Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Irano branduolinė grėsmė Artimųjų Rytų regionui (6)

Komentarai:

to Andrius, 2009 12 23 16:39
Izraelis nera Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties dalyvis, todel pagal tarptautine teise si sutartis nei ipareigoja, nei suteikia kazkokias teises, vaizdziai tariant - nekaso.

axmadinejadas, 2009 10 28 23:46
as uz tai kad izraelis suvarytu irana, o iranas atsakydamas nusluotu tuos sumautus zydus.... PEASE DRAUGAI MIELI;DDD, taip kad susitiksim pragare:D

ve, 2009 10 26 21:53
mura kazkaip viskas per daug svelnu ir pukuota
rusai, bent jau paskutinius 4 metus isnaudoja Irana kaip kozirine korta pries JAV

Ed, 2009 10 26 18:04
Izraelis bijo ir daro dideli spaudima JAV o jav JTO daro spaudima :) Iranas turi stabilu rezima ir manau branduolinis ginklas butu saugiose rankose ne taip kaip pakistane ;0

no name, 2009 10 26 17:58
del to, kad Izraelis nori buti vientintele galybe Artimuosiuose Rytuose. Is tikruju, jei Iranas tures ginkla, atsiras jegu balansas regione, daug naudingesnis negu Izraelio viengalybe..Gal tada pajudetu palestinieciu problema..As - uz Irano branduolini ginkla. Be to, kiek galima svaicioti apie "tarpusavio bendradarbiavimo plėtra, pasitikėjimo vienas kitu skatinima ir teisės egzistuoti pripažinima", atrodo kad penktokes rasinys..tai veikia tik diskurse, politikoje niekas netaiko tokiu vertybiu.

andrius, 2009 10 26 16:25
Kazkaip labai keista,kad branduoliniu klausimu yra taikomi dvigubi standartai,Izraelis turi ginkla,bet niekam neidomu,Iranas nori tureti,bet visi pries

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1187)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (256)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (315)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (582)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (147)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras