Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Šąlantys Maskvos ir Kijevo santykiai pavojingi Ukrainai (9)

Komentarai:

Dima, 2009 08 27 13:49
Nagi nagi, kazkur tai jau matyta ir girdeta- visus mastancius kitaip ir turincius kitoki poziuri vadinti ligoniais. :))). Jei kas ir ligonis, sergantis istoriniu imuno-deficitu, tai tikrai jau ne Studentas, jis bent jau kaltinimu nezeria o issako savo nuomone(labai daznai objektyvia ir visiskai teisinga).

from london, 2009 08 25 04:02
studentas tu ligonis.nera cia ka ir daugiau diskutuoti...

Studentas, 2009 08 23 09:54
Is esmes, kolega, keiciasi kas ketverius metus, kaip kiekvienoje suverenioje valstybeje zmoniu valia.

Irmas, 2009 08 23 08:50
Net Medvedevas zino kad Ukrainoi po rinkinu kita met gali keistis valdzia ir politinis kursas o po kuriu rinkimu Rusyne dabar kas pasikeis?

Studentas, 2009 08 21 19:50
Kolega, nereikia nervintis, suprantu, krize, bet tausokite savo sveikata, jos jau nebeatstatysite. O Ukrainos zmones patys sausi nuspres, ar nores aiskinti, kokie mes "kitokie", ar nori buti "grietineles" dugne.

from london, 2009 08 21 18:38
o jei Ukraina negali gyventi savo gyvenimo?jei jiems trukdoma pasirinkti(nato,eu),verciama likti nvs?kas tada?gal jiems jau atsibodo i europa keliauti misku is Cekijos i Austrija?Dublino oro uoste aiskinti vaikams kad jie priversti gryzti namo i nvs roju,nes mes kitokie...tai cia tavo patarimas isminciau??

Studentas, 2009 08 21 17:35
Ukrainai ar Jushenkai?
Jushenkai pasekti tavo pavyzdziu, Ukrainai gyventi savo gyvenima.

from london, 2009 08 21 17:07
ir ka dabar tu siulai?

Studentas, 2009 08 21 10:25
tai jeigu Jushenkos parama mashta, vadinasi mazeja zmoniu palaikymas.. tokiu atveju, taip zmones ir vertina ta "oranzine revoliucija" bei pono Jushenko politika.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras