Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kodėl plinta sąmokslo teorijos? (8)

Komentarai:

premjero sunus, 2011 05 21 19:17
naujoji pasauline tvarka,kuria nauja tikejima,su spec efektais http://qmagija.blogas.lt/projektas-%E2%80%9Eblue-beam%E2%80%9C-ir-nauja-pasaulio-tvarka-234.html

Dutis, 2010 04 02 19:13
Sitame straipsnije as nieko normaliai nesipratau ka cia norejo pasakyti lyg bando kaska parasyti bet kaskaip aplinkui. As manau kad samokslo teorijos tokios kaip 9/11 pasaulio globalizavimas pilnai realios tik daugumai zmoniu sunku tuom patiketi nes pasauline ziniasklaida ir televizija viska filtruoja dazniausiai meluoja pateikia faktus neatitinkancius tikroves. Ir didele dalis zmoniu tiki ka sako televizoriu ir praranda realybes jausma jiems tiesiog ipersama informacija. Dabar, yra visa karta, kuri nežino nieko daugiau, nei buvo parodyta per televizorių.Televizorius gali iškelti arba nugriauti prezidentus, popiežius, ministrus. O poto kaip pateikiami priesingi faktai tos tiesos kuria tu zinai tai labai sunku patiketi ir persilauzti. Aplaimai siais laikais yra viskuom sunku patiketi nes dabar vyksta realiai INFORMACINIS KARAS. O mes jo dalis...

Saulius, 2009 05 08 10:49
Straipsnis aiškinasi tik vieną aptariamojo svarbaus šių laikų visuomeninio reiškinio pusę: kodėl žmonės linkę patikėti sąmokslo teorijomis?
Ne mažiau įdomi ir antroji: kodėl dauguma žmonių linkę tikėti oficialiąja versija, net jeigu ji akivaizdžiai neatitinka objektyvių faktų apie tai?
Pratęsiant svarstymus pvz. apie Rugsėjo 11-ąją - rekomenduočiau paskaityti straipsnius "Can Physics Rewrite History?"; "Semantics of Deception and the Significance of Categories"; "Building a Better Mirage, Version 1.0". (Juos rasite su Google: paieškos langelyje nurodydami po vieną pavadinimą kabutėse).

Petras, 2009 05 05 16:02
Rašant tokiomis temomis reikėtų atsakyti į klausimą ar pasaulis yra valdomas (kieno ir kaip), ar ne. Nuo atsakymo priklausys tolimesnė samprotavimų eiga. Atrodo, jog straipsnio autorės nuomone valdymo nėra. Sąmokslo teorijas gali patvirtinti (arba paneigti) realybės faktai. Tačiau masinėje spaudoje jų nedaug rasime, kadangi galintys patvirtinti nenaudingas teorijas filtruojami. Juk nesunku būtų sudėti argumentus teorijų šalininkų ir jiems prieštaraujančių šalia, ką turėtų daryti ir tokių straipsnių autoriai, o ne pateikinėti tik vienos pusės nepagrįstus argumentus. Aišku, kad ir tarp sąmokslo teorijų yra visiškai nepagrįstų, dalinai teisingų o tip pat ir turinčių pakankamai jas patvirtinančių faktų.

358, 2009 04 30 22:07
zeitgeist, kogero tai turėjo omeny apie dokumentinius filmus.

mongol, 2009 04 30 12:01
tokiomis temomis arba is viso reikia nerasyt, arba turėti drąsos tiesą sakyti, o sis striapsnis - vokrug da okolo ni o ciom

from london, 2009 04 29 23:04
matyt autore ta ir turejo omeny,tik gal truputi ne taip parase:)labai jau protinga moteris kad taip primityviai galvotu..paprasciausia technine klaida;)

Algirdas, 2009 04 29 22:08
Sąmokslo teorija apie 9/11 yra apie tai, kad tai inside-job. O ne ,kad jos nebuvo. Niekur nepavyko iškast tokios teorijos sklandančios ,kad išvis nebuvo :]

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1250)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (649)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras