Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Gazos karas – žingsnis tolyn nuo susitaikymo (6)

Komentarai:

mantas, 2009 02 07 19:59
man asmeniskai zydu tauta yra issigimeliai

Jonas, 2009 01 31 13:13
"Hamas“ reikalauja, kad Izraelis grįžtų į 1967 metų sienas, ir nenori nė girdėti apie Izraelio egzistavimą."
Šiame sakinyje įžiūriu prieštaravimą. Tad kaip yra iš tikro - nepripažįsta visai, ar pripažįsta 1967 m. sienomis?
Paaiškinkite, prašau

Studentas, 2009 01 27 12:17
Brolau, prajuokinai :)


turbut zydu polinkis i pinigus, i valdzia, i bankus ir t.t. yra atsitiktinis komponentas? netgi LDK zydukai pasizymedavo.. Aisku, gal objektyviai mastyti tau neleidzia tautiniai isitikinimai bet visgi tai reikia leisti padaryti kitiems.

Apie zydukus galima parasyti ne viena disertacija bet uztenka zinoti, jog JAV kongrese yra skurtas zydu komitetas ir jog apie 40% jav senatoriu yra zydai. Tokiu atveju zydai prisidegia JAV politine kaukia vykdo semitine politika.

Kaip buvo juokinga, kai Amerika oficialiai paragino Lietuva zydams grazinti karo metu eksproprijuota turta vilniaus senamiestyje.. Amerikos imperializmas ar amerikos zydu interesas?

Dar daugiau mane stebina zydu vieningumas: kilus kariniam konfliktui visos zydu pozicines, opozicines bei kitos valdzios institucijos kalbejo vienu balsu ir apie ta pati. O kas vyktu lietuvoje? opozicija su pozicija susipestu..

Kitas dalykas - sis karas yra strateginis ilgalaikio zydu plano dalis. Zydu "evakuacija" is palestinos prasidejo Sharono laikais. Tik evakuavus visus zydukus ir suteikus jiems prieglobsti izraelyje buvo galima pradeti totalu kara su palestinieciais. Vualia! bingo! Eureka!

Ilgalaikiu strateginiu planu jokia politine jega negali atsaukti, taip kaip Obama artimiausiu metu neiseis is Irako ar taip kaip europoje nebus dislokuojami nato kariniai agregatai.

Irmantas, 2009 01 27 10:26
Taip,visas problemas sukelkim žydam. Kažkaip neįtikėtina, jog kelių milijonų tauta valdytų pasaulį. Naivūs žmonės tuo tiki

Studentas, 2009 01 27 09:47
Zydai valdo pasauli, todel visas pasaulis uzsimerkia pries zydu nusikaltimus!

Dziugas, 2009 01 27 02:41
Už palestiniečių nugaros stovi ne tik beveik visas arabų ir islamiškas pasaulis, bet ir puse Europos. Per velniai zino kiek laiko nuo palestinieciu raketu zuvo 28 izraeliečiai (simta kartu daugiau ju mire nuo ivairiu ligu), o, palyginimui, per 22 Izraelio puolimo dienas žuvo apie 1300 palestiniečių ir dar daugybe suzeistu ir pasmerktu skurdui zmoniu. Panasu, kad zydai gerai ismoko ir issisavino Hitlerio metodus.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1012)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (154)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (427)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras