Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Rusija ir Europa: „įkrovimo iš naujo“ pavojai (41)

Komentarai:

londonas, 2010 03 09 00:51
tu silpnaproti skyrtuma matai?

londonas, 2010 03 09 00:50
CZV vasaros stovykla AMERIKOJE. Bus norinčių? Plaus smegenis, mokins kaip kitus menkinti, kaip sunaikinti priešininką, paskleidus apie jį blogą informaciją, kaip sumenkinti savo oponentą, teigiant, kad jis invalidas, nesveikas. Kas nori...el. paštas yra ( CZV@CZV.com ). Sakykite, kad ieškote JEMSO bondo 007...jie žinos apie ką jūs...

Arnas, 2010 03 06 16:14
Skelbimas:
KGB vasaros stovykla Rusijoje. Bus norinčių? Plaus smegenis, mokins kaip kitus menkinti, kaip sunaikinti priešininką, paskleidus apie jį blogą informaciją, kaip sumenkinti savo oponentą, teigiant, kad jis invalidas, nesveikas. Kas nori...el. paštas yra ( fsb@fsb.ru ). Sakykite, kad ieškote Putino...jie žinos apie ką jūs...

Arnas, 2010 03 06 12:01
Europietis, patariu keliauti į Rokiškį, kad tave pagydytu...

Europietis, 2010 03 06 00:55
JAV numetė atominę ant Japonijos. Būtų numetusi ir ant Vokietijos jei nebūtų pasidavusi. Buvo planai numesti ir ant Sovietų Sąjungos. Ar tai ką nors keičia? Tiesiog būtų II pasaulinis karas pasibaigęs ne 1945 metais, o vėliau. Nes būtų reikėję apmetyti Vokietiją atominėmis.

Lietuviai taip ar taip būtų išsivadavę ir tapę nepriklausomi, nėra skirtumo kas pas lenkus nubėgo, o kas pas dar ką. Tai natūrali būsena. Raudonas okupantas būtų pastatytas į vietą, kadangi JAV būtų ir jį apmečiusi atominėmis, tik gaila, kad to nepadarė.

Galima pagalvoti, kad JAV būtų pagailėjusi Vokietijos. Tiesiog kaip suprantu tada dar nebuvo atominė sukurta, todėl ir nemetė ant jos.


Neo sovietinė šovinistinė Rusijos imperija netinka Europoje būti. Todėl su laiku pati save susinaikins, nereikės ir kritikos.

GRU pasekejas to Tomas, 2010 03 05 22:28
Zinai Tomai, tu teisus, bet ka darysit kai is ES isstosit? Ai beje, zinai kad ES tas pats beveik kas SSRS, ir isstojimo mechanizmo nera:) taip kad reikes laukti ES zlugimo is vidaus:)

Tomas J., 2010 03 05 19:28
"Retai kada Europa suprato Rusiją taip neteisingai kaip dabar" - sako autorė ir net keletą kartų pasikartoja, kad "europiečiai yra naivūs". Man autorė atrodo juokingai: atseit ji, paprasta universiteto dėstytoja, viską supranta ir permato kiaurai Rusijos kėslus, o didžiųjų ES valstybių vadovai "yra naivūs" - suprask KLYSTA vertindami Rusiją..! Kokia autorė naivi... Negi ji nemato, kad tie "naivūs" ES vadovai yra visai ne naivūs, o SĄMONINGI RUSIJOS DRAUGAI??
Autorė atrodo juokingai, kai rašydama
"Prancūzija sutiko, kad jos kariai žygiuotų parade Raudonojoje aikštėje, pamiršusi, kad Raudonosios armijos pergalė pavergė pusę Europos"
žodžio PAMIRŠUSI net į kabutes neįdeda..
Niekas nieko nepamiršo, tiesiog realybė tokia, kad turtuolių užvaldyta Prancūzija, Vokietija ir Italija tapo Kremliaus draugais. Mums nepakeliui su Kremliaus draugais. Lietuva privalo nutraukti narystę ES.londonas, 2010 03 05 01:18
dauzyk kam tu nori:)skinas busi?
tik kumscius ir turi daugiau nieko, nei smegenu nei ginklu, patranku mesa

Irmas, 2010 03 04 11:51
As dauzau per galva tokien kaip londonas

londonas, 2010 03 04 00:06
gerbiamieji? man belieka susijimti uz galvos!!! jus tik kalbate ar ir kanors darote? gincijates TUSCIAI :) NUSISPJAUTI AR prancuzija skolinga ar ne, nusispjauti, kokias jus cia aukstumas bandote pasiekti:) vokietyja skolinga jav? pirma fbi, cia? ka tai po velniu keicia? eikit darbu dirbti:) as pvz dirbu: propogandini:) agituoju uz rusija:)perku rusiskas prekias ziuriu rusiskus filmus, vaika mokau ir rusu ir anglu kalbu:) o jus?

GRU pasekejas to Senis, 2010 03 03 23:17
Na kazkiek prancuzai ir skolingai gal, na neatiduoda skolos, kas cia tokio... bet amerikieciu indelis i Hitlerio galios augima yra didelis. Apacioje as esu pateikes straipsni, galite pasiskaityti. Amerikieciams sis karas buvo naudingas, ir reikalingas. Pvz. del Japonijos - japonai uzpule JAV del to kad neturejo kitos iseities ir JAV stengesi is visu jegu kad Japonija uzpultu juos - kad po to galetu pradeti kara pries juos. Del Perl Harboro tai amerikieciai viska zinojo, veikiausiai tas pats bajeris kaip su Dvyniais bokstais. Nereikia buti naiviems, viskas buna pamatuota, nepagautas nevagis. Kaip pats sakete - rusofobija niekuo negeresne uz jankifobija, esme tame prie kuriu pats save priskiri...

Lodorius, 2010 03 03 21:29
"Vargu ar JAV svajojo apie pasaulinę revoliucija. Vargu ar FBI tas pats kas CHECKA."

Tokiu paciu principu galiu pasakyti vargu ar SSRS galvojo apie pasauline revoliucija.

Beje Cheka uzsieme tik vidaus saugumu, o FBI turejo ir zvalgybos skyriu. Taip kad pirmieji tokia organizacija sukure amerikieciai.

"...nes kelis tūkstančius vokiečių išvytų. "
Na po WW1, tai aisku musiskiai nugalejo ir vokiecius, ir rusus, bet kaip GRU minejo ju buvo labai mazai. Taciau WW2 laikotarpiu jau buvo visai kitoks technologinis issivystymas. Keleta tukstanciu vokieciu gal ir issvytu, bet greitai butu suorganizuota lektuvu ataka, o gal net ir v-1, v-2, ir visos iliuzijos apie vokieciu isvaryma pradingtu.


Senis GRU pas. žiniai, 2010 03 03 21:27
1, Hilerį į valdžią atvedė ne JAV, o Stalinas per Kominterną uždaudęs Vokietijos komunistams balsuoti už socialdemokratus; 2, Prancūzija skolinga JAV: emigravusios į Anglija plk. De Golio ir jo telkiamos nedidelės armijos pripažinimu Prancūzijos vadovu, kai kontinente veikė kita vyriausybė; Jo armijos apginklavimu; Prancūzijos išvadavimu; Prancūzijos pripažinimu karo nugalėtoja, nors jos indėlis buvo minimalus, didžąja valstybe- JTO steigėja, ST nuolatiniu nariu turinčiu veto teisę. KItaip tariant ji skolinga JAV viskuo, kas leido jai atsigauti po gėdingo sutriuškinimo. 3. autorės argumentai dėl Golizmo politikos JAV atžvilgiu ir komplimentarizmo Rusijos atžvilgiu pagrįsti istorine tiesa ir Rusijos karinės politikos agresyviomis nuostatomis - JAV ir NATO nelaiko Rusijos priešu, Rusija vėl kalba apie branduolines grėsmes; 4, Janki-fobija niekuo negeresnė už rusofobiją.

londonas, 2010 03 03 20:43
na debilisku komentaru nemazai, didziausias debilas sioje kompanijoje yra EUROPIETIS :) LAUKIAM dar 20 metu :) kada svesime lietuvos nepriklausomybes 40, statistika turetu buti tokia 2,5 milijono gyventoju, knygynuose pilna knygu apie emigracija, jas bus parase emigrantu seimose 2004- 2010 metais gime vaikai.puse kauno namu stoves tusti ,nes nuo 2006 iki 2009 kauno miesto gyventoju sumazejo 52 tukstanciais tad po 20 metu liks tik kokie 150 tukstanteliu.Visi varys ant rusijos, bet didzioji dalis ten nebus buvusi o semsis info is internetiniu komentaru :) miestai tusti gyvena vieni senukai islaikomi giminiu uzsienije,europietis pasiekes garbu amziu toliau varys ant rusijos :) mano receptas kad viso to nebutu,gal nuskambes ziauriai bet be tokiu priemoniu neapseisim: PIRMA; isstojam is europos sajungos.ANTRA: paleidziam pora raketu i seima aukos 150,nukentes pora nekaltu?? ka padarysi....TRECIA PASILIEKAME Nato :) nors tikriausiai po tokiu veiksmu mus jau bus ismete, prievarta sugaudom uzsienije isibarsciusius musu protus uzdarom juos lukiskese ir tegu jie dirba lietuvos labui:) ziauru? bet ka padarysi tegu zino kad darbas turi teikti pasitenkinima ne pinigai:) kolkas viskas :)laukiu pataisymu :)))))

GRU pasekejas to Europietis, 2010 03 03 20:09
1944 metais Lietuva būtų save išvadavusi, jei Sovietų Sąjunga sėdėtų prie sienų. Nereiktų ir JAV paramos. Nes Vokiečiai ne kvaili, jie nelauktų kažkokių tai "naujienų", kai jų broliai prie Berlyno būtų sumušti JAV pajėgų...nereiktų ir Sovietų Sąjungos pagalbos, nereiktų ir JAV pagalos lietuviams, nes kelis tūkstančius vokiečių išvytų.
----------------------------------------------
Nu tu pavarai:) isvytu vokiecius?? As zaviuosi Vermachtu - 44 metais jie buvo patys geriausi kariai, su vokieciais negalejo lygintis net rusai (laimejo skaiciaus persvara), taip kad kelis tukstancius vokieciu lietuviai butu pasike ,o ne isvare. Be to Rytu fronte kovesi (tiksliu skaiciu neprisimenu) kazkur 130 diviziju, o vakaru fronte vokieciu buvo 30-40 div. Tai jei but rusai sustoje butu supyle amerikonus i vienus vartus. Amerikieciu indelis i kara nebuvo lementis. Uztenka tik paziureti kiek laiko amerikieciams reikejo uzimtai Caeno miesteli Prancuzijoje. Panasiu pajegumu divizija - voiska ir amerikietiska - visada virsu imdavo vokieciai.
Kas liecia Lietuvos laimejimus 1918 tai sekesi tik del to kad raudonoji armija buvo tik sukurta, ir kovojo ne tik su LT, o su Lenkija, Latvija, Estija, Baltagvardieciais. Taip kad ta dalis kuri teko Lietuvai - yra apgailetinai maza - taip kad nera cia ko girtis... Ir be to, po Vytauto laiku (paskutinio didzio LIETUVIO), lietuviu, kaip tautos kariniai pasiekimai yra apverktini, turint omenyje kad visas lietuvos karinis elitas-bajorije sulenkejo ir perejo i lenku tauta, o visi kas liko - valstieciu sunus... va tokia mano nuomone Gerbiamasis.

Europietis, 2010 03 03 18:45
Wikipedia

1. GRU 1918 metais.
2. CHECKA 1917 metais.
3. FBI 1908
4. CIA 1947 m.


Vargu ar JAV svajojo apie pasaulinę revoliucija. Vargu ar FBI tas pats kas CHECKA.


Europietis > Lodorius, 2010 03 03 18:37

"Na Vokietijai ta "sikna" buvo butent del Sovietu Sajungo pastangu. O jei 1944 SSRS butu sustojusi prie iki kariniu pasienio liniju, as abejoju ar amerikieciai ryztusi zygiuoti per likusia Europa, kad isvaduotu Lietuva."

_____________________________________

Lietuva būtų pati atkūrusi nepriklausomybę. Kas buvo 1918 metais? Vokiečiai išsinešdino ir Lietuva tapo nepriklausoma. Tas pats ir 1944 metais būtų. Vokiečiams antras frontas - mirtis. O Sovietų Sąjungai mirtis būtų jei Baltijos šalys būtų JAV išvadavusi, nes buvo Atominė bomba kuriama ir pavojus būtų MASKVAI ir kitiems miestams.

Kvailas teiginys, kad Lietuvą turėjo kažkas vaduoti. Kas vadavo Lietuvą 1918 metais? Niekas nevadavo. Rusijos imperija sugriuvo, Vokietijos imperija sugriuvo ir baigėsi žaidimas. Lietuva pati save išvadavo.

1944 metais Lietuva būtų save išvadavusi, jei Sovietų Sąjunga sėdėtų prie sienų. Nereiktų ir JAV paramos. Nes Vokiečiai ne kvaili, jie nelauktų kažkokių tai "naujienų", kai jų broliai prie Berlyno būtų sumušti JAV pajėgų...nereiktų ir Sovietų Sąjungos pagalbos, nereiktų ir JAV pagalos lietuviams, nes kelis tūkstančius vokiečių išvytų. Jeigu sugebėjo išvyti 1918 metais visokius banditus bolševikus, bermontininkus, lenkus ir kitus okupantus, tas pats būtų ir 1944 metais.

Baltijos šalys buvo re okupuotos, niekas čia apie išvadavimą negalvojo. Juokinga darosi, pagalvojus, kuomet Sovietų kariuomenė eina per Europą link Berlyno, o Lietuvą praeina, nes linki jai gero...na joa...kur gi ne, arba galvoja, kad Lietuvos nelieskime, kadangi tai broliška tauta...1941 metais jau buvo Lietuva okupuota, niekam nereikėjo Baltijos šalių palikti laisvų, kad jas JAV paimtų į savo pusę...po to NATO. PVZ dabar...NATO Lietuva...dėl ko? Dėl to, kad subyrėjo Rusijos Sovietų imperija...ir ką? Kas išvadavo Lietuvą? niekas...pati Rusijos imperija raudona subyrėjo...ir viskas baigėsi...to ir nenorėjo 1944 metais, kas šiandien yra - NATO Baltijos šalys. Tik tada NATO nebuvo, bet vistiek. JAV buvo. atominis ginklas liko. Neįsivaizduoju, kad Baltijos šalys galėjo būti "neišvaduotos". Kam Rusijos imperijai palikti jas...


A.K., 2010 03 02 22:20
Britai ir prancuzai tarpusavyje nuo Napoleono karu nekariavo, tad tavo pavyzdys nerimtas, o greitesni susitaikyma su vokieciais nuleme Sovietu Sajungos baime ir JAV spaudimas. Nera geresnio draugystes cementavimo misinio uz bendra priesas. Kita vertus, del ekonominio atsilikimo karti visu sunu ant sovietu sajungos (nors pripazistu, kad ji ne tik nepadejo, bet ir trukde) nereiketu: Europa i rytus nuo Vokietijos neskaitant nedideliu isimciu visad atsilikinejo nuo vakaru. Todel neaisku, ar butume butinai pasiekia vakaru pragyvenimo lygi.

L N, 2010 03 02 22:09
Lietuviam nereikia ziureti i vadoveli, uztenka zinias per LNK ar TV 3 paziuret ir panasumu galima rast :)
O Landsbergis taj sedi europarlamente ir Lietuvos politini gyvenima veikia minimaliai. Jis kaip koks reliktas :)

GRU pasekejas, 2010 03 02 21:15
Siaip diskutuoti temomis kas galejo buti, o nebuvo, ir ant ko galejo numesti bomba bet nenumete yra juokinga. Reikia ziureti i ateiti - Prancuzai ziuri, jie bendradarbiauja su Rusija visose srityse. Dalis komentatoriu aisku sakys - PAVOJUS, bet argi prancuzai su anglais nekariavo, su vokieciai nekariavo? Juk puikiai su jais sugyvena dabar! Taip kad prancuzai ziuri i ateiti, o Lietuva - i vadoveli - ypac i tema "Sovietu Okupacija" ir visam sitam cirkui vadovauja kalnu ozys lanzbergis su idjotais aplink ji.
Ir tik nereikia sakyti kad prancuzai idjotai, kad jie nesupranta ka daro, vikas buvo sitiek pasverta ir gerai apgalvota tikrai didesniu protu nei cia susirinkusiu zinovu. Perspektyvoi prancuzams tikrai apsimoka bendradarbiauti su rusais, ir be to pranzuzai amerikai neskolingi nieko, kas be ko JAV tik atidave skola prancuzam uz tai kad jie padejo kariauti per JAV nepriklausomybes kara su Britanijos imperija. O dbr kiekvienas uz save.

Lodorius, 2010 03 02 20:08
Na as neneigiu, kad Japonija labiau issivysciusi uz Rusija. Taciau Lietuva ne Japonija, ar P.Koreja. Jau praejo 20metu, o Vokietijos , kaip buvo zadeta, dar nepasivijom ir augimo tendencijos dabar net nesimato.

Kas del atomines bombos, tai isvis juokingas tavo teiginys. O tu dabar pasiryzes mirti, kad butu geresnis ekonomikos issivystymas ateityje? O kur dar ligos , kurios is kartos i karta bus perduodamos ir galbut amzinai liks japonu genose.

Irmas to Lodorius, 2010 03 02 19:45
Dar palygink savo burlokélio proteliu kas Japonijai butu buve geriau,2vi atominès bombos ar 50 metu ruskiu ciabato kvapo?Aiskiausias irodimas kad an Lietuvos jau geriau butu tokia bomba uzmete o per tiek laiko butum jau atsigave iki Danijos ar Belgijos lygio

Lodorius, 2010 03 02 19:11
Na FBI funkcija buvo ta pati kaip ir NKVD, o CIA ikurta dar anksciau nei KGB.

"Nuo ko išgelbėjo? Jau 1944 metais Vokietijai buvo šikna. Ir Sovietų Sąjunga (Rusija) ne "išgelbėjo" o reokupavo Lietuvą. Kadangi jei ne ji, tai JAV būtų IŠGELBĖJUSI.
Sovietų Sąjunga (Rusija) buvo yra ir bus okupantė. "

Na Vokietijai ta "sikna" buvo butent del Sovietu Sajungo pastangu. O jei 1944 SSRS butu sustojusi prie iki kariniu pasienio liniju, as abejoju ar amerikieciai ryztusi zygiuoti per likusia Europa, kad isvaduotu Lietuva.


Europa > Lodorius, 2010 03 02 17:11
"FBI ikurtas 1908, CHEKA(KVD,KGB) - 1917m."

Aš apie CŽV kalbu..o ne FBI....ar FBI kišosi į kitų valstybių reikalus ir trėmė žmones į Sibirą?


"Na ne visos kaip sakai "isgelbetos nuo ...maro" salys yra perspektyvios. Pvz, nuo vokisko maro isgelbetas Marokas, Alzyras dabar yra zymiai blogesnej ekonominej padetyje nei Lietuva( Na bent jau matuojant BVP ant zmogaus.)"

Gal galima surasti dar blogesnių palyginimų? Aš kalbu apie Europą, o ne aborigenus.

"Ta pati galima pasakyti ir apie Lietuva, kuria isgelbejo SSRS."

Nuo ko išgelbėjo? Jau 1944 metais Vokietijai buvo šikna. Ir Sovietų Sąjunga (Rusija) ne "išgelbėjo" o reokupavo Lietuvą. Kadangi jei ne ji, tai JAV būtų IŠGELBĖJUSI.
Sovietų Sąjunga (Rusija) buvo yra ir bus okupantė.

Tai Vakarų Europa buvo išgelbėta nuo Bolševizmo.


dfdf, 2010 03 02 17:10
dfds

Lodorius, 2010 03 02 15:14
"Jei gerai prisimenu, tai Rusijoje saugumas buvo įkurtas pirmiau negu JAV. Visokios pasaulinės revoliucijos idėjos pirma gimė Rusijoje. "

FBI ikurtas 1908, CHEKA(KVD,KGB) - 1917m.

"Užtenka pažiūrėti į P. Korėją. Japoniją. Jos buvo išgelbėtos iš komunistinio maro ir liko perspektyvios šalys. Jos turi dėkoti JAV. O Lietuva? Liko šiknoje. "

Na ne visos kaip sakai "isgelbetos nuo ...maro" salys yra perspektyvios. Pvz, nuo vokisko maro isgelbetas Marokas, Alzyras dabar yra zymiai blogesnej ekonominej padetyje nei Lietuva( Na bent jau matuojant BVP ant zmogaus.)

"Geriausia diena būtų. Dėl tų išdavikų, JAV kariai laipinosi juos vaduoti. Kokia prasmė? Kad po tiek metų taip elgtųsi? "

Ta pati galima pasakyti ir apie Lietuva, kuria isgelbejo SSRS.


?, 2010 03 02 14:44
studentas ir arnas vienas ir tas pats. bent smailus skirtngus dek komentaro pabaigoje,jau jau ketini akis dumti.

Arnas, 2010 03 02 13:26
Bet kokie žmonės... Jiems tik dešra svarbiausia :D

tai zinoma, 2010 03 02 13:12
nesenai is pamepersu islipes, kiek cia tos karjeros. neteko eileje stovet 6 val. kad desros nusipirkt ,valdant tavo isliaupsintai rusijai

Studentas, 2010 03 02 09:24
tokios nesamones per savo karjera dar nemaciau :D

Algimantas, 2010 03 02 00:02
kur praejo rusai, liko tik sugriauti likimai, kruvos siuksliu, ligos, skurdas, nepagarba zmogui ir jo teisems. butu galima dar daug vardinti. ne veltui ruskiu kaimynai bega nuo RU, kaip nuo raupsuotos. JAV yra Europos stabilizuojantis veiksnys ir ypac tai gerai supranta mazos salys, tokios kaip LT, Danija, Latvija, Cekija. jokie kiti oponuojantys argumentai neturi prasmes. besidomintiems istorija siuo klausimu abejoniu nekyla.

L N, 2010 03 01 23:53
Na jo.

Europietis, 2010 03 01 23:28
Aš žinau vieną dalyką iš istorijos, kad Rusijos imperija (kaip ten ją pavadinsi carine, imperine ar tiesiog Rusija nelabai man aktualu) jau daugiau kaip 400 metų puldinėja Lietuvą. Jos mąstymas yra naikinti aplinkines tautas. Grobti žemes.

Pats faktas, kad kai Rusija šiap ne taip vystėsi, tai visi kiti buvo naikinami, neleido normaliai vystytis. Ką tai reiškia?

Jeigu ne JAV, tai didelis daiktas, kad niekas nebūtų išgelbėjęs Europos iš Rusiškojo bolševizmo gniaužtų. Tik JAV padėjo Europai atsigauti. Nesinori tikėti, kad tikrai to nesupranta žmonės komentaruose.

Jei gerai prisimenu, tai Rusijoje saugumas buvo įkurtas pirmiau negu JAV. Visokios pasaulinės revoliucijos idėjos pirma gimė Rusijoje.

Užtenka pažiūrėti į P. Korėją. Japoniją. Jos buvo išgelbėtos iš komunistinio maro ir liko perspektyvios šalys. Jos turi dėkoti JAV. O Lietuva? Liko šiknoje.

Man nesinorėtų matyti Japoniją sugriautą, P. Korėją sugriautą. Kodėl kažkam malonu? Norėčiau, kad JAV negelbėtų daugiau Prancūzijos. Tegu ją sunaikina kas nors. Geriausia diena būtų. Dėl tų išdavikų, JAV kariai laipinosi juos vaduoti. Kokia prasmė? Kad po tiek metų taip elgtųsi? Ar jie norėjo, kad juos Rusai išvaduotų? Tai iki šios dienos sėdėtų mėšle kaip ir Rytų Europa. Viskas būtų išvogta, nacionalizuota, nusavinta. Elitas sunaikintas. Ką jie norėjo to gal? Atsibusti metas.

Vakarų Europa tiesiog pamiršta kas juos išgelbėjo. Kai ateis laikas prisiminti, vėl bus gelbėjimo šūksniai...tik ar JAV reaguos?Lodorius, 2010 03 01 21:24
"Geriau pagalvojus, tai Europos Sąjunga pati nesugebėtų apsiginti nuo Rusijos imperijos be JAV pagalvos. Jeigu ne JAV ir NATO, tai Rusijos imperija tikriausiai jau būtų Europoje su savo tankais atnešusi rusišką betvarkę ir totalų skurdą."

Apie kokius metus cia kalbi, kada Rusija galejo vakaru Europa uzpulti? 1945 - vargu, o jau 1952 britai turejo atomine, tai apie toki uzpuolima net juokinga ir kalbeti.

"Tačiau Vokietija turi amžinai dėkoti JAV, kad padėjo susivienyti. "

Ar tik ne Jav ta Vokietija suskalde?

"Nes imperijos pamatas yra ne demokratinė valdžia, buka liaudis ir daug degtinės, narkotikų, kontrolės, ne laisvės."

Na tarp narkotiku bei imperijos isvis rysio nerandu? ta prasme jei salyje nera narkomanu , tai imperijos buti negali?

"Viskas. Ten nebus niekada modernios valstybės tol, kol ši imperija nebus padalinta į mažesnes šais, kurias valdyti bus paprasčiau. Jos atitiks tautas..."

Na atsiskirs Kaukazas ir viskas, visose likusiuose regionuose rusai sudaro dauguma.

GRU pasekejas, 2010 03 01 19:55
:) na gerai L N susipainiojau biski, sorry:) bet labai stipriai esmes tai nekeicia...

Filosofas, 2010 03 01 19:50
Matau kad mastanciu zmoniu, tokiu kaip europietis, atsiranda vis daugiau. O studentas toliau gauna otkata ir savo linija laiko. O jei kas ir plauna smegenis, tai rusija su savo 5-kolona: studentu, vero ir kitais individais.

L N, 2010 03 01 19:18
As manau, kad toks scenarijus aprasomas siam straipsnyje yra galimas, bet galimu scenariju yra daug.
GRU, tavo komentare man uzkliuvo viena fraze, "kas liecia prancuzus - jie patys sugalvojo komunizma". Tu ce juokauji ar kaip ? Jei nejuokauji taj ar girdejai apie tokius veikejus kaip Marxas, Engelsas ? Jei prancuzai sugalvojo komunizmo doktrina taj kuo pastarieji ponai nusipelne?

GRU pasekejas to Europietis, 2010 03 01 18:31
Klausimas: kaip šitie padarai būtų apsigynę nuo Hitlerio ir STalino armijų, jei ne JAV?
-------------------------------------------
Atsakymas - Jei JAV neremtu Hitlerio, karo is viso nebutu! Va pasiskaitykit - http://www.historycooperative.org/journals/llt/51/pauwels.html
kas liecia prancuzus - jie patys sugalvojo komunizma, o vokieciai dar dave didele suma pinigu Leninui ir su konvojumi, traukiniu vokieciu saugomu, nugabeno i Maskva. Mat nepatiko caras jiems, na ka gi - gavo Stalina.
Mano vienas mokytojas sake - nieko nera netycia, viskas yra tycia...
Ir siaip ziuriu Jums grebiamasis smegenys praplauti neblogai...Vero, 2010 03 01 17:40
O Europietis, ziuriu, biski amerikanofilas... ir rusofobas...

Studentas, 2010 03 01 16:54
kalbi apie rusijos sovinizma, nors tavo kalboje sovinizmo daugiau negu uteliu pas benami suni, vadini save europieciu, o taip ryskiai ir akivaizdziai padlaiziauji amerikai. Vakarai kaip ir likes pasaulis mato rusijos politika ir istorija and delno, daugelis zmoniu ispazista tas vertybes, kurias ispazista rusija, grieztos rankos politika pasaulyje placiai paplitusi, bet kartu pasaulis mato kapitalistiskai pragmatiskus jav interesus, nusinesusius milijonus zmoniu gyvybiu irako kare, gruzijos kare, isnaudijant pietu pusrutulio valstybes bei zmones, skiepijant savo utalitarines sugizusias vertybes. jav propagandistine politika yra tokia plati ir taip isikerojusi pasaulio salyse, jog sunku tai apibrezti vienu sakiniu.. nors jav itaka ir islieka didziule, akivaizdu, jog ji mazeja, o tai labai ir net labai nepatinka vakaru lobistams. Belieka tik pasveikinti vokietijos ir prancuzijos sekminga bendradarbiavima su rusija!

Europietis, 2010 03 01 15:46
Geriau pagalvojus, tai Europos Sąjunga pati nesugebėtų apsiginti nuo Rusijos imperijos be JAV pagalvos. Jeigu ne JAV ir NATO, tai Rusijos imperija tikriausiai jau būtų Europoje su savo tankais atnešusi rusišką betvarkę ir totalų skurdą.

Ne kas kitas, o Rusijos imperija sukūrė pirmoji savo KGBistines struktūras, pradėjo pasaulio revoliuciją, tuo tarpu JAV kaip atsaką sukūrė NATO ir dabar Rusijos imperija nerimauja, kad NATO kelia jai pavojų. Tegu nerimauja. Jei ne JAV, tai Prancūzija, Vokietija ir visi kiti, iki šios dienos sėdėtų po visišku Rusijos padu. Tačiau Vokietija turi amžinai dėkoti JAV, kad padėjo susivienyti. O Prancūzija? Nedėkingi padarai. Juos išvadavo JAV iš skurdo, iš rusiškos betvarkės, kuri būtų atėjusi, jei ne JAV, bet ne, jie išduoda.

Obamos kadencija baigsis. Ateis normalus dešiniųjų politikas ir Rusijos imperijai bus suduotas stiprus smūgis. Bus apraminta jinai. Nepatinka jai Irakas, Afganistanas? Tegu Rusijos imperija duoda laisvę visoms tautoms, kurias ji okupavo ir įkalino pavadinime "Rusijos Federacija" tada bus kalba apie kitus dalykus.

Irano problema - ryški. Tačiau nereik pamiršti Š. Korėjos. Venesuela. Kol yra NATO, tol Putino neo Sovietinė imperija sėdi savo vietoje.

Naivūs Vakarų europiečiai - arba nupirkti rusiškų pinigų arba tiesiog kvaili. Jie vis dar laukia stebuklo. Nebus stebuklo, Rusijos imperija niekada nebus demokratinė. Nes imperijos pamatas yra ne demokratinė valdžia, buka liaudis ir daug degtinės, narkotikų, kontrolės, ne laisvės.

Viskas. Ten nebus niekada modernios valstybės tol, kol ši imperija nebus padalinta į mažesnes šais, kurias valdyti bus paprasčiau. Jos atitiks tautas, o ne "rusakalbius" ar dar kokius gyventojus. Rusai gyvena Rusijoje, o visi kiti gyvena savo tautinėse šalyse.

Prancūzija - NATO narė? JAV seniai reikėjo ją išmesti iš NATO, nepriimti atgal. Jos strategija - mažinti JAV įtaką. Klausimas: kaip šitie padarai būtų apsigynę nuo Hitlerio ir STalino armijų, jei ne JAV?

Smegenų plovimas - rusiški dujų pinigai. Viskas daroma tikslingai.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (919)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (223)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (295)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras