO pilkuju kardinolu stalciuose dievazi kokie siaubingi strateginiai planai dulksta."

Tai jau tikrai, tikras siaubas, jei Rusijos galvažudžiai negalėtų lengvai įsiveržti ir vėl pavaryt etninio valymo ten kur jiem reikia. Tikrai siaubingi planai, kaip galim neleisti Rusijos imperialistams vėl vykdyti okupacijų ir genocidų.

Alanas, 2009 01 17 23:44
Nagi, Studente, nenusileisk iki mano lygio visaip pravardziuodamas Dziugo. Tai netinka inteligentiskam zmogui. O gal ir man reiktu tave pradet vadint kokia nors Ruskiu Kekse, a? Nemanau.

Studentas, 2009 01 17 20:36
Dziumbrai, zinau, jog varginuosi, bet tu nepatikesi, rusisku tinklalapiu nei skaitau, nei vartau, nei ka nors kitaip darau.
Siulau tau paciam paskaitineti geru vakaru akademiku mokslinius darbus ir placiau paziureti kas vyksta aplinkui.

Dziugas, 2009 01 17 20:14
Studentui visa stogas vaziuoja, pradejo tarybiniu vadovelius cituoti - "..energetikos gigantai, kuriuos visais manipuliuoja specialiosios vakaru tarnybos!!! ", "NATO pilkuju kardinolu stalciuose dievazi kokie siaubingi strateginiai planai dulksta." Gydykis brolau ir baik viena karta skaityti rusiskus tinklalapius. Skaityk anglu, vokieciu, prancuzu, nesvarbu kokius, bet tik ne rusu, nes visai nupusi.

To Giedrius, 2009 01 17 17:32
JAV įkišau ne aš, apie tai jau senokai kalbama per rusų kanalus - rtr, vesti ir t.t. Tavo žiniai Rusija ES teikia 40 pro. gamtinių dujų, monopolio toli gražu neprimena.

Studentas, 2009 01 17 17:27
TO GIEDRIUS!

Iskeli dvi hipotezes kurios jau iskeltos pries ivukus siom incidentui. Jau seniai laikas praejo klausti ar Rusija ar Ukraina. Perdaug argumentu ne Ukrainos puseje, jog netgi galima meginti kaip nors ja isteisinti.

O JAV ikista i sia istorija labai racionaliai ir pasvertai. JAV turi interesu ir Gruzijoje ir Ukrainoje. Tad bet koks ir kuo didesnis incidentas tarp Rusijos ir bet ko kito yra naudingas JAV. Visa situacija aiskesne daro dar ir tas faktas jog ir Gruzija ir ukraina siekia integreacijos i vakaru strukturas. Vienas pavyzdelis: Cekija ir Lenkija i NATO istojo tais paciais tamsiais 1999 metais. Tais paciais 2008 metais ir Cekija ir Lenkija buvo isprievartauta tamsiu ir ilgu NATO revolveriu - pasirsyti susitarimai del radaru sistemos ir priesraketines gynybos sistemos. Tai strateginis NATO planas. Jeigu i NATO butu integruota tik viena is siu saliu NATO planas zlugtu. Ukraina ir Gruzija yra vieno likimo broliai. NATO pilkuju kardinolu stalciuose dievazi kokie siaubingi strateginiai planai dulksta. Cia tas atvejis kai tikslas pateisina bet kokias priemones!

Giedrius, 2009 01 17 16:32
Įdomiai savo politinį subjektyvumą demonstruoja Andrius, įkišdamas čia JAV. Tiesiog apgailėtina. Apskritai, matau, tamsta, atlikote tyrimą, kokiu dar net nedisponuoja nei ES, kad jau žarstotės savo kompleksuotais teiginiais.

Aišku viena. Jei Rusija meluoja, tai jai išeis tikrai ne į naudą pateikiant dar vieną svarų argumentą Europai diferencijuoti savo energetiką. Ką pravartu daryti jau vien dėl monopolio.

Jei, visgi, tai yra Ukrainos viražai, tuomet nuostoliai santykiuose su ES jai kainuos daug daugiau, nei potencialiai nusavintos dujos.TIK FAKTAI, 2009 01 17 16:27
Rosėja- GOVNO, ką pats putinas ir įrodė.

Andrius, 2009 01 17 15:47
Aišku JAV nori parodyt, atseit Rusija yra nepatikimas partneris ir reikia ieškot alternatyvių dujų tiekėjų. Dabar internete pasirodę įvairių straipsnių neva rusijai baigiasi dujos, dėl to užsuktas dujotiekis ir net nekreipiama dėmesio į Skolas, vagimą ir į tai, kad per jų egoizmą šąla kitos visai nekaltos valstybės. Už tokius dalykus Ukrainos dujų kompanijos turi būt paduoti į teismą ir nubaustos.

Studentas, 2009 01 17 13:23
Biciuli, as neteisciau Jushenkos taip drastiskai, Kaltas yra Jushenko , Ukrainos energetikos gigantai, kuriuos visais manipuliuoja specialiosios vakaru tarnybos!!!

Andrius, 2009 01 17 12:40
Ukraina yra nenuspėjama valstybė ir reikia tiesti Nordstream ir Southstream. Šitam konflikte kalčiausia Ukraina ir konkrečiai Juščenka.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (374)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (54)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (159)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (14)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (18)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras