Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Izraelis ir palestiniečiai: be JAV spaudimo konflikto išspręsti neįmanoma (6)

Komentarai:

5kingui, 2009 07 30 11:04
Čia tai išviso nusišnekėjai aš jokio niko kaip "studentas" iš viso neturėjau, ir daugiau nebešmeišk kitų žmonių.

5kinkui, 2009 07 29 23:59
Jo, - kokia gėda- akivaizdu, kad iš Lubenkos ir dar galutinai neprasigėrusių ČK oficierų atėjo direktyva pakeist tavo pilnai iš diskredituotą ir su pamazgom sumaišytą nicą "studėnt" į šitą "5kings". HO HO HO

5KING5, 2009 07 29 22:27
Manau, kad Iranas atvirai nepalaiko "Hamas", nes pagal Izraelį jie buvo beveik sutriuškinę "Hamas", o tuo metu Iranas nevystė kovinių veiksmų prieš Izraelį. Gal būt Izraelis ir būtų sutriuškinęs "Hamas" jeigu nebūtų šokę pagal JAV prie taikos derybų. Manau, reikia laukti Izraeliui gero preteksto pulti "Hamas" ir tada bandyti juos visiškai sutriuškinti ir atgauti teritorijas, arba sėsti prie derybų stalo ir suteikti Palestinai nepriklausomybę (manau geriausia būtų, kad Palestina prisijungtų prie Jordanijos, o Vakarų krantas atitektų Egiptui, arba bent kaip kompensacija Izraeliui)

kiesza, 2009 07 29 21:24
o hamas mano manymu yra iranas todel izraelis kariaudamas su hamas skelbia kara iranui...

5KING5, 2009 07 29 10:20
Jau geriau Palestina tegul prisijungia prie Jordanijos, o vakarų krantas prie Egipto, nes tokiai mažai valstybei egzistuoti bus sunku, ypač be teritorinio vientisumo.
Antras variantas būtu, kad Izraelis visiškai sutriuškintu "Hamas", atkurtu teritorini vientisumą, užimtose palestiniečių teritorijose laikytų ir patroliuotu su kariuomene kokius trejus metus, ir taptu mišria nacionaliniu atžvilgiu valstybe. Tokia valstybė taptų, kaip taikos simbolis tarp Vakarų ir Islamo.

kiesza, 2009 07 29 09:28
Tegu S.Koreja ar pakistanas uzneta keleta atominiu ant to izraelio ir kuri laika ramu bus !

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1012)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (154)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (427)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras