Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Rusijos piliečio išpažintis (9)

Komentarai:

>mongol, 2009 01 25 19:58, 2009 01 30 01:44
Idėją:pragerta morda,"Belomor kanal" dantyse,kerziniai batai,fufaika,samogono butelis,sužiedėjusios duonos kriaukšlė ir svogūnas zakuskei?Čia tavo trokštama ruso vizija,vietoj to,kad neprarandant identiteto ir atsisakant imperializmo,bei pradedant gerbti mažas tautas,suklestėti visapusiškai???

Pritariu, 2009 01 30 01:40
Auksiniai žodžiai!!!

AirDog kitiems komentatoriams, 2009 01 28 14:36
P.S. Nežiūrėkit į kiemą už tvoros, žiūrėkit savo...

AirDog, 2009 01 28 14:35
Dėkoju už straipsnį.

Irmantas, 2009 01 26 05:52
Rusiškos Rusijos idėja naudinga tik valdantiesiems, kad pateisintų prastą gyvenimo lygį. Juk galima gyventi gerai ir neprarasti tapatybės, pvz., prancūzai

mongol, 2009 01 25 19:58
europietiškas racionalizmas + Rusija = daugiau neber Rusijos, kokia ji yra. Vienoje knygoje buvo gerai parasyta: neimanoma atsakyti, kas geriau - kad Rusija isliktu, ar kad jos zmones gyventu geriau, bet jau ne rusiskoje Rusijoje. Rusija + mesianistine ideja = visiskas krachas arba supergalybe. Siame kontekste verta surizikuot. Tureti ideja bent jau yra geriau nei tiesiog kramtyti hamburgeri su coca-cola ir pasitenkinti reality show on TV, kaip pas mus.

JO, 2009 01 25 18:05
Kai Rosėja, bus pastatyti į tokią vietą, kaip kad buvo Vokietija 1945 metais, va tik tada Rosėjos vadams iš galvų bus išgarinta "vėlikodėržavnost" ir mesianiškas jei ne viso Pasaulio ar nors kaimyninių šalių "išvadavimo" poreikis. Gal gavus nokautą, Rosėjos čekistams protai nuskaidrės ir smegenys bus įstatytos į teisingą vietą. Ir rusai galų gale užsiims savo kiemu ir savais reikalais, o ne eiliniu pasaulio "pertvarkimu".

Irmantas, 2009 01 25 16:54
Čia vienas žmogus nieko nepakeis. Toks viso tautos mentalitetas, jis keičiasi lėtai. Lietuvoj, pvz., dėl tos pačios švaros nėra taip kaip Vokietijoj, bet nuvažiavus į Lenkiją, matosi, kad kultūra truputį skirais. Kažkokios tvarkos irgi trūksta, palyginus su Lietuva.

Dziugas, 2009 01 25 13:58
Kaip pirstu i aki. Eech, jei kada nors Kremliuje atsirastu zmogus su tokiu mastymu, bet tai ko gero utopija.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (368)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (54)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (159)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (14)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (18)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras