Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Kulka kaip paskutinis argumentas (8)

Komentarai:

Anonymous, 2009 02 03 09:22
Obvious troll is obvious.

DE FACTO, 2009 02 02 21:51
Kacaplia demonstruoja savo "suverenia"-putinoidinę dimokratiją: kas ne su putinu -tam kulka į kaktą. Štai ir visa kacapiška dimokrasija HA HA HA.

Studentas, 2009 02 01 18:31
ir dar: viskas, kas neisaiskinta, yra priskiriame Kremliui. Susidaro ironiska paranoja vakaruose ir postsovietineje erdveje. Netgi paslijusi logika turetu nusakyti ir parodyt, jog tai yra neteisinga. Dar daugiau vakarai - laisviu ir teisiu uzeiga - naikina savo paties sukurta nekaltumo prezumpcija, o viesoji nuomone yra politizuojama. GEDA!

Studentas, 2009 02 01 18:15
gerb guru, atsakymas i jusu klausima yra atsakymas i mano pirma komentara sioje temoje.

p.s. tusciazodziauju nes "laisvi ir nepriklausomi" Lietuvos universitetai taip ismokino.

Guru, 2009 02 01 16:50
Gerb. Studente nesikarsciuokite ir netusciazodziaukite. Jei zinote Rusijos zurnalistu ir kitu veikeju zudikus, tai paviesinkite. Jei tokie faktai yra sis autoriaus straipsnis bus bevertis ar ne?

Studentas, 2009 01 31 20:14
biciuli, o kaip manai, kokia propaganda gali buti rasoma interniatiniame portale, kuriame kaireje (kas keisciausia) puseje yra logotipas su uzrasu "embassy of united states"? turbut straipsniu autoriai yra sventos dvasios ir jiems pro "pragmatizmo" akinus nereikia ziuri i pasauli, jie maitinasi savo susenusiomis vertybemis, taip?

mielas biciuli, zinau, susijaudinai, gali ir neatsakyti, juk tai "inconvenient truth" ! ;)

kardasss, 2009 01 31 18:52
aga... apie rusiska propaganda... raso lietuviska ( valstiju) propaganda. 0

Studentas, 2009 01 31 18:32
jog šiandieninėje Rusijoje žmogaus teisių tikrai menkai paisoma ir jos vos ginamos – iš esmės dėl to, jog ši vertybė nesutampa su ideologinėmis valdančiojo režimo nuostatomis.
_____________________________________________________________-

noriu su autoriumi polemizuoti - o tai yra blogai ? ir jeigu taip tai kiek/kaip blogai (jeigu galima desimtbaleje sistemoje ivertinti). Aciu

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1254)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (302)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (342)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (653)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (168)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras