Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Haičio tragedija, kurios negirdime... (9)

Komentarai:

Docentas to ale, 2010 01 24 18:26
be komentarų...Net diskutuoti neverta...

ve, 2010 01 22 23:10
ponui docentui, gazeta.ru priklauso alisherui usmanovui ir nors jis gana artimas kremliui, bet nediktuoja savo poziurio gazeta.ru, ji greicau buvo krastutiniu, bet ne radikaliu, liberalu
(provakarietishkai nusiteikusio biznio ir intelektualu rusijoje), gal greiciau stambaus biznio.... forpostas ir laviruodavo ant ribos "leidziamumo".
ale dabar kai draugas medvedevas "pakele" anti-siloviku veliava savo straipsniu, apie modernizacijas - nebe zinia kas ta gazeta.ru ale vistie idomaus ishspausdina
ir jei tikrai nori prokremlishku nuotaiku yra ten visokie "rian.ru", ale ju net skaityti neapsimoka


Docentas Studentui, 2010 01 21 10:51
Vadinasi, reikia taip suprasti, kad kolonizavimas yra nepaprastas gėris Haičiui ir apskritai? Tai būdas užvaldyti visą infrastruktūrą, nekreipiant dėmesio į tautosa reikmes. Haitis nuvargingas taip, kad bet kokia stichinė nelaimė jai virsta košmaru, o JAV dar plius siunčia savo jūrų pėstininkus. Ne šiaip sau Prancūzija kritikuoja JAV dėl dar vienos kolonizacijos... Tas Gazeta.ru labai jau kremliovskas...Jau Geriau Grani.ru ar koks Chaskor.ru ar net archipelag.ru... Čia tavo, studente, išprusimui...

Studentas, 2010 01 21 08:59
oj ne, tikrai ne, ponas docente.
VE numete labai idomia nuoroda, netgi as pateikiau alternatyva, palyginti, jog sis straipsnis vertas tik vietiniam vartotojui, t.y. docentui ir dar keliems is tos saikos.
Haiti nederetu isskirti is kitu valstybiu priskirtu prie treciuju saliu, zemes drebejimas tik atkreipe demesi i haiti, nors tokia situacija nieko deta nei su kolonistais nei su dermokratija. Tai yra politines ekonomikos skyrelis, kur viskas graziai parasyta tiem,, kas moka skaityti.

Docentas to Studentas, 2010 01 21 08:43
Juk turbūt ir tave mokiau, kad faktų parinkimas ir jų grupavimas straipsnyje yra net svarbiau už kažkokią nuomonę, kuri yra laikina ir nieko nereiškia, vertinant procesus. Taigi Autorius parinko nemažai įdomių faktų ir juos pateikė, teikdamas, kad kolonialistai daugiausia kalti dėl skurdo Haityje. Ar ne, amžinas studente?

Studentas, 2010 01 20 12:37
to Docentas
Sita tema siek tiek ismanau, tad galiu drasiai konstatuoti, jog autorius nuejo eilini karta lengviausiu ir greiciausiu keliu. Beveik kaip ir dauguma kitu autoriu Lietuvoje.


ve, 2010 01 20 11:53
alternatyvai siulau sita paskaityti
http://www.gazeta.ru/comments/2010/01/18_a_3312839.shtml
kad supratumete skirtuma apie pukuota lietuvishka ziniasklaida
jsi gal net per juodas ir kiek neprofesionalus bet daugiau ka pasako apie haiti nei sis straipsnis

Docentas, 2010 01 20 10:30
Kai atsitinka tragedija, analitika yra tuščias reikalas. Geriau, kaip autorius ir daro, pateikti žinių apie šią Dievo užmirštą šalį, nes pačiam gaudyti info iš visokių žinynų - laiko gaišinimas. Pritariu tokiai str. versijai...

Studentas, 2010 01 20 09:08
straipsnis idomus tik tiek, kiek tai susijes su vadoveliu ar zinynu nurasymu. Plagiavimo be galo be krasto, analitikos maziau negu nulis. Turbut tai jaucia ir pats autorius.
Cia kito pobudzio straipsnis gvildenantis ta pacia problema smegenelem pamankstinti - http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=17000

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1258)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (657)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras