Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kada Rytų Europa įveiks krizę? (16)

Komentarai:

FACT, 2009 05 30 13:04
Kokia dar krizė Lietuvoje? O gal jūs konservatorių generalinio sekretoriaus Kubiliaus kalbų nesekate? A? Kas yr? Gal dar nežinote, kad Lietuvos gelbėtojai titanai- Kubilius ir Kreivys jau paskelbė, kad krizė Lietuvoje galutinai stabilizuota, užbaigta ir Lietuvoje prasideda klestėjimo periodas? Tik šauniausios Lietuvos partijos-konservatorių pavyduoliai ir šmeižikai iš pasaulinės krizės sukėlėjo Kirkilo bendraminčių tarpo gali neigti akivaizdžius faktus -KRIZĖ LIETUVOJE PASIBAIGĖ ( tai liūdija Kreivys, Kubilius Šemeta ir ypač EUROSTAT statistika). O KUBILIUS, KREIVYS, ŠEMETA IR KITI GELBĖTOJAI ABONENTAI asmeniškai jau žengia klestėjimo keliu.

Studentams (abiems), 2009 05 29 08:11
Bet samoningai iskreipdami kalba (a la Dviracio sou) mes tycia jos darkymo stiliu siulome skaitytojui, ypac jaunimui. Bukime kiek suaugesni

pataisytojas, 2009 05 29 00:02
ne iš pikto. tiesiog pataisyt norėjosi ir tiek

Studentas, 2009 05 28 22:05
gal siuo atveju reikejo sakyti ne teisingai bet taisyklingai, vel sorry :)

Studentas, 2009 05 28 22:04
zinau, taip parasiau samoningai, nes lietuvos visuomene i teisingai kalbancius ziuri kreivai nes toje pacioje visuomeneje knibzda isitvirtinusi kulturos devalvacija :)

pataisymas, 2009 05 28 21:57
Reikia rašyti ne "ponas docentas", o "pone docente".

Kalbos kultūra vis tik

Studentas, 2009 05 28 12:47
ponas docentas, mano pirma replika ir buvo kad lietuvoje genialiu ideju generatoriaus nera.
Trumpas zybsnelis statistikos: pagal leidziamas mokslines publikacijas Lietuvos mokslininkai daugiausia isleidzia i apyvarta moksliniu darbu, bet pagal ta pacia statistika siais darbais niekas nesidomi, niekas ju neskaito nei lietuvos pilieciai nei tuo labiau uzsieny.
Taigi kur cia slypi problema? ko truksta kad galima butu pateikti savo originalu vertinima? ogi as jau identifikavau priezasti - simuliantu mastymas, lietuviai nieko nemoka kaip tik kurti intrigas visuose sloksniuose, spekuliuoti (kad ir intelektine produkcija kaip si karta ir atsitiko) bei sumenkinti kitu darbus tam, kad sioje prieblandoje asmeninis indelis atrodytu solidesnis. Dabar mano kritikai galetu pasakyti jog neva as bandau kazka sumenkinti jog mano poziuris butu aukstesnis bet statydamas arkli pries vezima jiems atsakau - ne, viso labo tai yra salto fakto konstatavimas.

Docentas, 2009 05 28 10:08
O ką, ne? Gal tu matai Lietuvoje originalių politinių įdėjų reproduktorių? O gal tu pats? Kažkaip per studijas nepastebėjau...

Studentas, 2009 05 27 17:57
toks ir rysys. turbut sita citata ir atsakytu i si klausima :
"Mes gi nieko naujo neišrandam, o atkartojam kitų šalių ekspertų analizę".


Apklausa, 2009 05 27 13:18

http://www.apklausa.lt/answerform.php?form=19743

Docentas, 2009 05 27 13:10
Aš ir tave mokiau, kad vykusiai pasteikti kitų autorių minytis ir argumentus - gero autoriaus bruožas. Mes gi nieko naujo neišrandam, o atkartojam kitų šalių ekspertų analizę.O tavo citata, "kad nusisavino pridetine verte vakaru autoriu. Del to ryt europoje ir tvyro "nelankstumo", bejegiskumo rukas" visai nesuprantama. Koks ryšys?

Studentas, 2009 05 27 10:33
jo labai geros nuorodos viena atsiverciau o ten tuscias puslapis.

Bet siaip straipsnis kaip publicistinis straipsnis visai idomus. Bet idomus turbut ne del to kad yra genialiu autoriaus minciu o del to kad nusisavino pridetine verte vakaru autoriu. Del to ryt europoje ir tvyro "nelankstumo", bejegiskumo rukas - per visus siuos metus visi tik ir spekuliuoja, perka parduoda perka parduoda ir nekuria naujos pridetines vertes. Butent del sios priezasties Rytu Europoje ir yra krize. Moraline krize. Tai yra tam tikras ir istorinis paveldas ir kartu rytu europos virusas genuose.

Docentas, 2009 05 27 10:21
Nesipjaukit. Man visi studentai vienodi. Vis tik palaikau tą, katras visada suy manimi diskutavo. Straipsnis gal ir perkrautas skaičiais ir faktais, bet jie parinkti norint įrodyti autoriaus požiūrį. Labai gerai, kad yra nuorodos: skaitytojas gali išsiaiškinti savo požiūrį ir susirasti daugiau medžiagos negu telpa į šį nedidelį straipsnelį.

Studentas, 2009 05 27 10:02
ejj zmogaus, kas cia per studentas? tikrasis studentas yra cia!!!
keisk nicka

Studentas, 2009 05 27 09:51
Pagrindine straipsnio klaida - persotinimas faktais. Autorius bando rasyti apie viska ir visus is eiles. Is to gaunasi paprastas faktų kratinys, nepasakantis nieko naujo.

xxl-as, 2009 05 27 07:57
Straipsnyje gerai nurodytos nuorodos i originalius saltinius, todel man, kaip studentui, jos pravers rasant darbus. Reiktu kad visi taip rasytu...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1258)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (657)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras