Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  Abejonės dėl T. Blairo kaip kandidato į ES prezidentus tinkamumo (4)

Komentarai:

RW, 2009 08 19 21:54
Tai, kad Blairas nepatinka Maskvos agentėliams, kuriems čia įsakyta loti prieš JAV, tik patvirtina, kad jis yra pats geriausias, tinkamiausias Lietuvai kandidatas. O Latvių gatvės šuns balsas į dabgų neina.

AbC, 2009 08 08 09:54
kodel nera balsuojama kiekvienoje salyje paciu pilieciu? ir dar sakoma, kad norima pasiekti dalyvaujamaja demokratija.
del geriausio ar negeriausio. sakyciau kritiskai - mums nusispjaut, kas bus prezidentu - tai netures jokios itakos musu gyvenimui, vienu ar kitu atveju - noriu, kad laimetu geriausias.
del Blairo. Man visuomet patiko, kai ES didziosios (ypac Vokietija ir Prancuzija) nesutikdavo su JAV nuomone, priestaraudavo, geldavo, sakydavo savo komentarus ir t.t. (tokiu budu gimsta tiesa), taciau atejus Blairui, ES dirbtinai butu vedama po JAV sparneliu ir prarastu savo zodzio stipruma.

Studentas, 2009 08 06 08:30
Blairas yra labai didelis lobistas ir Amerikos satelitas, krastutinis liberalas. Europai nuo jo kandidaturos vien plaukai pasisiausia. Europa nuejo labai toli liberalzmo keliu, tuo tarpu tokios Valstybes kaip Danija, Suomija, Svedija, [Norvegija, ne ES], Austrija, Belgija, Vokietija, sakyciau netgi puse Rytu Europos zvelgia i socialines geroves valstybe. Apskritai Blairo atveju pralobtu didziosios Europos kompanijos, paprastu darbininku saskaita. Socialistine kadidatura butu kaip atsvara Europos Parlametui, kurio dauguma yra liberaliai nusiteikusi. Tokiu atveju, bus ieskomas konsensusas.

RW, 2009 08 06 00:06
Tony Blairas kaip tik yra geriausias ir Lietuvai tinkamiausias kandidatas į šias pareigas. Ypač turint omenyje, kad alternatyva jam būtų gana radikalus socialistas iš Ispanijos Felipe Gonzalezas, kuris apie Vidurio ir Rytų Europą apskritai nieko neišmano. Beje, reikia atidžiai sekti, kaip balsuos EP nariai iš Lietuvos.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (919)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (223)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (295)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras