Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Krizės našta Rytų Europoje (8)

Komentarai:

GRU to from london, 2010 02 15 18:11
supranti kame esme, as kalbu 4 kalbom, ir saves lietuviu niekada neskaiciau... taip pat esu UK, ir man vienodai po kieno padu bus LT, po Rusijos, Lenkijos, Amerikos... ir kas juokingiausia, tu laikai save didziausiu patriotu, nors mokescius moki jos didenybei UK karalienei o ne savo aukstinamai LT... kur tavo indelis i LT gerove? kaip minimum 50proc lietuviu dbr tavo pasveikinimo "Su Svente" nesuprastu, turint omeny kad jie neturi uz ka susimoketi uz sildyma, o tau londone juk silta, uzdirbi gerai patriote:)

from london 2 GRU, 2010 02 14 21:35
jau norejau kazka parasyti bet paskutinis tavo komentaras parode kas sedi kitoj laido pusej,taigi kaip ir nebera reikalo kazka berasyti,tiesiog laukti kol tokia karta isnyks,neprises i save panasiu,ateis nauja gal tada pajudes reikalas.
beje su svente lietuviai,viskas bus ok.

GRU to rpk, 2010 02 14 18:11
susidaro ispudis kad tu rusu bijai:) koks tau skirtumas i koki 20tuka jie papuola - jie vis tik i ji papuola:D, be to rusu nepakeisi - jie yra tokie, ne sveicarai, ar olandai kokie, filipinieciai... tu net bijai i "Metelica" nuvaziuoti - nes ten rusai renkasi, xexexe, rusofobe tu.... taip kad patylek tu geriau...
P. S. lietuviai turbut savo tautos gerove rupinasi anot taves...

rpk, 2010 02 13 23:29
juokas ima-tik rusai ir kliedi kaip čia jiems į kokį G 20 -tuką įsipaišyti. Visos kitos šalys pirmu reikalu rūpinasi savo žmonių gyvenimo gerove ir tik susitvarkę ir pasiekę gerovę-patenka į visus tuos G-7, G-17, ar G-20. O pas rusus viskas aukštyn kojom-Rusija -atsilikusi, žvėriškai korumpuota ir demografinės krizės apimta šalis. O jie matai vietoj to, kad imtų savo gyventojų gyvenimo lygį kelti-ima kliedėti apie tai kokiu apgauliniu budu prasismelkti į kokį nors G-40. Tarp kitko iš visų didžiausių 20-ties pasaulio ekonomikų-Rusija krito labiausiai. Jokia kita reikšminga pasaulio ekonomiką ( o rusai save apskritai laiko pasaulio bamba) šitaip siaubingai nenukentėjo nuo krizės kaip rusija.

L N, 2010 02 13 19:53
Pritariu GRU, JAV ryskiai pirmauja tik ginkuoteje lyginant su kitom stipriom valstybem, bet kad butu G1 to tikrai neuztenka.

GRU to from london, 2010 02 13 16:52
G2 nebus - bus gal kokie G5 ar G6, nes neverta atmesti Indijos, Brazilijos, susivienijusios ES (link to vis labiau ir linkstama- lisabonos sutartis ir panasiai), bei Rusijos (naftos kainos anksciau ar veliau vis tik pakils), be to JAV aukstinti neverta jau taip - kariauja 2 karus, ir 250mljr skola, o kinai pakile tik del to kad jiems leido, pardavineja tik tai ka nukopijuoja, resursu neturi, o mljrdas kinu gyvena zemiau skurdo ribos... tai mazdaug visi lygus - kazkas panasau i G6 iseina... aisku jei londono gyventojas gal turi kitu argumentu???

from london, 2010 02 13 11:22
bus.

GRU, 2010 02 12 22:07
G2 tikrai nebus...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (24)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (43)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (124)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (1)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras