Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Riaušės Baltijos šalyse: bendrų bruožų paieška (13)

Komentarai:

X, 2009 01 25 20:03
B-52 - gerai pasakyta, pagarba!

X, 2009 01 25 20:02
Lietuvoje su ziniasklaida yra tragiska padetis... Propaganda skleidziama visiskai atvirai, net nebandant jos uzmaskuoti. Paprastai nesidomiu politinem laidom ir neziuriu ziniu, bet po riausiu paziurejau... Tokio slykstaus neslepiamo melo nebuvo gal net SSRS laikais. Zmones, kurie nusivyle viskuo ir atejo isreikst savo valia, parodyti Seimo vagiams, kad su tauta reikia skaitytis, buvo vadinami provokatoriais. Tikiuosi kitas mitingas irodys galutinai, kad tauta turi savo valia, be jokiu uzsienio jegu ji sugeba susitelkti ir pareiksti savo nuomone. Juk tai ir yra pilietine visuomene, kuria musu brangus politikai taip troksta sukurti. Bet kai atsirado pirmos jos apraiskos, jiem tai iskar nebepatinka.

kaip šaukia -taip atsiliepia, 2009 01 22 18:56
Juokingiausia tai, kad Rusijoje , kur jau prasidėjo socialiniai neramumai ir ypač didelis nepasitenkinimas kilo dėl naujų muito mokesčių įvežamiems iš užsienio automobiliams(kurie žymiai padidinti) protesto demonstracijos malšinamos jėga. Tai štai Rusijoje Valdžios išminčiai kaip ir Dūmos deputatai padarė išvadą-kad protestus, neramumus ir riaušes Rusijoje organizuoja Vakarų spec- tarnybos ir jų apmokoma penktoji kolona. Ar tai neprimena Lansbergio, Kubiliaus kalbų apie Lietuvoje Kremliaus organizuojamus protestus?

Studentas, 2009 01 22 17:15
as galiu paneigti!!!!nors as neatsispirsiu debiliskai logikai ir maukstelsiu: o kas gali paneigti, jog tos riauses buvo inicijuotos vakaru slaptuju tarnybu tam, kad butu manyta, kad tai rytu specialiuju tarnybu darbas ? juk tokiu atveju susitipreja vakaru pozicija rytu atzvilgiu ir igauna svaru papildoma svori????!!!!

Dziugui, 2009 01 22 16:37
Nebuk naivus - niekas nieko "neuzlenke". Tu gal tik atsirades ar esi utoPISTAS? Kitu saliu zvalgybos seniai veikia, ir niekam cia nenaujiena. Kas gali paneigti (ocjh, geras VL issireiskimas!), kad jos nesuagitavo ir jedinctvenininku? Tavo maivymasis del oro - pacanu logika.

Dziugas, 2009 01 22 16:19
NA cia tau Iskauskas uzlenke. I viena kruva suverte tike bronzini kari, tiek riauses Vilniuje ir Rygoje, nekreipdamas demesio, kad sie mitingai turi visai kitas priezastis. O pabaiga tai is viso pakirto - "...manoma, kad ir šiandien tam tikros jėgos Rusijoje suinteresuotos destabilizuoti padėtį Baltijos šalyse...". Siulyciau apkaltinti Rusija ir del pernelyg saltos ziemos, o kodel gi ne?

Studentas, 2009 01 22 15:03
B-52, tikrai taip, viska ruosia sudulksveje Kgb pilkieji kardinolai. Man toks jausmas jog Lietuva niekada neiskops is "saltojo karo" istorijos tarpsnio suvokimo.

Irmantas-->B-52, 2009 01 22 15:02
Kai pasakai, kad kenkia Lietuvai Kubilius, pasakyk ir savo argumentus. Kitaip tai tik tuščias burnos aušinimas. Negi reikėjo palikti Kirkilo politiką, kuri Lietuvą tikrai būtų įklampinusi į skolas (sutinku su Studento nuomone, jog Kirkilas vykdė populistišką politiką). Man, pvz., Kubiliaus veiksmai atrodo daugmaž logiški jo padėtyje ir, jei turi geresnių patarimų sakyk, prašau, į sveikatą

B-52, 2009 01 22 14:39
Islandijoje, be abejo, protestus rengia taip pat Kremliaus apmokoma penktoji kolona? O vakar patį Islandijos Premjierą kiaušiniais apmėtė "jedinstva-2"? Na apie riaušes Bulgarijoje nėra ko ir kalbėt-tai aiškus rusų darbas. Taip pat savaime suprantama, kad Paryžiuje mašinas degina penktoji kolona, vadovaujama iš Kremliaus. Na ir žinoma-Graikija-Atėnai-štai kur Maskvai ir Kremliaus apmokomai graikų penktai kolonai pavyko iš ties grandiozinė operacija. Gal jau laikas baigti šituos kliedėjimus apie visagalę Kremliaus ranką. Jei kas ir yra Lietuvoje kas labiausiai veikia prieš Lietuvą,-tai Valinsko-Kubiliaus režimas visomis jėgomis besistengiantis subankrotinti Lietuvą ir bent jau morališkai sunaikinti lietuvių tautą. Ko dar gali trokšti Kremlius, jei Kubilius kenkia Lietuvai taip, kaip Maskvai net savo čekistiniuose sapnuose nesisapnuoja?

Studentas, 2009 01 22 14:04
Jei kas ir moka diskutuoti nechamavodindamas tai tik Studentas. Bet koks kitas pacanas visus kurie apsivardziuoja "kremliaus rupuru", priesu, kremliaus samdomuoju darbuotoju seniai pasiusiutu kaip madinga auksame pilotaze dbr sakyti "velniop".

nedraugiskos jegos egzisuotja visur, bet kai jis persamos i kiekviena salies ivyki tampa jau nebejuokinga, o komiska.

Skaudziausia jog butent ziniasklaida formuoja visuomenes nuomones apie politika, o ne patys politikai. Korupcijos isaiskinimas yra liux! sveikintina ir turi buti kuo daugiau viesumu valsybes valdyme bet tas viesumas iskreipiamas ir deformuojamas ir pateikiamas ant lekstutes! O pasiuziurek kiek "pramoginiu laidu zurnalistu-komiku" buvo susirinke per mitingo diena ir sukaliavo pulkim valdzia, uztenka mums tai kesti, tai pasityciojimas, ar tokia ziniasklaidos role demokratineje visuomeneje ? ar ziniasklaida yra objektyvus egzistuojantis faktas? As issiplesiu o tokios laidos kaip "TV detektyvai", "Vaiduokliu medziojtojai" ? ka jie daro? valinskas yra is sitos koses tad jis puikiai zino kas su kuo yra valgoma. Skaite paskaita "sou verslo uzkulusiai", panasu jog ir ziniasklaida ir spauda virsta saltu sou siekiianciu pritraukti kuo daugiau ziurovu uz kuriuos gauna saldziu morkyciu.

Studentui, 2009 01 22 13:10
"Baigit klaidinti savo tauta!!!!". Pirma, ismok rasyti be klaidu (kiek skyriu baigei? ar teveliai ikiso i aukstaja?) Antra, populiarus perspejimas "Neklaidink tautos!" skamba kaip mesijo is dangaus balsas. Tai tik isreiksta nuomone, tu jai gali nepritarti, issakyti savo, bet - mokykis diskutuoti, nechamavodamas eteryje kaip Valatka. Trecia, nedraugiskos jegos egzistuoja - to nepaneigsi net netruredamas VSD info. Nera abejkoniu, kad jos veikia ir Lietuvoje. Kas gali paneigti (och, gera VL fraze!), kad jos neprisidejo prie riausiu Vilniuje?(Rygoje ir Taline - tikrai). O kai kuri ziniasklaida (ypac stambioji) tikrai kenkia stabilumui salyje (velgi remiuosi Valatkos pozicija).


Studentas, 2009 01 22 11:02
Daugiausia konspiraciju teoriju kuria zurnalistai, o tokiu teoretiku sukurtos materijos yra kvailu politiku arba politiku su prigabintomis interesu etiketemis pasisemimo saltinis savo propagandai ir savo nuodymiui uzglaistymui. Visa tai suponuoja trumpa komentara: zurnalistai "kenkia lietuvos visuomenei" !!! Nors Valatka issidrebes pries televizijos ekrana bugstauja jog zurnalistu teises negerbemos bet patys zurnalistai negerbia politiku. Iskraipo informacija, ne taip interpretuoja, interpretuoja taip jog labiau sudomintu Tauta. Kad ir tokie straipsniai - absurdiskumo isikunijimas!!! Autoriui raginciau ieskoti ne panasumu tarp Baltijos regionu o skirtumu! Visgi toks samokslo suokalbis apie nedraugiskas lietuvai jegas naudingos paciai vyriausybei nukreipti demesi nuo savo sprendimu ir susvelninti tautos reakcija atsitrenkiancia i vyriausybe kaip teniso kamuoliukas. Bet tiesa yra viena!

Baigit klaidinti savo tauta!!!!

Docentas, 2009 01 22 10:42
Visgi pagrindinė visų neramumų priežastis - ekonominė krizė ir vietos vyriausybių priimami nepopuliarūs sprendimai. Kai kurios jėgos tuo naudojasi ir siekia pakeisti esamą valdžią. Taip yra ir Lietuvoje. Profsąjungos tik patogi skraistė siekti šių tikslų.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1195)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (262)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (318)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (588)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (151)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras