Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Lietuva
 
  Riaušės Baltijos šalyse – demokratijos išraiška? (8)

Komentarai:

Docentas, 2009 02 01 10:47
Net suglumau: nuo kada Studentas sako komplimentus? Itariu, kazkas vietoj jo pasiraso... O "izvalgos" tikrai neblogos, bet ir autoriaus komentaras geras. Zodziu, portale reikia ir tokiu "dvigubu" straipsniu, kurie objektyviau atspindsi reikalo esme.

Studentas, 2009 01 31 13:12
geros izvalgos.

RAVEN, 2009 01 29 21:21
Tarp įvykių Taline ir Vilniuje "bendras sąsajas" gali įžvelgti nebent Landsbergis, Adamkus ir Iškauskas. Socialinis protestas prieš vyriausybės priimtus tautą skurdinančius įstatymus ir arogantišką vyriausybės ir seimūnų požiūrį į "žmogų iš gatvės", kuris esą privalo bet kokį valdžios sprendimą priimti klūpodamas ant kelių ir dėkingai bučiuodamas valinsko-kubiliaus ranką. Būtent toks valdžios elgesys išprovokavo lietuvių protestą. Ką tai turi bendro su su putino sokalų surengtomis antivalstybinėmis (antiestiškomis) riaušėmis Taline? Apskritai žodis "riaušės" vartojamas įvykiams Vilniuje apibūdinti aiškiai pritemptas. Panašu , kad žurnalistas neregėjo tikrų riaušių. Išdužę liko tik griežtai Seimo langai (nebuvo suniokota ar išplėšta nei viena parduotuvė, nedegė nei vienas automobilis, nenukentėjo jokia įstaiga). Ar tai galima vadinti riaušėmis? Pakanka palyginti Vilniaus "pusryčius ant pievelės" su antiglobalistų, ar Graikijos, Prancūzijos mitingų veiklos pasekmėmis,- Vilnius tai tiesiog "žemuogių pievelė" O jei leistis į palyginimus tai būtent Lietuvoje valdanti Valinsko-Kubiliaus vyriausybė ir yra Talino "geležinio Aliošos" atitikmuo. Ir būtent šį- "geležinį Aliošą"-Lietuvos Valinsko-Kubiliaus vyriausybę,-taip "narsiai gina" "našistai"-Lietuvos policajai

Studentas, 2009 01 29 19:11
beje, anais laikais jie buvo savaraniskesni ir brandesni).
--------------------------------------------------------

tai ka visgi pritaikom "tu laiku docentu" minti - neduok Dieve, kad ir pas mus taip... m?
totalus "pravalas" :D

Geeeeras (is Balso), 2009 01 29 16:49
PirmaKarta Etikos pamokos

2009-01-29 13:02:36

1. Mitinguotojai turi apie puskilometri nuo sventoves Seimo parklupti ant keliu ir klupsti atsliauzti i jiems leistina mitinguoti purvyna - automobiliu stovejimo aikstele.
2. Sliauzdami turi kartoti zodzius: "Aciu valdanciosioms partijoms ir asmeniskai Kubiliui( einamuoju momentu)".
3. Isejus valdziai pasipuikuoti pries mitinguotojus, sie neturi teises pakelti akiu ir paziureti i valdantyji.
4. Uz punktu pazeidimus baudziama asarinemis dujomis ir guminemis kulkomis.


Studentui, 2009 01 29 16:31
Ne, nesusipainiojo, tik atskiria grudus nuo pelu... Ko, beje, nemoka ar nedrista studentai (beje, anais laikais jie buvo savaraniskesni ir brandesni).

Studentas, 2009 01 29 13:04
giria blogai, peikia blogai..... jau net docentai susipainiojo savo mastymo pasaulyje :))

Docentas, 2009 01 29 10:15
Man atrodo įtartini Dubnovo komplimentai Baltijos šalims. Tai lyg švelni ironija: va, jūs neva gyvęenote geriau, bet dabar už tai smunkate giliau...Rusų autorių analizė dažnai neišeina iš siaurų slavistinių tyrinėjimų ir pritempiami iki žinomo posakio: neduok Dieve, kad ir pas mus taip...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1258)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (657)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras