Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Stalinas – Rusijos gyvuonis (9)

Komentarai:

Algirdas.K, 2009 06 18 17:54
Įstorikai garbina antikos Graikija bei Roma,tos civilizacijos patatytos ant vergų kaulų.Jogaila su Vytautu dėl Trakų (tėvonijos, turto)kiek lituvių į kapusnuvarė."Vakarų fronte nieko naujo" žmonės ir toliau įdelizuoja praeitį.

lukas, 2009 03 20 04:39
Man paciam graudu darosi paskaicius jusu visu berasciu, kurie net straipsnio pakomentuoti normaliai nesugeba.
Vien tik "lietuviski-tradiciniai" keiksmai vieni kitu atzvilgiu;jokios temos analizes.

Studentas, 2009 03 08 15:55
wow is kur pas "Docenta" tiek pasididziavimo "savo" tarybiniu vadoveliu ??

turbut kad lietuviai pasizymi visame pasaulyje ir ypac geju lezbijeciu ir arabu prikistam "londone" priminti nereikia. Labai graziai stumiama ant kitu tautu nors patys pasaulio uzkampyje esame savo mastymu, suvokimu, tolerancija ir kt.

Tad kam ir siulau profesionaliau "diskutuoti" jei suvokiate ka tai reiskia apskritai tai tik JUMS.

Docentas, 2009 03 08 15:09
Na, ITAR TASSUI net atsakineti neverta, o Studentui eilini karta patariu: nustok grubiai lyginti lietuvius ir rusus. Jei negebi tai daryti profesionaliai, neizeisdamas, tai geriau pasiimk vel mano I kurso politologijos vadoveli ir - per nakti perskaites rytoj parasyk...

ITAR TASS, 2009 03 07 23:44
ROSĖJA -PARAŠA. Tai faktas

Studentas, 2009 03 07 07:22
man regis londone tupi lygiai tokio pat plauko rusai, kaip ir lietuviai, tad nera cia ko piktintis.

from london, 2009 03 06 19:13
turiu cia reikalu su rusais...zodziu jei trumpai,tai ta salis jei ne nafta su tokiu mastimu ne tik kad masinos normalios nepagamins,bet iskristu kaip muses nuo bado.patikekit.nors gaila paprastu zmoniu,vaiku,visgi zmones..su sventem!

Kęstas, 2009 03 06 16:47
taigi cia diskursas. viskas puiku ir teisybe.. rusai pasiilge tokiu. ir kaip nestumt ant tos rusijos. ypac mums - lietuviams. yra del ko

aswd, 2009 03 06 14:17
Autorius tikras berastis, Kalba kad stalinas milijonus nuzude ir siandieninius rusijos vadovuss su stalinu lygina, nesvarbu ka, bet butinai reik ant rusijos uzstumt...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras