Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Paskui kurį lyderį eis Rusija? (16)

Komentarai:

londonas, 2009 11 26 14:08
sveiki matau verda nebloga diskusija tarp docento ir studento:) sioje vietoje palaikau studenta :)putinas nesibalotiruos trečiai kadencijai :)jeigu docentas idemiau klausytu ka šneka putinas.....bet...deja deja...:)docentas jau nesugeba racionaliai mastyti gal dėl amžiaus...? nežinia :)as kažkaip prisiminiau kokia psichozė vire spaudoje kai artėjo putino kadencijos pabaiga....:)is visu pusiu tik ir girdėjosi: putinas pakeis konstitucija, putinas vistiek kaska padarys jis juk saugumietis.o kas gavosi??? atsakyma visi žino :) dabar verda tapati diskusija o kas bus 2012?as pasakysiu kas bus.yra 2 varijantai.pirmas.medvedevas išrenkamas prezidentu,antras varijantas,medvedevas pasikonsultavęs su putinu paskiria nauja politini lyderi ir jis laimi rinkimus:)

nerka, 2009 11 12 16:08
skaiciau naujas saltas karas mano n propaganda o va soko doktrina patiko

E, 2009 11 12 12:41
Tiket kuo parasyta? As kalbu apie kas knygoj parasyta ir ka tu svaigsti apie ja, apie ka as tikiu as net nesneku.

Studentas, 2009 11 12 08:56
parasyta?! o tu viskuo ir tiki kas parasyta, jokios savo analizes nebandai padaryti.. lietuviams tai budinga:)

tais laikais nereikejo niekam nieko sprogdinti ar bauginti, visi buvo persmelkti baimes po "jelcino atsilimo" politikos.

E, 2009 11 11 23:40
Studente ka tu cia svaigsti dabar. Juodu ant balto toje knygoje parastya kaip putinas naudodamasis slaptomis tarnybomis sukurdavo nelaimes, ivykius, po kuriu naudodamasis masine psichoze pasirode kaip didvyris ir isgelbetojas.

Toje knygoje yra kritikoks pakankamai ir pasleptas perspejimas kad vakaru valstybes turi kazka daryti kas dedasi rusijoje.

Ir vapse kas tu per studentas? Tu vapse vejus sneki, iskur pas tave tokios paziuros, gal maziau tu RNTV ziurek ar dar ko

Studentas, 2009 11 11 16:12
vaikeli, studentas sita knyga skaite:)) tarp kitko ten kritikos kremliui ir putinui yra ypac mazaj, nepalyginti su jo paties pasisakymais viesumoje. netgi priesingai, toje knygoje labai yra daug pagyrimu rusijai, putinui ir zmogiskajam talentui - rusu tautai.

p.s. taip ir tikejaus - visi sugeba tik burbti, o man reikia faktu faktu faktu! tada ir pasirodo absoliuti tyla..

E, 2009 11 10 16:15
Studentui vertetu pasiskaityti knyga "Naujasis Saltasis Karas" - Edwardo Lucaso :)

Studentas, 2009 11 09 21:01
nu nu? labai idomu? bent viena putino mela tamstos troliai mumiai zino? bent viena, vieninteli, tikiu pjese galetumete pastatyti, bet viso labo viena...nagi isperekit!

nemeluoju.ir as..., 2009 11 09 18:35
studente, jai putinas nemeluoja, tai tu aklas ir kurcias putino mankurtas, nors manau visi ta senai pastebejo.

Docentas, 2009 11 09 10:48
Na, jau Studente, ir nusipeizejai...Tavo apibendrinimai niekam tike. Tavo nuomone, geriau remtis Maskvos ekspertais - Glebu Pavlovskiu, Olzyciumi ir pan.? Nu jo, jie tai jau patars... Maniau, kad esi protingesnis.

Studentas, 2009 11 08 13:54
kada savo galvos nera tada ir kuo belieka remtis jei ne "vakaru ekspertais". Kadangi pastaruosius 20 metu lietuva tik tai ir daro, todel ir sedi gilioje gilioje skyleje ir save uz plauku dar labiau stumia i dugna.

Docentas, 2009 11 08 13:36
Abejoju, ar Studentas "su blaivia galva" šįryt atsikėlė. Kitaip nebūtų pliurpęs tokių niekų, kurie prieštarauja daugumos užsienio ir rusų ekspertų nuomonei. Gražu ir efektinga kvailioti, bet - juk ne to Tave, Studente, mokiau politologijos seminaruose, a? Atsimenu, vienas toks miegodavo juose suveltais plaukais. Ar tik ne tu? Taigi, kas dar įrodys, kad "Putinas niekada nemuoluoja", tipo - nemeluoja?.Studentas, 2009 11 08 08:58
Putinas nebus perringtas treciai kadencijai ir ne todel kad jo tauta nenori bet todel kad jis pats nlb nores. Visokie docentai ir nukvake profesoriai susimaise savo saltose mintyse. Pirmiausia tvirtina, jog putinas turi daugiau galiu nei medvedevas, o pastarasis vos ne putino kiseninis zaisliukas. Studentui su blaiviu mastymu kyla paprastas klausimas - jei putinas valdo medvedeva kaip marioneta kam jam siekti prezidento kedes? Rusijos premjeras turi ypac daug galiu ir eidamas premjero pareigybas. Vakaruose drbtinai suformuluota tokia nuomone ir bauginanti atmosfera, kad putinas gris i blogio imperijos imperatoriuas posta. Bet jeigu jis noretu jis ten galetu pasilikti treciai ketvirtai ir iseiles penktai kadencijomis. Visgi jis paise konstitucijos ir teises normu. Is kitos puses putinas atsizvelgia ir i tarptautines emocijas. O vakaru informacinis burbulas subliuks kaip ir visi kiti. Kazkada vakarai iki kraujo asaru tvirtino, jog rusija pradejo gruzijos kara, kazkada tvirtino jog po Putino imanomas tik vienas ipedinis Ivanovas, kad butent rusija uzsuko ukrainai dujas.. ir t.t. bet laikas iskristalizavo visas tiesas.. ir pasakysiu labai paprastai - tas kas meluoja anksciau ar veliau pralaimi. Putinas niekada nemuoluoja.

Docentas, 2009 11 05 10:20
Jeigu kalbeti be emociju, tai Putinas tinkamas tik krizes laikotarpiu, o kadangi Rusijoje krize beveik visuomet, tai rusai jo ir pageidauja.Kol Medvedevas vykdo Putino (savo mokytojo) norus, tol jis geras, bet ruseliams reikia kietos rankos, kitaip jie nesupranta savo gyvenimo budo. Taigi, prognozuoju: 2012 m. bus perrinktas Putinas, jamn bus uzrasyti nuopelnai, kad Rusija isejo is krizes. Lietuvai? Nuo to tik blogiau...

ruble, 2009 11 05 09:20
Putke putke putke.... Putke valdo mus...!!!

VXX, 2009 11 05 07:46
Zinoma paskui Putke... Kalbu nera...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1258)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (657)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras