Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Ar įmanoma taika Afganistane? (14)

Komentarai:

>, 2010 05 08 02:06
Jeigu tau įvedė, tai džiaukis ir tylėk. Nes gali ir išvesti.

>Putinoidui, 2010 05 07 21:33
Š Rokiškio psichiatrinės, šizofrenijos skyrių įvedė internetą? Kas DRĮSO?????????????????????????

Putinoidui, 2010 05 07 15:25
Ciuc į būdą, Latvių gatvės šunie. O tai vardan savo tėvynės ir Putino dar utilizavimo punkte atsidursi.

Lavonui, 2010 05 05 16:16
yra graži lietuviška patarlė: duok durniui kelią. Perfrazuojant, leiskime patriotams žygiuoti iki skardžio, o jau nuo jo patys nulips. Juk tai vardan TĖVYNĖS :D

Ivanui, 2010 05 05 13:56
Žinai, suski, yra tokia labai gera lietuviška patarlė: šiandien raudonas, rytoj lavonas. Tai apie tave ir apie tokius kaip tu.

Ivanas :DDDD, 2010 05 03 22:28
Apsisik aukstielnikas, nei kas isejo is LT, nei iseis:D daug sukavot Ukrainoi, vat kas gavos, APSISIKOT su Valdeliu, gedos pasidaret:DDD, taip kad sukauk nesukaves beretininke, loxas esi, buvai ir busi:D dare rusai, daro ir darys tokius kaip tu, ir tavo ble salis, ir tu pats tai zinai, ir kas be ko dauguma lietuviu prijaucia dbr rusam, ir sako - prie rusu buvo GERIAU:D, taip kad apsisik:D

Ivanui, 2010 05 02 01:39
Aš tau, putinoide, ne tik į akis galiu tai pasakyti, bet ir padėti išsinešdinti iš čia, jeigu pats nesugebi. O iš Afganistano jūsų agentėliams taip pat teks nešdintis.

Ivanas, 2010 04 28 18:06
Tokiu loxu rasistiniai pasisakymai tik geda daro Lietuviams.... Jokiam rusui i akis neisdrystum to pasakyti, nes i snuki gautum is karto, kadangi esi bailys tai ir rasineji pasislepes namie forumuose... Bent rasyk ten kur i tema papuoli...

to: "salam aleikum", 2010 04 28 00:53
Ne, tu iš tikrųjų ne talibas. Tu ivanas. Von za Don, suski!

salam aleikum, 2010 04 28 00:34
paprasta istoryja ir faktai niekas ir niekada nebuvo laimejas karo afgane tai faktas. talibai tokia tauta kuri gimsta gyvena ir mirsta kare tokiu nesutramdis nei jankiai nei nato. as ne musulmonas bet talibus palaikau o kas gali ramiai ziureti kai zusta vaikai seneliai moterys tik jankiu valdzia. jankiai ten kaip pc zaidime. NORI TVARKOS SAVO KIEME APSITVERK TVORA.

laksd, 2010 04 26 22:45
Keistas karas ten . Laimeti kara del gyventoju simpatiju labai sunku bus JAV . Kodel ? todel kad JAV mazai ka gali pasiulyti afganams . Talibanas turi paprasta koziri ir nepakeiciama - tai narkotiku verslas . JAV ir vakarai negali leisti verstis vietiniams siuo amatu ir gaminti hera o visa beda kad tai beveik vienintele eksporto preke afganistano ir pagrindinis vietiniu pragyvenimo saltinis . Deja regis JAV uzsiropse ne ant to arkliuko - viena fanatikai ar partizaninis karas bet visai kita jei i tai isisunkes ir versliukas kuris vienas patraukliausiu sendieniniame pasaulyje - o Afganistanas yra herojino sostine pasaulio . Visur kur Amerika rovesi ant tokiu arkliuko (ir ne tik ji ) baigdavosi nekaip - Vietnamas , Kolumbija , P.Amerikos kontrole ir jau antra karta Afganistanas . Ten reikia kovoti ne tik su korupuota valdzia , patyrusiais afganu karais ir itakingu Talibanu bet ir uz ju stovincia narkotiku verslo gigantais kurie moka Talibaniui uz apsauga .Kitas didelis dalykas Pakistanas - kuris pripazines ir remia talibana ir kuris veikia jo teritorijoje - kariniu aspektu tai labai sunku kariauti kai priesas turi kur pasitraukti negana to Pakistano kaip Irako pasalinti neis - tai ne geliu tukstanciu ak-47 apsiglavusiu musulmonu burys bet branduoline valstybe kuria nepagrasinsi ir nepaaiskinsi kaip ji turetu elgtis . Nesnekant apie parupinima ir kelius i afganistana jo infrastuktura ir tai kad afganu zmonems parankiau auginti aguonas o ne javus del pragyvenimo - karas mano nuomone pasmerktas ten ir jei JAV neras sekmes formules ji ten kara anksciau ar veliau pralaimes , o tai reikstu jei ne NATO griuti tai bent jau dideles siuo alijanso problemas viduje ir JAV - Europos priespriesa (ypac is Vokietijos puses )

GRU pasekejas, 2010 04 26 19:29
Xa, norejo amerkosai "afgano", gavo... Moke duchus kariauti pries rusus, dbr patys tegu srebia sita mesla... O jei realiai, sito karo laimeti beveik neimanoma, suk nesukes, bet musulmono akimis tai dzichadas pries "kryziaus zygio karius"...

???, 2010 04 26 15:20
"Po Afganistano okupacijos George‘o W. Busho administracija šalies vadovu PASIRINKO jį vien todėl, kad geresnių kandidatų nebuvo. "

Pasirinko? Argi ten ne demokratija ir ne zmoniu valdzia? Stai ir amerikonu imperilizmo irodymas .

A, 2010 04 26 11:08
nereik taip tiesmukauti, kokia dar "JAV ir NATO", tiesiai šviesiai sakyti, JAV užsakinėja ten muziką, o jau visi šoka kas kaip moka. Ir taip jau kelis dešimtmečius visi trypia, ko gero net patys operacijos dalyviai nežino ko jie yra ten atsiųsti, o afganai prieš ką galų gale jie kovoja

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (375)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (54)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (159)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (14)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (18)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras