Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Apie rugsėjo pirmąją kaip laisvės ir tiesos dieną (7)

Komentarai:

Politologas jurgiui, 2009 09 08 17:50
Susidaro toks ispudis, kad "paprastu jurgiu" pasivadines absoliuciai neisaukletas zmogus. Bent jau as nepazistu tokiu, kurie kitus pagal buteli ar jo dalis matuotu. Zema...
Visi zmones nuodemingi. Todel, jei tiki kuo nors (Landsbergiu ar kuo kitu) kaip stabu ir nepakenti jokios kritikos, teparodai savo silpnuma ir negebejima blaiviai mastyti.
Taip pat, kaip zinia, gyvename demokratineje visuomeneje. Tiek anonimas, tiek kiti cia rasantys turi teise i savo nuomone ir gali ja laisvai pareiksti. Taciau tai nei tau, nei kam kitam nesuteikia teises izeidineti kitus diskusijos dalyvius. O tu tai jau darai ne pirma karta... Tad, jei tau tikrai pakanka intelektualiniu gebejimu tam, kad suprastum, kas sioje zinuteje parasyta, prasau taves kitu, rasanciuju komentarus, atzvilgiu pasisakyti pagarbiau. Tada galbut tavieji pykciu persmelkti pasisakymai ir bus kam nors idomus. Is anksto dekoju:)
P.s. Provincijoje taip pat esama nemazo skaiciaus labai protingu zmoniu. Tad siulau tau savo slapyvardi keisti kokiu kitu, tiksliau atspindinciu tavo dvasines zaizdas ir neizeidziu kitiems, gyvenantiems ne didmiesciuose.

Jurgis anonimui, 2009 09 04 08:24
Bet pravarde sau galejai surasti, pvz., tupas alaus megejas... Na, bet tavo protelis dar neissivyste toliau butelio kamscio, ka darysi...O tu pavardink tuos VL "juodus darbelius", nu tikrai juodus, kurie tevynei kenke, a, sunku? Itariu, kad tavo tevai buvo nomenklaturscikai, visko perteke, arba saugumieciai arba siaip konformistai...Pasidomek savo saknimis tada bus kita kalba.

Paprastam Jurgiui, 2009 09 03 21:20
Tavasis mastymas nevalingai primena "homo sovieticus", t.y. personalija, nematancia partijos iskelto lyderio juodziausiu darbu tuo paciu pabreziant jo neva didelius darbus "didziajai tevynei" (paskaityk savo komentara ir pasvarstyk tyliai siuo klausimu). Minetos santvarkos laimei seniai nera. Deja, tokio mastymo salininku konservatoriskojo elektorato tarpe panasu vis dar esama.
Jei kalbi apie didziuosius politinius ivykius praeito amziaus pabaigoje, grazinusius mums nepriklausomybe, tai visu siu procesu priekyje stovejo Sajudis su gausybe intelektualiu, ismintingu zmoniu, padejusiu atgauti valstybinguma be kraujo praliejimo. Landsbergis buvo tik vienas is ju, zmogus, atsidures tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Tai jam tikrai nesuteikia teises svaistytis diplomatijos poziuriu nesavalaikiais kaltinimais gerokai dauugiau itakos tarptautineje politikoje turinciu valstybiu atzvilgiu, neduodanciais jokios naudos Lietuvai. Tiksliau - jai kenkianciais.
Nera ko kanonizuoti zmogu, kurio juoduju darbeliu sarasas pakankamai ilgas.Paprastas Jurgis, 2009 09 03 19:22
Ei, jūs miesto blusos, bederkit nusipelnbiusio žmogaus. Jei ne jis, jūs dabar laižytu Putinui diržo sagtį ir kartotute Kremliaus treles. VL mastymą dar ne kiekvienam pasiekti...

Studentas, 2009 09 03 14:29
pona Lansbergi kritikuoti yra beprasmiska, jis atsparus racionaliam mastymui, kitai nuomonei ar Lietuvos interesams :)

Nerijus, 2009 09 03 12:59
Kaip pasakytu vienas protingas zmogus "muzikos profesorius" (tik tam jis ir tinkamas) per n metu ne karta irodes savo nekompetencija Lietuvos ir uzsienio politikoje eilini karta praleido puikia proga patileti.

įdomu, 2009 09 02 23:27
pazorna žiūrkė,ar putino batus gerai nulaižei?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1251)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (650)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras